Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Płytowy - notowanie XXIII, listopad 2019
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #61
RE: Ranking Płytowy - notowanie XXIII, listopad 2019
bez komentarza nawet bym zrozumiał, z komentarzem jakoś nie mogę.
tym bardziej, że jesteś prowadzącym...

a ja z dużym bólem serca muszę przyznać, że całej płyty w sumie słuchało mi się... dobrze Icon_eek

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.11.2019 03:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #62
RE: Ranking Płytowy - notowanie XXIII, listopad 2019
Ale czego tu nie rozumiesz? Icon_eek
To że o jedną czy tam dwie osoby więcej w ankiecie powiedziało, że ten album może tu być, nie przekonało mnie w jakiś cudowny sposób, do tego by moje wątpliwości mogły nagle pójść sobie w niepamięć! Dla mnie ten nie spełnia wymogów i tyle w temacie.
Przecież na mojej prywatnej liście wciąż jest album Lady Pank i Goście "LP1" (i nawet umieściłem go na pierwszym miejscu w podsumowaniu płyt roku 2018) ale do głowy mi nie przyszło, żeby go tutaj zgłosić, właśnie z przyczyn proceduralnych. Icon_arrow
Ponieważ żadnego znaczenia nie ma w moim odczuciu, to jak odbieram dany album. Liczy się tylko czy jest zgodny z regulaminem czy nie? Jeśli jest to oceniam go merytorycznie, a jeżeli nie to właśnie w ten sposób (jak wyżej). Icon_rolleyes

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
28.11.2019 04:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #63
RE: Ranking Płytowy - notowanie XXIII, listopad 2019
Wyszło złapanie się za lewe ucho przez prawe ramię. Jednak nie odbieram prawa do takiego potraktowania tej płyty, z drugiej strony jednak, skoro została dopuszczona, to dlaczego robić takie akcje, miast po prostu ją ocenić?...

WOLNE MEDIA!!!
28.11.2019 04:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #64
RE: Ranking Płytowy - notowanie XXIII, listopad 2019
W takim razie ja oświadczam, że o ile Sundrajta nie zmieni swojego głosu, to w ramach protestu Eluveitie pojawi się u mnie na ostatnim miejscu.
Zresztą, Sundrajta już raz napisał, że to on tu rządzi...
Hah, swoją drogą, mi zabrano zabawę, gdy tylko stwierdziłem, że nie lubię deadline'ów. Jaka była reakcja xx dni temu wobec znacznie brutalniejszego tekstu Sundrajty - niech to będzie do przemyślenia.. Przykro mi, znowu ktoś napisze, że wzniecam burzę, ale jeśli dla kogoś pisanie prawdy to wzniecanie burzy, no to...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.11.2019 05:16 PM przez prz_rulez.)
28.11.2019 04:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #65
RE: Ranking Płytowy - notowanie XXIII, listopad 2019
Sundrajta napisał(a):z przyczyn proceduralnych
sraty pierdaty

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
28.11.2019 05:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
elton1985 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 60
Dołączył: Nov 2019
Post: #66
RE: Ranking Płytowy - notowanie XXIII, listopad 2019
Dlaczego siebie krzywdzicie? Czy mogę wziąć udział w zabawie, w której tyle złych emocji się pojawiło? Podoba mi się ten projekt, ale za dużo tu szumu o nic i nie wiem, czy atmosfera się nie popsuła.
28.11.2019 05:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #67
RE: Ranking Płytowy - notowanie XXIII, listopad 2019
prz_rulez napisał(a):w ramach protestu Eluveitie pojawi się u mnie na ostatnim miejscu
To ja się zastanowię czy w proteście przeciwko Twojemu protestowi nie ustawić Eluveitie na pierwszym.
28.11.2019 06:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #68
RE: Ranking Płytowy - notowanie XXIII, listopad 2019
Kajmanie, chyba nie zrozumiales calej sprawy. Naprawde teraz chcesz, zeby kazdy robil akcje-reakcje? Nie rob tego, bo to Ciebie nie dotyczy.

Jak widac zrobila nam sie najnowsza piosenka Edyty Bartosiewicz...

A Sindbadowi dziekujemy za minusy. Jesli myslales, ze to rozwiaze problem, to sie niestety pomyliles.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.11.2019 08:00 PM przez prz_rulez.)
28.11.2019 07:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #69
RE: Ranking Płytowy - notowanie XXIII, listopad 2019
prz_rulez napisał(a):Kajmanie, chyba nie zrozumiales calej sprawy.
Doskonale rozumiem. Rozumiem postawę Sundrajty i nie widzę w niej nic złego.
prz_rulez napisał(a):Nie rob tego, bo to Ciebie nie dotyczy.
Ja chyba wiem lepiej, co mnie dotyczy, a co nie.
prz_rulez napisał(a):Jak widac zrobila nam sie najnowsza piosenka Edyty Bartosiewicz...
Czy to samokrytyka?
28.11.2019 08:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #70
RE: Ranking Płytowy - notowanie XXIII, listopad 2019
elton1985 napisał(a):Dlaczego siebie krzywdzicie?
Tylko że my się wcale nie krzywdzimy. Trwa jedynie dyskusja o pryncypiach i zasadach.
Bo o ile zgodziłem się na demokratyczny werdykt, bowiem w regulaminie nie jest napisane kto decyduje o tym czy dana płyta jest regulaminowa czy nie, więc musiałem zapytać się kolegów co o tym sądzą i wydali werdykt, z którym się nie mogłem pogodzić i wyraziłem to w swoim głosowaniu. Icon_idea
I nikt nie ma prawa wmawiać mi jakie lokaty mam przyznawać poszczególnym albumom, zwłaszcza że w regulaminie nie ma o tym ani słowa? Icon_rolleyes
prz_rulez napisał(a):W takim razie ja oświadczam, że o ile Sundrajta nie zmieni swojego głosu, to w ramach protestu Eluveitie pojawi się u mnie na ostatnim miejscu.
A ciekaw jestem czym to uzasadnisz?
Nie bo nie, na złość babci odmrożę sobie uszy?

elton1985 napisał(a):Czy mogę wziąć udział w zabawie, w której tyle złych emocji się pojawiło?
Jak najbardziej możesz wziąć udział, szczególnie że jeśli zdążysz zagłosować, będziesz mógł w grudniu zgłosić aż dwie nowości. Icon_arrow
I się przyzwyczajaj, bo na tym forum często dochodzi do ostrych wymian komentarzy i te tutaj są jedynie ich grzeczną namiastką. Jednak muszę przyznać, że poza paroma niechlubnymi wyjątkami panuje u nas zasada poszanowania dla innych forumowiczów wyrażających swoje niekiedy skrajne w odniesieniu do pozostałych uczestników opinie i poglądy. Icon_cool
Bo jak zdarzy mi się wejść na inne fora, to z tym u nich różnie bywa... Icon_rolleyes

Aha i mam nadzieję elton1985, że nie zniechęcisz się odrobinę burzliwą atmosferą teraz tutaj panującą i dasz się przekonać do udziału we wspólnej zabawie? Chatownik

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
28.11.2019 08:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #71
RE: Ranking Płytowy - notowanie XXIII, listopad 2019
No w tym wypadku chyba jednak masz pewne braki w wiedzy - dobrze, ze tylko w tej drobnej kwestii Icon_smile
Sundrajto, bardzo prosze, wyraze w ten sposob protest przeciwko Twojej nieuzasadnionej dyskryminacji.
I jak to brzmi - "nie moglem sie pogodzic" - no biedactwo. Nikt Cie nie skrzywdzil, nikt Ci nie zabral zabawy, zwyczajnie odbylo sie zachowanie i przedstawiono postawe choc odrobinę inkluzywna, powinienes sie wrecz cieszyc.
Przyznam, ze jestem niemile zaskoczony, bo wczesniej raczej wykazywales sie sensownym podejsciem, a tu bec...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.11.2019 09:13 PM przez prz_rulez.)
28.11.2019 09:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #72
RE: Ranking Płytowy - notowanie XXIII, listopad 2019
Sundrajta napisał(a):nie rozumiem powodów dla których ta płyta została nagrana
Ja także.
Sundrajta napisał(a):nie zawsze nowe wersje muszą być lepsze od oryginału i tu może ze dwa razy się udało
I tutaj się z Tobą nie zgodzę. Wszystkie wersje tutaj są znacznie lepsze od oryginałow, które w większości są ewidentnymi koszmarami.
prz_rulez napisał(a):No w tym wypadku chyba jednak masz pewne braki w wiedzy
A konkretnie o jakie braki Ci chodzi?
prz_rulez napisał(a):wyraze w ten sposob protest przeciwko Twojej nieuzasadnionej dyskryminacji
Ależ jak najbardziej ją uzasadnił.
prz_rulez napisał(a):wczesniej raczej wykazywales sie sensownym podejsciem, a tu bec
Jak się Tobie nie podoba to od razu bęc.
28.11.2019 09:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #73
RE: Ranking Płytowy - notowanie XXIII, listopad 2019
Gdyby komus innemu zrobil to samo, zareagowalbym tak samo. I tak samo w przypadku innych osob. Tyle obiektywizmu potrafie jeszcze zachowac

Kajmanie, braki w wiedzy dotycza powyzszej kwestii. Ale spokojnie, ogolnej wiedzy oraz inteligencji Ci nie odmawiam.

Chcialbym, zeby ta pozornie drobna sprawa zostala jakos rozwiazana, ale chyba po drugiej stronie nie ma checi...

A Sindbada LASKAWIE prosze o usuniecie danych nam minusow.
I Konrada tez prosze, by go zdjal Sundrajcie, bo to nie ma sensu.
28.11.2019 09:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #74
RE: Ranking Płytowy - notowanie XXIII, listopad 2019
prz_rulez napisał(a):Gdyby komus innemu zrobil to samo, zareagowalbym tak samo.
Ale co on właściwie zrobił i komu?
prz_rulez napisał(a):Chcialbym, zeby ta pozornie drobna sprawa zostala jakos rozwiazana
Ale tutaj nie ma nic do rozwiązywania. Zagłosował tak jak chciał i takie miał prawo.
prz_rulez napisał(a):ogolnej wiedzy oraz inteligencji Ci nie odmawiam
Wielka jest Twa łaskawość.
Pewnie ja też wkrótce dorobię się minusów. I proszę nikogo nie prosić, żeby mi je anulowano.
28.11.2019 09:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #75
RE: Ranking Płytowy - notowanie XXIII, listopad 2019
Powiem szczerze że w takiej atmosferze też mam średnią ochotę się "bawić"...
Tym bardziej, że nowe zgłoszenia niestety generalnie nie powalają...
Zastanowię się jeszcze, ale mam coraz mniej ochoty tu teraz wracać.

WOLNE MEDIA!!!
28.11.2019 09:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #76
RE: Ranking Płytowy - notowanie XXIII, listopad 2019
kajman napisał(a):A konkretnie o jakie braki Ci chodzi?
prz_rulez napisał(a):Gdyby komus innemu zrobil to samo
Tą moją niewiedza ma być fakt, że tak potraktowałem Twoją propozycję, bo już nie ogarniam?
A jeżeli tak myślisz, to jesteś w kompletnym błędzie.
prz_rulez napisał(a):I jak to brzmi - "nie moglem sie pogodzic" - no biedactwo. Nikt Cie nie skrzywdzil, nikt Ci nie zabral zabawy,
Może się niefortunnie wyraziłem, bo chodziło mi o to, że nie chciałem głosować wbrew moim zasadom i to też już uzasadniłem przecież wcześniej. O żadne poczucie krzywdy mi na pewno nie biega. Icon_lol
To że głosowaliście za dopuszczeniem płyty "OdNowa" nie może zmienić mojego zdania na temat tego, że składa się ona z autocoverów! Argumentem nie może być dla mnie opinia większości, że AL & the Hats, czy AL & John Porter to inny podmiot wykonawczy niż Anita Lipnicka solo. A więc jak mówi regulamin, nie powinna być dopuszczona do rankingu i tyle. Po prostu mnie nie przekonaliście i absolutnie nie mam nic do Twojej osoby jako zgłaszającego ten album. Icon_idea

neo01 napisał(a):Zastanowię się jeszcze, ale mam coraz mniej ochoty tu teraz wracać.
Tak szybko się zniechęcasz, w innych wątkach dzieją się bardziej dantejskie sceny (chociaż akurat nie pamiętam czy też one Cię do nich nie zniechęcają)?

kajman napisał(a):I tutaj się z Tobą nie zgodzę. Wszystkie wersje tutaj są znacznie lepsze od oryginałow, które w większości są ewidentnymi koszmarami.
Absolutnie masz do tego prawo. Icon_lol

prz_rulez napisał(a):A Sindbadowi dziekujemy za minusy. Jesli myslales, ze to rozwiaze problem, to sie niestety pomyliles.
prz_rulez napisał(a):A Sindbada LASKAWIE prosze o usuniecie danych nam minusow.
I Konrada tez prosze, by go zdjal Sundrajcie, bo to nie ma sensu.
O jakie minusy chodzi, bo zdaję się kompletnie nie mam pojęcia o co znowuż w tym chodzi? Icon_rolleyes

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.11.2019 10:15 PM przez Sundrajta.)
28.11.2019 10:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #77
RE: Ranking Płytowy - notowanie XXIII, listopad 2019
A już ogarnąłem te minusy, widzę że gościu tutaj nie biorący aktywnego udziału dał mi ich aż dwa!
Dziękuję bardzo sindbadzie, ale skoro nie jesteś w temacie, to proszę może nie wypowiadaj się o nim? Icon_rolleyes

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
28.11.2019 10:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #78
RE: Ranking Płytowy - notowanie XXIII, listopad 2019
Sundrajta napisał(a):Tak szybko się zniechęcasz, w innych wątkach dzieją się bardziej dantejskie sceny (chociaż akurat nie pamiętam czy też one Cię do nich nie zniechęcają)?
Dantejskie? Hmm... Nie wiem czy aż tak. Czasem zdarzy się jakaś kłótnia, ale mi chodzi o atmosferę, która trochę została zburzona, sam chyba przyznasz? A poza tym, jeśli prz zrobi to co zapowiedział i jeszcze na dokładkę kajman, to czy takie wyniki można będzie uznać za miarodajne? Nie wiem tak naprawdę, czy nie warto by się jednak zreflektować i zmienić swoją decyzję. Rozumiałbym w pełni, żeby w geście protestu nie oddać w ogóle głosu, ale oddać taki z takim komentarzem... No średnio to wyszło.

WOLNE MEDIA!!!
28.11.2019 10:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #79
RE: Ranking Płytowy - notowanie XXIII, listopad 2019
Nie uczestniczę w zabawie, ale po przeczytaniu tematu zgadzam się z uzasadnieniami minusów.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
28.11.2019 10:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #80
RE: Ranking Płytowy - notowanie XXIII, listopad 2019
neo01 napisał(a):Rozumiałbym w pełni, żeby w geście protestu nie oddać w ogóle głosu
Tego właśnie sobie nie wyobrażam!
A ja tylko wyraziłem swoje zdanie i chyba mam do tego prawo? Bo zdaje się wolność słowa w tym kraju jeszcze nie została zniesiona? Icon_lol
To że niektórzy odebrali je bardzo źle, nie może być powodem do jego zmiany, a właśnie utwierdza mnie w przekonaniu, że należy być wiernym wobec własnych zasad.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
28.11.2019 10:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ranking Płytowy - notowanie XXXI, lipiec 2020 Sundrajta 22 4 055 05.08.2020 11:33 PM
Ostatni post: Sundrajta
  Ranking Płytowy - notowanie XXX, czerwiec 2020 Sundrajta 24 3 458 29.06.2020 06:00 PM
Ostatni post: inżynierek
  Ranking Płytowy - notowanie XXIX, maj 2020 Sundrajta 21 2 444 31.05.2020 11:22 PM
Ostatni post: Sundrajta
  Ranking Płytowy - notowanie XXVIII, kwiecień 2020 Sundrajta 26 2 327 26.04.2020 08:18 PM
Ostatni post: inżynierek
  Ranking Płytowy - notowanie XXVII, marzec 2020 Sundrajta 25 2 626 30.03.2020 11:52 AM
Ostatni post: inżynierek
  Ranking Płytowy - notowanie XXVI, luty 2020 Sundrajta 53 4 130 02.03.2020 06:20 PM
Ostatni post: kajman
  Ranking Płytowy - notowanie XXV, styczeń 2020 Sundrajta 50 3 651 02.02.2020 11:39 PM
Ostatni post: Sundrajta
  Ranking Płytowy - notowanie XXIV, grudzień 2019 Sundrajta 41 3 435 06.01.2020 06:34 PM
Ostatni post: Dobromiera
  Ranking Płytowy - notowanie XXII, październik 2019 Sundrajta 145 7 900 04.11.2019 04:04 PM
Ostatni post: Sundrajta
  Ranking Płytowy - notowanie XXI, wrzesień 2019 Sundrajta 92 5 462 07.10.2019 10:09 AM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości