Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gregorian - Viva La Vida
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 695
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #1
Gregorian - Viva La Vida
Coverm przeboju grupy Coldplay "Viva LA Vida" z 2008 roku niemiecka grupa Gregorian zapowiada swoje nowe wydawnictwo pt. "20/2020", które trafi do sprzedaży 22 listopada.


[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
16.11.2019 10:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #2
RE: Gregorian - Viva La Vida
ogromny krindż xd

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.11.2019 11:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Gregorian - Viva La Vida
Nie lubię tego słowa krindż, dla mnie zupełnie niepotrzebne.
Przyznam uczciwie, ze w pewnym momencie szczerse sie smialem, a znajomemu wyslalem ten klip z dopiskiem "try not to laugh challenge". Ale jednoczesnie bardzo mi sie ta wersja podoba!
20.11.2019 02:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #4
RE: Gregorian - Viva La Vida
prz_rulez napisał(a):Nie lubię tego słowa krindż, dla mnie zupełnie niepotrzebne.
bardzo potrzebne, dobrze komunikuję pewną bardzo konkretną emocję

ale pewnie ludzie uważają te wszystkie eurowizyjne twory, które lubisz, za krindżowe, więc dołożyłeś do czarnej listy obok kiczu; cóż, w przeciwieństwie do ciebie nie jestem miłośnikiem cenzury niewygodnych poglądów, pozwól więc że będę go używał, gdy uznam za adekwatne

prz_rulez napisał(a):Przyznam uczciwie, ze w pewnym momencie szczerse sie smialem, a znajomemu wyslalem ten klip z dopiskiem "try not to laugh challenge".
można i tak, jeśli reagujesz śmiechem na krindż

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.11.2019 08:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kuba1201 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 425
Dołączył: Aug 2017
Post: #5
RE: Gregorian - Viva La Vida
Podkład podobny do disco polo, więc teoretycznie nie da się słuchać. Ale posłuchać raz, żeby się z tego pośmiać jak najbardziej można Icon_wink
20.11.2019 08:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: Gregorian - Viva La Vida
AKT! napisał(a):bardzo potrzebne, dobrze komunikuję pewną bardzo konkretną emocję
Po pierwsze, to jest takie polskie słowo jak "zażenowanie".
Po drugie - czujesz się zażenowany tym, że ktoś czerpie radość z nagrywania muzyki i tego, że robi to w sposób niebanalny i wystający ponad przyjęte konwencje? To gratuluję podejścia do życia. Ok

AKT! napisał(a):ale pewnie ludzie uważają te wszystkie eurowizyjne twory, które lubisz, za krindżowe, więc dołożyłeś do czarnej listy obok kiczu
Bo są albo głupi, albo chamscy - i tyle.

AKT! napisał(a):cóż, w przeciwieństwie do ciebie nie jestem miłośnikiem cenzury niewygodnych poglądów
W przeciwieństwie do mnie? Ciekawe, bo to mnie zazwyczaj się na forach cenzuruję, gdy piszę o tym, co mnie boli. Przykład - gdy ośmieliłem się tu napisać o tym jak złym człowiekiem jest admin Sebastosa.

Tekstu o disco polo nie mam zamiaru komentować, niektórzy lubią uważać się za lepszych ze względu na słuchaną muzykę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.11.2019 11:19 PM przez prz_rulez.)
20.11.2019 11:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #7
RE: Gregorian - Viva La Vida
prz_rulez napisał(a):czujesz się zażenowany tym, że ktoś czerpie radość z nagrywania muzyki i tego, że robi to w sposób niebanalny i wystający ponad przyjęte konwencje?
twoja ocena sytuacji nastawionej ewidentnie na zysk i nieudolnie odgrzebującej żenujące trendy sprzed dwóch dekad jest godna podziwu! jakże można szyć naprędce byleby obronić marną tezę!

prz_rulez napisał(a):Bo są albo głupi, albo chamscy - i tyle.
albo używają słów, niebędących zresztą obelgami, do opisu sytuacji, z którą obcują

reszty nie skomentuję; to była mega krinżdżowa akcja, ale wywlekanie tego tutaj bez powodu to już zwykły żal

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.11.2019 12:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
RE: Gregorian - Viva La Vida
AKT! napisał(a):twoja ocena sytuacji nastawionej ewidentnie na zysk i nieudolnie odgrzebującej żenujące trendy sprzed dwóch dekad jest godna podziwu! jakże można szyć naprędce byleby obronić marną tezę!
Jakie żenujące? To były bardzo fajne trendy, chociaż nie wiem, czy masz na myśli bardziej przeróbki w wersjach chóralnych, czy eurodance.
Jak widać i Ty twierdzisz, że ludzie nie mogą się dobrze bawić przy muzyce i chciałbyś innym tego zabronić. Znów gratuluję podejścia Ok
Aha, w ten sposób, tylko zwiększasz szanse tego utworu na debiut na mojej liście, więc Twoje działanie jest, jak to się dzisiaj lubi mawiać, przeciwskuteczne.

AKT! napisał(a):reszty nie skomentuję; to była mega krinżdżowa akcja, ale wywlekanie tego tutaj bez powodu to już zwykły żal
...Brak mi słów.
21.11.2019 12:27 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
sindbad Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 51
Dołączył: Aug 2019
Post: #9
RE: Gregorian - Viva La Vida
O mamo, jak tak czasem czytam Twoje wypowiedzi, Prz, to mam wrażenie, że masz jakieś problemy wewnętrzne nieprzepracowane od lat. Jesteś trochę niedostosowang społecznie i wcale to nie jest obelga ani nie jest to śmieszne :/
21.11.2019 03:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
RE: Gregorian - Viva La Vida
O tato, niedostosowanie spoleczne to takze niechodzenie za tlumem i nierobienie tego, co wiekszosc spoleczenstwa.Prosze to zapamietac.

No i wyszlo nam specyficzne viva la vida Icon_lol
21.11.2019 03:22 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
sindbad Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 51
Dołączył: Aug 2019
Post: #11
RE: Gregorian - Viva La Vida
Tobie czasem by się przydało pdopatrzeć zdrowe zachowania tego tłumu i trochę się z nim zespolić pod pewnymi względami.
21.11.2019 03:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
RE: Gregorian - Viva La Vida
Z pewnoscia wiesz najlepiej czego mi potrzeba Icon_smile
21.11.2019 03:33 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #13
RE: Gregorian - Viva La Vida
prz_rulez napisał(a):chociaż nie wiem, czy masz na myśli bardziej przeróbki w wersjach chóralnych, czy eurodance
przecież to się łączyło w jedno wtedy; era to był eurodance w chóralnymi wokalami; i stacje radiowe to grały! paranoja

prz_rulez napisał(a):Jak widać i Ty twierdzisz, że ludzie nie mogą się dobrze bawić przy muzyce i chciałbyś innym tego zabronić.
a niech się bawią! nikomu niczego nie zabraniam

prz_rulez napisał(a):Aha, w ten sposób, tylko zwiększasz szanse tego utworu na debiut na mojej liście, więc Twoje działanie jest, jak to się dzisiaj lubi mawiać, przeciwskuteczne.
a bardzo proszę!
btw. to dopiero dojrzałe podejście

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.11.2019 11:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
RE: Gregorian - Viva La Vida
Dlaczego paranoja? To bylo fajne i nawet na liscie Trojki bylo na drugim miejscu, wiec chyba cos Ci sie z tym eurodancem pomylilo.
A podejscie mozesz i nazywac niedojrzalym, ale to przychodzi samo i nie mam na to wplywu. No, chyba ze sfalszowalbym wyniki własnej listy, tylko po co?
21.11.2019 12:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kalypson Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 425
Dołączył: Aug 2019
Post: #15
RE: Gregorian - Viva La Vida
To chyba trzeba krytykować swoje ulubione utwory, wtedy będą wysoko na liście i zdobędą punktu na forumową, heh.
21.11.2019 12:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #16
RE: Gregorian - Viva La Vida
Tak sobie to wszystko czytam i zastanawiam się, czy to jest bardziej śmieszne czy smutne...
Niestety coraz bardziej skłaniam się do tej drugiej możliwości...
Krytyczna opinia kogoś zwiększa szansę na debiut na liście? Żeby zrobić na złość? Serio?... Icon_sad Icon_rolleyes

WOLNE MEDIA!!!
21.11.2019 12:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #17
RE: Gregorian - Viva La Vida
Prz jak zwykle dba o ogólny poziom dobrej zabawy na tym forum. Śmiechom nie ma końca, tylko niestety zawsze potem przychodzi smutek, że ktoś na serio może mieć takie poglądy...
21.11.2019 01:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 016
Dołączył: Sep 2017
Post: #18
RE: Gregorian - Viva La Vida
Muszę przyznać, że rozbawił mnie ten teledysk.

Radio Epsilon
21.11.2019 01:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
RE: Gregorian - Viva La Vida
Nie no, to nie dziala na wszystkie utwory, rzeklbym, ze na zdecydowa a mniejszosc. Ale faktycznie, swego czasu utwor "Buttons" The Pussycat Dolls, ktory byl u mnie w gornych granicach stanow srednich, za sprawa olbrzymiego hejtu, jaki padl na lamach forum.lp3, wskoczyl do drugiej dziesiatki mojej listy.

P.S. Dejmieeenie - jesli smiejesz sie z innych ludzi, a nie razem z nimi, to raczej nie swiadczy zbyt dobrze o Tobie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.11.2019 01:23 PM przez prz_rulez.)
21.11.2019 01:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #20
RE: Gregorian - Viva La Vida
(21.11.2019 01:22 PM)prz_rulez napisał(a):  P.S. Dejmieeenie - jesli smiejesz sie z innych ludzi, a nie razem z nimi, to raczej nie swiadczy zbyt dobrze o Tobie.

Nie śmieję się z Twojej osoby, ale z tego, co Ty, na litość Boską, wypisujesz. A to różnica.
21.11.2019 01:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Angra - Vida Seca santosz 0 70 24.03.2024 07:30 PM
Ostatni post: santosz
  Enrique Iglesias & Maria Becerra - ASI ES LA VIDA Szymek79 1 90 01.10.2023 07:43 PM
Ostatni post: kajman
  Marshmello & Farruko - Esta Vida kacper130700 0 145 14.04.2023 06:05 PM
Ostatni post: kacper130700
  Black Eyed Peas, Nicky Jam & Tyga - VIDA LOCA Szymek79 0 483 21.08.2020 02:11 PM
Ostatni post: Szymek79
  Eclipse - Viva la victoria prz_rulez 0 282 17.11.2019 10:55 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Dani Fernández - Te esperaré toda la vida prz_rulez 1 407 26.06.2019 11:25 AM
Ostatni post: kajman
  Coldplay - Viva La Vida (Live In São Paulo) Szymek79 1 653 28.10.2018 08:29 AM
Ostatni post: kajman
  ABC - Viva Love Szymek79 1 919 02.05.2016 12:06 PM
Ostatni post: Tomekk
  Section 1 - Viva La Hardcore TuneHunterz 0 498 28.03.2015 08:48 PM
Ostatni post: TuneHunterz
  Ricky Martin - Vida Szymek79 0 559 22.04.2014 07:26 PM
Ostatni post: Szymek79

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości