Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 131 z 15.05.09
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 708
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 131 z 15.05.09
Jeszcze jakieś 25 godzin temu wydawało mi się, że nowości zachowają się w tym notowaniu spokojnie. Ot jedna lub dwie wejdą z poczekalni, jedna z pominięciem wyląduje na nastym miejscu. Ale wtedy jeszcze nie znałem dwóch utworów, które totalnie zamieszały w notowaniu a do tego okazało się, że naste miejsce to dla pewnego utworu bynajmniej nie jest szczytem ambicji.
No oczywiście musiały na tym stracić Goryle, chociaż nie wszystkie, bo Ossuary nigdy jeszcze nie było tak wysoko. No i pierwsza dwójka nie była do ruszenia, chociaż numer 1 ledwo się obronił przed numerem 2.
Przyznam się, że nie wiedziałem że IQ jeszcze istnieje. Raczej w dostępnych źródłach spotykałem ich nagrania sprzed mimimum kilkunastu lat, a do tego najświeższe z nich miały złą datę powstania. Dlatego bez ociągania się sięgnąłem do utworu znajdującego się na liście Aro i okazało się, że nigdy nie zrobili na mnie aż takiego wrażenia. Debiut The province na podium w okresie dominacji Goryli to wynik po prostu rewelacyjny.
Motema Africa to (jak wszystko wskazuje) polski zespół ale oparty na muzykach z Czarnej Afryki czyli teoretycznie muzyka, którą baaaaaardzo lubię. Pesa pesa dała się bardzo lubić także praktycznie posiadając wszystko co w tej muzyce najlepsze, a to spowodowało debiut na miejscu 5.
Komentarze P.U.R.H.-a i Aro spowodowały, że koniecznie chciałem poznać The ankward wind wheel. Tylko że to był taki moment, kiedy praktycznie już nic na listę nie wpuszczam. Ale przecież jak wyjątek ma się pojawić w ścisłej czołówce to nie ma wyjścia. No i wylądowało aż na 9 miejscu.
Po takich szaleństwach wszystko inne wygląda raczej blado, ale o dwóch rzeczach nie mogę nie wspomnieć. The end of the line brało mnie bardzo powoli. To znaczy że jest to świetne nagranie to wiedziałem od początku ale świetne nagranie nie ozsnacza automatycznie miejsca w top50. W zeszłym tygodniu wreszcie się udało, a w tym jeszcze bardziej. Brałem pod uwagę awans, ale nie skok o 28 miejsc, a taki właśnie wykonało.
W zeszłym tygodniu zaraziłem się, ale wyglądało, że objawy będę lekkie, bo Stalkers on the drift trafiło w dolne rejony poczekalni. Tym razem jednak się mocno nasiliły, chociaż temperatura jest raczej niska bo tylko 36 bez kresek. A w przyszłym tygodniu prawie na pewno zaatakuje jeszcze jeden Virus.
Nowości pojawiające się po pobycie w poczekalni są pomarańczowe, z jej pominięciem czerwone. Powroty do zestawienia z poczekalni są niebieskie, z leżakowni błękitne, a z niebytu fioletowe. Skoki o minimum 10 miejsc nadal zaznaczam na zielono. W poczekalni kolor błękitny, czerwony i fioletowy oznaczają to samo co w Top50.
1. 1. 13 PUPPET SHOW - Sleepytime Gorilla Museum
2. 2. 10 HELPLESS CORPSES ENACTMENT - Sleepytime Gorilla Museum
3. N. 1 THE PROVINCE - IQ
4. 16. 12 OSSUARY - Sleepytime Gorilla Museum
5. N. 1 PESA PESA - Motema Africa
6. 10. 23 THE MAN I LOVE - Rokia Traore
7. 11. 56 SUMMERS LOST - Hurt
8. 4. 13 THE GREENLESS WREATH - Sleepytime Gorilla Museum
9. N. 1 THE ANKWARD WIND WHEEL - Kayo Dot
10. 5. 4 MAY YOUR HEARTS STAY STRONG - Cloud Cult
11. 3. 16 THE COMPANIONS - Sleepytime Gorilla Museum
12. 13. 13 THE SALT CROWN - Sleepytime Gorilla Museum
13. 12. 35 ALL NIGHTMARE LONG - Metallica
14. 6. 13 ANGLE OF REPOSE - Sleepytime Gorilla Museum
15. 7. 5 WIDENING EYE - Sleepytime Gorilla Museum
16. 8. 24 THIS I LOVE - Guns n'Roses
17. 9. 5 CHAOS - Archive
18. 26. 5 COLLAPSE/COLLIDE - Archive
19. 47. 2 THE END OF THE LINE - Metallica
20. 14. 89 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
21. 17. 2 PEARLS - India.Arie & Dobet Gnahore
22. 19. 4 CIEBIE SZUKAŁEM - Cisza Jak Ta
23. 34. 9 THE SUN - Soap&Skin
24. 20. 14 TOY COLLECTION - Katie Melua
25. 18. 17 FORMICARY - Sleepytime Gorilla Museum
26. 23. 9 THANATOS - Soap&Skin
27. 15. 14 KARDAMON I PIEPRZ - Mikromusic
28. 33. 85 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
29. 24. 14 SORRY - Guns n'Roses
30. P. 11 I.R.S. - Guns n'Roses
31. P. 2 HAPPINESS IS A WARM GUN - Joe Anderson & Salma Hayek

32. 25. 19 ABERINKULA - The Mars Volta
33. 40. 6 BEYOND HERE LIES NOTHIN' - Bob Dylan
34. 31. 17 NAWET GDY NOC POKRYWA CIENIEM ZIELONĄ ZIEMIĘ - Osjan
35. 45. 2 KOLYSANKA DLA... - Cisza Jak Ta
36. N. 1 STALKERS OF THE DRIFT - Virus
37. 32. 7 BATTLE FOR THE SUN - Placebo
38. 27. 11 WINTER SLEEP - Faun Fables
39. 28. 8 THE KICKING MACHINE - Melvins
40. 37. 25 SZUKAŁEM CIĘ WŚRÓD JABŁEK - Grzegorz Tomczak & Iwona Loranc
41. P. 4 BURZOWA - Mikromusic
42. 29. 6 PIWKO - Kazik
43. 30. 31 MY LOVE IS LIKE A RED RED ROSE - Eva Cassidy
44. 38. 2 KORYTARZE - Justyna Steczkowska
45. 36. 12 THE DAY BEFORE THE DAY - Dido
46. 35. 16 LATAWCE - Żywiołak
47. 41. 5 THE CRANE WIFE 3 - Marianne Faithfull & Nick Cave
48. 39. 10 JOCKEY FULL OF BOURBON - Joe Bonamassa
49. 43. 6 NEITHER OF US, UNCERTAINLY - Deerhunter
50. P. 4 E=MC2 - Ayreon


poczekalnia:
46. COUNTING SHEEP - Bigelf
THE HEAD THAT TRIED TO STRANGE ITSELF - Therapy?
50. CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera & Piotr Nalepa
42. ROBINSON - Wolna Grupa Bukowina
44. IT COMES AND IT GOES - Dido
FEELIN' GOOD - Joe Bonamassa
I'M IN LOVE - Maria Mena
THE WILLING VICTIM - Von Hertzen Brothers
BETTER DAYS - Ian Gillian
EPILEPSY IS DANCING - Antony & the Johnsons
49. DBAJMY O CZAS - Grzegorz Tomczak
KOKAINA - Nosowska
48. UNDERNEATH THE STARS - The Cure
SOMEWHERE - Eva Cassidy
BRING OUT THE SUN (SO ALIVE) - Von Hertzen Brothers
PRZYJDŹ DO MNIE DWA - Elżbieta Adamiak
THE EVILS OF ROCK & ROLL - Bigelf
THE FINAL TRUTH - Lunatic Soul
GRAVEST SHOW OF EARTH - Bigelf
LA LLORONA - Beirut
KTO TAM U CIEBIE JEST - Nosowska
BLACKBALL - Bigelf
BRIDGE OVER THE TROUBLED WATER - David Foster & Josh Groban & Brian McKnight
SZAROŚĆ A RADOŚĆ - Lidia Pospieszalska
ZAMKNIJ WSZYSTKIE DRZWI - Strachy na Lachy & Renata Przemyk
CRAZY - Roberta Gambarini
WORLD AIN'T RIGHT - Hurt & Shaun Morgan
CREATIVE - Leon Jackson
JUNGLE DRUM - Emiliana Torrini
CAMINHO - Dorota Miśkiewicz
THE SPACE FOR THIS - Cynic
KULT OKULARA - Big Fat Mama
LOUD - Sammy Hagar
STOCKHOLM - OSI

leżakownia:
21. A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
22. SATT ATT SE - Dungen
I'M NOT AFRAID - Ayo

nieszczęśliwa 666:
TIME MUST HAVE A STOP - Votum

przyszłość? (wygląda tym razem według mnie wyjątkowo dobrze):
BOMB THE STOCK EXCHANGE - Matt Elliott
THE BLACK FLUX - Virus
THE HAZARD OF LOVE 4 (THE DROWNED) - The Decemberists
WHEN I GROW UP - Fever Ray
STOJĘ NA MOŚCIE - Sławek Wierzcholski
BIAŁA FLAGA - Lipsali
DISRUPTR - Devin Townsend Project
SAVIOR - Rise Against
HAPINESS - Riceboy Sleeps
THINKING OF YOU - Tracy Chapman

extra piosenki tygodnia (nowa rubryka, pojawiać się będą w niej utwory, który przynajmniej na razie nie mają szans na moją listę):
LOVER UNDERCOVER - Melody Gardot (zdecydowanie mój nr 1 z płyty; nota bene 2 też się nigdzie nie pojawił)
EYES OF A BIRD - Faun Fables (przy przesłuchaniu płyt FF jeden z dwóch najlepszych utworów, ale drugi znam już doskonale, to cover Pejzażu Ewy Demarczyk).
14.05.2009 06:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
kajman napisał(a):10. 5. 4 MAY YOUR HEARTS STAY STRONG - Cloud Cult

w obliczu tej pieśni nie przeszkadza mi nawet niezrozumiały zmasowany atak goryli Icon_razz
14.05.2009 07:19 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
Re: kajman30 nr 131 z 15.05.09
kajman napisał(a):9. N. 1 THE ANKWARD WIND WHEEL - Kayo Dot
Icon_eek2 Icon_mrgreen Icon_lol
Niezłe tempo, nawet nie minęły 24 godziny od premiery mojego notowania Icon_smile2 Byłem pewien że nie przejdziesz obok tej grupy obojętnie, ale aż takiej reakcji bym się nie spodziewał Icon_mrgreen
IQ jakoś do mnie nie przemawia a na temat tej trzeciej premiery nie mogę się wypowiedzieć Icon_wink2
Z przetasowań gorylowych szczególnie cieszy kostnica, mnie też jakoś szczególnie pociągała w tym tygodniu Icon_mrgreen Miło zaskakuje też niezwykły zryw "mojej" Mety Icon_smile2 I tylko Sztokholmu żal Icon_cry2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
14.05.2009 08:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #4
 
Przyznam się że zupelnie zaskoczyła, ale także wielce uradowała mnie ta wiadomość :
kajman napisał(a):3. N. 1 THE PROVINCE - IQ
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Mnie z zestawu IQ brakuje dwóch płyt z lat 80-tych, ale dorwałem wypasionego i juz zaprzyjaźnionego chomika Icon_smile2 Tylko nie wiem kiedy sobie to wszystko uzupełnie.
De facto troche zmyliła mnie informacja o planowanych nowościach , zakodowałem sobie do łba iz zespół ma wiecej niz 30 lat.... Nevermind. Cieszy mnie niezmiernie, ze dopasował sie wsród Goryli.
Nr 9 powalił mnie takze , a dziś całkiem wypoczęty wrzuciłem na uszy utwor po raz drugi.
Nr 5 koniecznie chciałbym poznać, a skoro to utwór LP3-kowy to zapewne znajde u Sebastiana Icon_wink2
Z innych ciekawszych wydarzeń, . Goryle nadal brykaja w obrębie 20-tki, , ale od jakiegos czasu pierwsze dwa są chyba przywódcami stada Icon_wink2
Ładnie awansowała Rokia, Hurt także sobie przypomniał lepsze momenty . Obie Metallici rewelacyjnie.
no i Virus podgryza coraz bardziej. Icon_smile2 Ogólnie notowanie dla mnie na wielki plus Icon_biggrin3
14.05.2009 09:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #5
 
kajman napisał(a):23. 34. 9 THE SUN - Soap&Skin

polecam singlowe "Spiracle" Icon_exclaim
14.05.2009 09:36 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
uff, tylko 4 SGM w dziesiątce. to wreszcie wygląda jakoś sensownie Icon_razz.
15.05.2009 12:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 708
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
No to mistrzostwo świata. Icon_lol Przy postowaniu listy nie uwzględniłem zmian w ostatnim przesłuchaniu w pierwszej dwójce. Teraz jest już dobrze. Dodałem jeszcze nową (będzie nieregularna) rubrykę.
15.05.2009 12:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
kajman napisał(a):Dodałem jeszcze nową (będzie nieregularna) rubrykę.
czyli którą?... :roll:

kajman napisał(a):przyszłość? (wygląda tym razem według mnie wyjątkowo dobrze):
SAVIOR - Rise Against
o, tego wcześniej nie zauważyłem. ale i tak nie spodziewam się, żeby weszło.

btw - a gdzie są wątki z czterema Twoimi poprzednimi notowaniami?? :roll:
15.05.2009 10:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 708
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):9. N. 1 THE ANKWARD WIND WHEEL - Kayo Dot
Icon_eek2 Icon_mrgreen Icon_lol
Niezłe tempo, nawet nie minęły 24 godziny od premiery mojego notowania Icon_smile2 Byłem pewien że nie przejdziesz obok tej grupy obojętnie, ale aż takiej reakcji bym się nie spodziewał Icon_mrgreen
1. IQ jakoś do mnie nie przemawia
4. a na temat tej trzeciej premiery nie mogę się wypowiedzieć Icon_wink2
2. Z przetasowań gorylowych szczególnie cieszy kostnica, mnie też jakoś szczególnie pociągała w tym tygodniu Icon_mrgreen
3. Miło zaskakuje też niezwykły zryw "mojej" Mety Icon_smile2
5. I tylko Sztokholmu żal Icon_cry2
9. Ja także się nie spodziewałem i trochę się boję, bo takie nowości z wyskoku potem różnie sobie radzą. Ale na razie brzmi mi świetnie.
1. IQ zawsze lubiłem, ale ten utwór złapał mnie wyjątkowo.
4. Na moje to etniczna muzyka murzyńska, więc niekoniecznie coś w Twoim stylu. Icon_wink2
2. No proszę, teraz wiem, co oznacza tytuł. Mam nadzieję, że w tym tygodniu u Ciebie podskoczy bo Goryle mocno potrzebują punktów.
3. Ten utwór zaczyna wyrastać na mój nr 2 z płyty.
5. Tydzień temu zadebiutował bardzo nisko, więc wiele nie stracił. Może jeszcze będzie lepiej, ale top50 raczej jest nierealny.
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):1. Dodałem jeszcze nową (będzie nieregularna) rubrykę.
czyli którą?... :roll:
kajman napisał(a):przyszłość? (wygląda tym razem według mnie wyjątkowo dobrze):
SAVIOR - Rise Against
2. o, tego wcześniej nie zauważyłem. ale i tak nie spodziewam się, żeby weszło.
3. btw - a gdzie są wątki z czterema Twoimi poprzednimi notowaniami?? :roll:
1. extra piosenki tygodnia
2. Na razie słyszałem raz, więc nie wiem, jakie będą losy, ale na razie brzmi mi dobrze.
3. Icon_eek2 Jeszcze wczoraj były.
No i teraz też je widziałem.
15.05.2009 10:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Na jakich chomikach mogę znaleźć wszystkie nowości z podstawowego notowania? Szczególnie zależy mi na tych wyżej osadzonych. Szkoda, że Cloud Cult nie rzuciło się na podium, ale i tak bardzo rzadko zdarza się by jakiś świetny moim zdaniem kawałek tak daleko tu zaszedł, więc cieszę się, że CC trwa i pewnie jeszcze nie powiedziało ostatniego słowa. Kolejnych oddech Soap&Skin....u mnie już spada na łeb na szyje Icon_cry2 Trzeba szykować drugi singiel. Z powrotów najbardziej odpowiada mi ten najwyższy. W ostatniej dziesiątce ukryło się chyba najwięcej moich ulubieńców na czele z Marianne/Cavem i Deerhunterem. Moje Therapy? bliskie wejścia chyba. Zobaczymy jak się to ułoży. Mi się rubryka ''przyszłość'' również niezwykle podoba, jest Riceboy, Lipali (nie ''Lipsali''), Rise, Decemberists z płyty roku jak dotąd i świetny Elliot, którego wynikami na forum byłem ogromnie rozczarowany, sądziłem, że pierwszy singiel właśnie na takie listy jak twoja będzie mógł się załapać....ale co się odwlecze...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.05.2009 11:07 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 708
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Listoholik napisał(a):kajman napisał/a:
10. 5. 4 MAY YOUR HEARTS STAY STRONG - Cloud Cult
w obliczu tej pieśni nie przeszkadza mi nawet niezrozumiały zmasowany atak goryli
Po pierwsze nie jest niezrozumiała, bo to jedna z płyt stulecia, po drugie to akurat teraz są w odwrocie. Ale przede wszystkim chwała Ci za wpuszczenie MYHSS na Twoją listę.
Listoholik napisał(a):kajman napisał/a:
23. 34. 9 THE SUN - Soap&Skin
polecam singlowe "Spiracle"
Na wszystko (chyba) przyjdzie czas. Na razie nie spełnia warunków.
Aro napisał(a):1. Przyznam się że zupelnie zaskoczyła, ale także wielce uradowała mnie ta wiadomość : kajman napisał/a:
3. N. 1 THE PROVINCE - IQ
2. De facto troche zmyliła mnie informacja o planowanych nowościach , zakodowałem sobie do łba iz zespół ma wiecej niz 30 lat.... Nevermind.
4. Cieszy mnie niezmiernie, ze dopasował sie wsród Goryli.
5. Nr 9 powalił mnie takze , a dziś całkiem wypoczęty wrzuciłem na uszy utwor po raz drugi.
6. Nr 5 koniecznie chciałbym poznać, a skoro to utwór LP3-kowy to zapewne znajde u Sebastiana
7. Z innych ciekawszych wydarzeń, Goryle nadal brykaja w obrębie 20-tki,
8. ale od jakiegos czasu pierwsze dwa są chyba przywódcami stada
9. Ładnie awansowała Rokia,
10. Hurt także sobie przypomniał lepsze momenty .
11. Obie Metallici rewelacyjnie.
12. no i Virus podgryza coraz bardziej.
13. Ogólnie notowanie dla mnie na wielki plus
1. No wiem, że Cię zaskoczyło, bo nie wpadłeś, że o nich piszę.
2. Napisałem, że gra muzykę kojarzącą mi się z tamtym okresem. Icon_wink2
4. Bo muzyka rewelacyjna, ale teraz to w czołówvce jeszcze większy tłok.
5. Zobaczymy, może krytyka będzie mniej miażdżąca.
6. Stamtąd go mam.
7. Nie do końca, bo Formicary chwilowo jest poza.
8. I to bezdyskusyjnie.
9. A trzy przesłuchania przed końcem była na minusie, ale poziom jest strasznie wyrównany.
10. Szkoda, że tego punktu do podsumowania Forumowych mu zabraknie.
ku3a napisał(a):uff, tylko 4 SGM w dziesiątce. to wreszcie wygląda jakoś sensownie .
1. Przypuszczalnie to tylko chwilowe.
2. Jak posłuchasz Kayo Dota (i może IQ) to może będziesz żałował, że przegoniły Goryle z top10.
saferłel napisał(a):1. Na jakich chomikach mogę znaleźć wszystkie nowości z podstawowego notowania? Szczególnie zależy mi na tych wyżej osadzonych. 2. Szkoda, że Cloud Cult nie rzuciło się na podium, ale i tak bardzo rzadko zdarza się by jakiś świetny moim zdaniem kawałek tak daleko tu zaszedł, więc cieszę się, że CC trwa i pewnie jeszcze nie powiedziało ostatniego słowa.
3. Kolejnych oddech Soap&Skin....u mnie już spada na łeb na szyje Icon_cry2
4. Trzeba szykować drugi singiel.
5. Z powrotów najbardziej odpowiada mi ten najwyższy.
7. Moje Therapy? bliskie wejścia chyba. Zobaczymy jak się to ułoży.
8. Mi się rubryka ''przyszłość'' również niezwykle podoba, jest Riceboy,
9. Lipali (nie ''Lipsali''),
Rise
10. Decemberists z płyty roku jak dotąd
11. i świetny Elliot, którego wynikami na forum byłem ogromnie rozczarowany, sądziłem, że pierwszy singiel właśnie na takie listy jak twoja będzie mógł się załapać....ale co się odwlecze...
1. Wszystko powinno u mnie pojawić się w weeken, ale jakby co to kolejno Arek, Sebastian (LP3, tam także Crazy), Andrzej i troche większe zwierzę z trochę większym polem nasłuchu.
2. Czy zajdzie wyżej to nie wiem, ale na pewno sporo jeszcze w czołówce posiedzi.
3. Chyba na szczęście jest jeszcze gdzieś jest, więc może u mnie ocaleje.
4. Oficjalny czy prywatny?
5. No niestety tylko u Garty'ego się to pojawiło.
7. Gdyby nie 2 niespodziewane nowości...
8. Moż4e i byłyby 2, ale do drugiego nie mam dojścia.
9. Literówka, chociaż szkoda, bo poza tym ten zespół raczej mnie wkurza.
10. Poznałem już kilka nagrań i jak na razie aż tak mnie nie zachwycają (na razie najbardziej Sleepless i to).
11. Pierwszy też chyba u mnie przeszedł przez przyszłość?, ale ten jest jednak znacznie lepszy.

Z innej beczki. Zastanawiam się nad stworzeniem alternatywnej listy o nazwie LUMU. Icon_wink2 Icon_mrgreen
15.05.2009 01:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 537
Dołączył: Nov 2008
Post: #12
 
kajman napisał(a):Zastanawiam się nad stworzeniem alternatywnej listy o nazwie LUMU.
a możesz jakoś rozwinąć ten skrót? Icon_wink2
IQ świetne, na pewno zadebiutuje u mnie w kolejnym notowaniu, choć raczej nie tak wysoko jak u Ciebie.
nowość z miejsca piątego usłyszałem niedawno w Trójce, to nie są moje rytmy, a z nowością z miejsca dziewiątego muszę się jak najszybciej zapoznać Icon_razz
15.05.2009 03:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
1. Ok, skoro uzupełniasz chomika i to dosyć szybko to poczekam, sam teraz robię sporą pracę z historii i jestem na komputerze już piątą godzinę, ale muzyki nie ma czasu zgrać...
4. Singiel raczej prywatny, chociaż kto wie czy nie padnie na Spiracle właśnie.
11. Tak? Nie przypominam sobie...Pamiętam tylko, że pisałeś o tym utworze, że brzmi jak wczesny Leonard Cohen, którego nie lubisz. Tyle.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.05.2009 03:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #14
 
Nie mogłem odgadnąć IQ, bo nic o nich nie wiedziałem. Poza tym zrozumiałem tak jak Aro.
Albumy IQ i Kayo Dot czekają na przesłuchanie. Jestem dopiero przed 21. miejscem, więc jeszcze coś z nich może zadebiutować.
Zdradzę, że u mnie 'Pesa Pesa' na razie jest czwarte, więc tak wysoko się nie pojawi.
Niedawno słuchałem C/C, więc zrobię sobie teraz na playliście chaos, żeby porównać.
Dlaczego 'Kolysanka dla...'? Czyżbym o czymś nie wiedział? Fajnie, że jeszcze awansuje. Icon_smile2 Chociaż pewnie to już okolice maximum.
Słuchałem płyty Virusa na razie raz, więc nie będę się wypowiadał, ale może jak przesłucham ten utwór pojedynczo to bardziej chwyci.
15.05.2009 04:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #15
 
kajman napisał(a):Na wszystko (chyba) przyjdzie czas. Na razie nie spełnia warunków.

jakich warunków?
15.05.2009 05:36 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 708
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):Na wszystko (chyba) przyjdzie czas. Na razie nie spełnia warunków.
jakich warunków?
Jedyna lista na której jest w top30 ukazuje się zbyt nieregularnie żebym próbował wrzucać utwór na swoją listę.
15.05.2009 06:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #17
 
nie wymyślaj Icon_razz2

ale u mnie już w tym tyg. w top 30
a moja lista ukazuje sie tu regularnie Icon_mrgreen
15.05.2009 06:48 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 708
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Listoholik napisał(a):ale u mnie już w tym tyg. w top 30
a moja lista ukazuje sie tu regularnie Icon_mrgreen
No to się zaznajomię. Icon_biggrin3
15.05.2009 09:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #19
 
Motema Africa z 5 innymi utworami ( m.in. z zabawnym Chrząszczem , Szczebrzeszynem i trzciną Icon_lol ) na zmulonym chomiku za jakies 20 minut Icon_smile2
16.05.2009 09:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #20
 
Fajnie, że wraca u Ciebie Ayeron
16.05.2009 07:48 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości