Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 706 (10.05.2009.)
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Aro napisał(a):Przyznam ze dzisiejszy dzien mnie wykończył i na razie nie wiem o co w tym utworze chodzi Icon_mrgreen
Icon_lol Znam to uczucie, miałem tak samo Icon_mrgreen Po pierwszym przesłuchaniu ich albumu "wymiękłem" totalnie i wróciłem do niego dopiero po kilku tygodniach, tym razem z lepszym skutkiem jak widać Icon_smile2

Aro napisał(a):Haaa za to inne nowosci w wiekszości mnie bardzo cieszą Icon_biggrin3 . I nowe Goryle, I chyba jest to także dobry moment na przypomnienie sobie płyty Stevena Wilsona.
To plusy losowego odtwarzania: niektóre numery dużo lepiej brzmią osobno niż jako część albumu
Aro napisał(a):Widzę takze że nowy Riverside bardzo szybko Cie złapał ..
Ja już tak mam że zazwyczaj albo mnie łapie od razu albo wcale Icon_wink2
Aro napisał(a):Closure in Moscow poznałem na ARL ale mnie na razie nie zachwycił.
Mnie w sumie też nie, po prostu się spodobał, a to już spore osiągnięcie ostatnio Icon_mrgreen

mrsap napisał(a):Twoja lista jak zwykle wyprzedza moją w czasie o jakieś 5-10 tygodni Icon_mrgreen
Mastodon już na szczęście chwycił (pewnie wkrótce i u mnie się rozmnoży), Dredg wciąż nie może się przebić pomimo swojej chwytliwości (czyżby zanosiło się na powtórkę z "Don't Turn Away"?), nowe OSI bardzo spodobało mi się wczoraj na ARL, Dead Letter Circus i Closure In Moscow zapewne wkrótce u mnie się pojawią. Szczególnie ten drugi kawałek wzbudził we mnie pozytywne odczucia.
Ciekawe wieści, będę w takim razie wypatrywać tych numerów u ciebie za jakieś 5-10 tygodni Icon_wink2 Icon_mrgreen

mrsap napisał(a):Tak z ciekawości przejrzałem Twoje notowania w poszukiwaniu utworów zespołu Mammal i znalazłem tylko "Nagasaki In Flames". Trochę dziwi mnie, że ani "Smash The Pinata", ani "Clear Enough?" nie pojawiło się u Ciebie.
Ten drugi był blisko ale szczęścia zabrakło, a trzeciego szczerze mówiąc nie mam, przegapiłem parę pakietów z nowościami Icon_cry2
mrsap napisał(a):Brakuje mi też genialnego The Interbeing Icon_wink2
Tu też trochę szczęścia zabrakło bo numer mi się podoba, chociaż takie granie trochę mi się przejadło.
mrsap napisał(a):Kolejna rzecz, która mnie zdziwiła, to brak jakiegokolwiek utworu z najnowszej płyty Trivium.
Kawałki z Active Rock Showa mnie nie przekonały, więc do albumu jakoś mnie nie ciągnie Icon_cry2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
14.05.2009 08:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Notowanie 706 (10.05.2009.) - p.u.r.h. - 13.05.2009, 09:25 PM
[] - Aro - 13.05.2009, 10:07 PM
[] - mrsap - 14.05.2009, 12:01 AM
[] - p.u.r.h. - 14.05.2009 08:56 PM
[] - abd3mz - 15.05.2009, 05:53 PM
[] - p.u.r.h. - 15.05.2009, 10:56 PM
[] - abd3mz - 15.05.2009, 11:12 PM
[] - Listoholik - 16.05.2009, 09:24 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości