Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 948 - 10.05.2009
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 948 - 10.05.2009
Powrót na pierwsze! White Lies wciąż ma moc. Jedna nowość w dziesiątce i nie powinno być dla nikogo niespodzianką, że jest to Placebo. Ale o takie wyniki jakie osiągało "Battle For The Sun" będzie trudno. 3 nowości na liście - jedna która będzie przebojem na forum, jedna która pewnie na kilku listach się pojawi i jedna która pewnie u nikogo innego się nie pojawi Icon_wink2. Przebojem z pewnością zostanie nowy singiel Depeche Mode. Z każdym przesłuchaniem coraz bardziej się podoba i cieszę się, że to właśnie "Peace" zostało wybrane na singiel. Zresztą cała płyta bardzo mocno z każdym przesłuchaniem zyskuje. Uff, trochę spadł ciężar z serca. Lipali ma już 2 piosenki na liście, obydwie radzą sobie bardzo dobrze, a teraz doszła jeszcze trzecia, "Upadam". Płyty słuchałem kilka razy, ale dopiero gdy zobaczyłem, że pojawiło się w zestawie do głosowania na LP3 sprawdziłem które to nagrania, bo po tytule nie kojarzyłem, no i się spodobało. Lipa twierdzi, że na początku chciał tą piosenkę oddać jakiejś piosenkarce pop i dopiero inni go namówili, że to może również dobrze brzmieć w wykonaniu Lipali Icon_wink2. Naprawdę bardzo mi się podoba płyta grupy Rise Against i nawet rozważam czy by nie pójść na ich sierpniowy koncert w Warszawie. "Hero Of War" to ballada, a tych na albumie "Appeal To Reason" mało i spodobała się dopiero po wielu przesłuchaniach. Jakoś nie udało mi się do tej pory zainteresować nimi nikogo z forum, pomimo niezłych wyników "Savior", bardzo dobrych wyników płyty i prezentacji kilku nagrań w audycji, więc nie sądzę by teraz ktoś zwrócił uwagę Icon_wink2.

A w płytach zmiana lidera. Po 5 tygodniach bez przerwy (a 14 tygodniach w ogóle) ze szczytu spada Metallica. Shinedown skradał się niepozornie, wydawało się, że podium to szczyt ich możliwości. Okazało się jednak, że tym razem wyjątkowo dobry tydzień w ich wykonaniu i mały kryzys w obozie Metalliki wystarczyły, by osiągnąć wielki sukces i dostać się na pierwsze miejsce. Reszta płyt nie daje za wygraną i pomimo wyjątkowo wielu nowych płyt które poznałem w zeszłym tygodniu, skład najlepszej dziesiątki się nie zmienia.

Notowanie 948:

01. 02. 07. 07. Farewell To The Fairground - White Lies
02. 01. 05. 05. ... And We Dance - Gasmac Gilmore
03. 05. 33. 33. All Nightmare Long - Metallica
04. 03. 05. 05. Safe At Home - Starsailor
05. 06. 03. 03. Second Chance - Shinedown
06. 04. 08. 08. Battle For The Sun - Placebo
07. 13. 01. 01. For What It's Worth - Placebo
08. 07. 14. 14. Tell Me It's Not Over - Starsailor
09. 10. 02. 02. No You Girls - Franz Ferdinand
10. 08. 33. 33. The Day That Never Comes - Metallica

11. 09. 11. That Was Just Your Life - Metallica
12. 14. 04. Piwko - Kazik
13. 11. 06. Barykady - Lipali
14. 17. 03. Jestem jak motyl - Andrzej Grabowski
15. 12. 11. Underground - Armia
16. 15. 06. Careless Whisper - Seether
17. 16. 12. Her Eyes Are Underneath The Ground - Antony And The Johnsons
18. 19. 10. Savior - Rise Against
19. 30. 02. Jungle Drum - Emilíana Torrini
20. 23. 04. Vlad The Impaler - Kasabian
21. 25. 04. W rytmie Joy Division - Kumka Olik
22. 27. 03. Biała flaga - Lipali
23. 20. 92. M.I.A. - Avenged Sevenfold
24. 18. 13. Bullets - Archive
25. 21. 17. The Day Before The Day - Dido
26. 22. 07. Revelry - Kings Of Leon
27. 41. 02. Know Your Enemy - Green Day
28. 24. 09. Zaspane poniedziałki - Kumka Olik
29. 39. 03. Call Me - Shinedown
30. 26. 12. Love Etc. - Pet Shop Boys
31. 32. 08. Wars - Hurt
32. 33. 04. Soon We'll Be Found - Sia
33. 28. 22. Better - Guns N'Roses
34. 29. 10. Wrong - Depeche Mode
35. 45. 02. Grzeczne dziewczynki - Kumka Olik
36. NN. 01. Peace - Depeche Mode
37. 35. 15. Cisza i ogień - Coma
38. 34. 16. Psychoteka - Żywiołak
39. NN. 01. Hero Of War - Rise Against
40. 36. 04. We're From America - Marilyn Manson
41. 31. 26. Pussylicker - Frutti di Mare
42. 37. 24. Snuff - Slipknot
43. 38. 16. Everything - Lifehouse
44. NN. 01. Upadam - Lipali
45. 40. 23. Tańcz! Parlando - Mirosław Czyżykiewicz
46. 44. 16. Use Somebody - Kings Of Leon
47. 43. 22. Rozprawa o robokach - Kazik
48. 49. 36. Raissa - Grabaż i Strachy na Lachy
49. 46. 05. Enjoy The Struggle - Therapy?
50. 50. 47. Carolina Drama - The Raconteurs

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

42. 09. Victoria - The Kooks
47. 12. Back Of The Van - Ladyhawke
48. 16. Wola istnienia - Coma

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 936:

01. 04. 16. 04. The Sound Of Madness - Shinedown
02. 02. 08. 08. Jedynka - Kumka Olik
03. 01. 35. 35. Death Magnetic - Metallica
04. 03. 11. 11. Der Prozess - Armia
05. 05. 10. 10. Goodbye To The Machine - Hurt
06. 06. 12. 12. Appeal To Reason - Rise Against
07. 09. 03. 03. Sounds Of The Universe - Depeche Mode
08. 08. 05. 05. To Lose My Life... - White Lies
09. 07. 23. 10. Frutti di Mare - Frutti di Mare
10. 10. 03. 03. Yes - Pet Shop Boys

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

-
13.05.2009 02:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #2
 
Kurczę no myślałem że Battle wskoczy na podium Icon_frown Ale co się odwlecze to nie uciecze, bo widzę że drugie Placebo mocno napiera Icon_biggrin3
ku3a napisał(a):50. 50. 47. Carolina Drama - The Raconteurs
Super, że się jeszcze trzyma Icon_wink2

[Obrazek: Kaczy93.gif]
13.05.2009 02:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
ku3a napisał(a):01. 02. 07. 07. Farewell To The Fairground - White Lies
W końcu i mnie chwyciło, ale na początek na poczeklanię Icon_smile2
ku3a napisał(a):02. 01. 05. 05. ... And We Dance - Gasmac Gilmore
Przesłuchałem, ale na razie trudno powiedzieć, co będzie dalej.
ku3a napisał(a):03. 05. 33. 33. All Nightmare Long - Metallica
Cóz za niespodzianka, znowu w top 3 Icon_smile2
ku3a napisał(a):08. 07. 14. 14. Tell Me It's Not Over - Starsailor
Alez ten utwó przypomina mi "The Hardest Part" Coldplay, ale w sumie to nie jest źle
ku3a napisał(a):19. 30. 02. Jungle Drum - Emilíana Torrini
No no no no... Ciekawie
ku3a napisał(a):21. 25. 04. W rytmie Joy Division - Kumka Olik
Wczoraj przesłuchałem
ku3a napisał(a):48. 49. 36. Raissa - Grabaż i Strachy na Lachy
A u mnie w poczeklani Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
13.05.2009 02:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #4
 
ku3a napisał(a):36. NN. 01. Peace - Depeche Mode
44. NN. 01. Upadam - Lipali
świetne nowości [trzeciej nie znam]. I bardzo mnie cieszy dzisiejsze zdanie o DM Icon_wink2 A Peace jest w tej chwili zdecydowanie ! najlepszym utworem na SOTU! A po 2-3 przesłuchaniach myślałem, że In Chains ... Jest świetne, ale... Icon_wink2 No i Lipali... W czasie lp3 pojawiały sie głosy kilku osób, że to koszmarek Icon_eek2 . No nie jest to hardcorowy utwór, ale jest podobnie jak PEACE Icon_razz najlepszy na płycie Icon_wink2

Cieszy mnie też, ż e Placebo, które mi się bardziej podoba od tego które mi się mniej podoba Icon_mrgreen doszlusowało do czołówki. I wydaje się, że w krótkim czasie może zmienić w czołówce Forumowej poprzednika Icon_wink2

Chyba się skuszę na przesłuchanie Jedynki... Chyba... Icon_wink2
ku3a napisał(a):50. 50. 47. Carolina Drama - The Raconteurs
oj roczku chyba nie będzie...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
13.05.2009 02:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #5
Re: notowanie 948 - 10.05.2009
ku3a napisał(a):07. 13. 01. 01. For What It's Worth - Placebo

nowe Placebo już w dziesiątce Icon_smile2

ku3a napisał(a):09. 10. 02. 02. No You Girls - Franz Ferdinand

mam nadzieję, że powalczy o podium

ku3a napisał(a):19. 30. 02. Jungle Drum - Emilíana Torrini

yeee Icon_biggrin3 wspaniały skok Icon_mrgreen
13.05.2009 03:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #6
 
ku3a napisał(a):01. 02. 07. 07. Farewell To The Fairground - White Lies
świetnie Icon_biggrin3 u mnie też się ciągle mocno trzymają Icon_wink2 a może wspólny lider w przyszłym tygodniu :?: wszystko jest możliwe Icon_razz
ku3a napisał(a):01. 02. 07. 07. Farewell To The Fairground - White Lies
04. 03. 05. 05. Safe At Home - Starsailor
06. 04. 08. 08. Battle For The Sun - Placebo
07. 13. 01. 01. For What It's Worth - Placebo
08. 07. 14. 14. Tell Me It's Not Over - Starsailor
09. 10. 02. 02. No You Girls - Franz Ferdinand
aż tylu moich faworytów jest w pierwszej dziesiątce Icon_wink2
nowy singiel DM powoli i mnie zaczyna do siebie przyciągać Icon_smile2
13.05.2009 04:21 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Wszyscy zachwycają się ''Peace'', a ja nadal uważam, że lepiej można byłoby wyprodukować refren w tym numerze. Kiedyś - ale chyba nie na tym forum - napisałem, że gdyby nie refren to byłoby to najlepsze nagranie na płycie. W każdym razie miło, że jest, a płyta idzie w górę. Nie spodziewałem się, że White Lies wróci na pierwsze, to nieczęsta sytuacja. Giganci pokroju FF i Placebo zyskują w top 10. Super. Metallica za to już nie ekscytuje, tym bardziej, że ta lepsza już poza 10tką. Aj szkoda mi tego Revelry, u mnie ma teraz taką moc, że może wszystko. Pozostałe dwie nowości nie są mi znane. ''Love Etc.'' jeszcze 30. Dalej, dalej, w górę! ...dobra, chcę coś nowego od nich Icon_lol Wrong podobnie jak u mnie - już spada o coraz większą liczbę oczek z tygodnia na tydzień. Nie boli mnie to już Icon_biggrin Pamiętam, że swego czasu bodajże coś od Interpola trzymałem chyba z 5 tygodni na dwóch ostatnich miejscach swojej listy, ale uznałem, że to głupie w końcu. Nic im to nie dało...a to było spowodowane chyba przywiązaniem bardziej Icon_mrgreen Ciekawe jak u ciebie skończy się ''Carolina''.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.05.2009 04:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #8
 
Yacy napisał(a):W czasie lp3 pojawiały sie głosy kilku osób, że to koszmarek .
Też mnie zaszokowały. Jak raczej wcześniej Lipali mnie nie przekonywało, to to jak najbardziej tak.
A Bęben jaki piękny skok! Icon_biggrin3

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
14.05.2009 11:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 537
Dołączył: Nov 2008
Post: #9
 
bardzo fajny lider, choć u mnie nie zawojował listy, ale nadal chętnie go słucham.
poprzedniego lidera nie znam, ale wiem że już przy poprzednim notowaniu podobny problem miał Tadzio i już wiem co mam robić by go poznać Icon_wink2 (coś mi świta że grałeś ten zespół niedawno w Rockiestrze, ale nie pamiętam już dokładnie).
coraz bardziej podoba mi się ten Starsailor który u Ciebie jest wyżej.
Placki niedługo się wyminą, u mnie to się raczej nie zdarzy - choć ten nowszy utwór podoba mi się coraz bardziej, to jednak i tak między tymi dwoma nagraniami jest może nie przepaść, ale ne pewno dużo róźnica.
Kazik i Grabowski, a więc mały kącik alkoholowy Icon_razz
Green Day się rozpędza, "Peace" wysoko debiutuje - coś mi się wydaje że to już niedługo będzie ścisła czołówka Twojej listy.
"Carolina" dzielnie się trzyma, co bardzo mnie cieszy.
14.05.2009 06:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #10
 
Ale się porobiło....Najstarsze Metallici sa naszymi wspólnymi utworami i Dido. Chyba przeciętnie jest... W sumie nie wiem ,dlaczego , wiele utworów z Twojej listy mi sie podoba, i Gasmac, Piwko, Piwko Cycate, Armia , Emiliana. Tylko jak to wszystko zmieścić w TOP 50 gdy niewielu sie kwapi do opuszczenia listy

Mety w swietnej formie, a ANL wróże pobyt na jakies dwa lata jeszcze..... Icon_wink2 Icon_smile2
W kontekście Topu DM mam juz przesłuchane wszystkie albumy studyjne, i z tego najnowszego In Chains i debiutujące Peace podobaja mi sie najbardziej.
Wziałes sie ostro za nowy album Lipy. Znam na razie bardzo dobra kopie Białej Flagi. Zapoznam się takze z pozostałymi utworami na Twojej liście, to może wtedy sięgnę po całą płytę Icon_wink2
M.I.A Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Oj cięzko bedzie pobic ten wyczyn komukolwiek. No moze wspomniany utwor wieku ANL ma szansę..
16.05.2009 09:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
tadzio3 napisał(a):Przesłuchałem, ale na razie trudno powiedzieć, co będzie dalej.
postaram się coś zrobić w tym kierunku Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):Cóz za niespodzianka, znowu w top 3 Icon_smile2
e tam, co to za niespodzianka Icon_mrgreen . "All Nightmare Long" prezentuje taką samą formę od wielu tygodni. to tylko inni wystrzeliwują czasem z formą i wyprzedzą. ale po co taki jeden z drugim się pcha na czoło, skoro zaraz potem zlatuje Icon_mrgreen . a Metallica bez zmian, cały czas oczarowuje tak samo. powtarzam, dla mnie to najlepszy utwór obecnego tysiąclecia!
tadzio3 napisał(a):Alez ten utwó przypomina mi "The Hardest Part" Coldplay
mi na szczęście nie Icon_wink2 Icon_razz
Yacy napisał(a):A po 2-3 przesłuchaniach myślałem, że In Chains ... Jest świetne, ale... Icon_wink2
przyznam, że "In Chains" w ogóle mi się nie podoba... :roll:
Yacy napisał(a):Chyba się skuszę na przesłuchanie Jedynki... Chyba... Icon_wink2
mi się płyta bardzo podoba Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Nie spodziewałem się, że White Lies wróci na pierwsze, to nieczęsta sytuacja.
tak, rzeczywiście ostatnio zdarza się to rzadko. co prawda całkiem niedawno był powrót "All Nightmare Long", no ale mówimy o normalnych utworach Icon_wink2
saferłel napisał(a):Ciekawe jak u ciebie skończy się ''Carolina''.
nie trzymam tego na siłę, po prostu wygrywa walkę na granicy przepaści, wciąż bardzo się podoba.
bear napisał(a):coś mi świta że grałeś ten zespół niedawno w Rockiestrze, ale nie pamiętam już dokładnie
tak, grałem nie tak dawno.
no dobra, załatwione... Icon_wink2 Icon_mrgreen
bear napisał(a):coraz bardziej podoba mi się ten Starsailor który u Ciebie jest wyżej.
bo to piękna piosenka. chyba trzeba bardziej popromować Icon_smile2.
bear napisał(a):Placki niedługo się wyminą
Icon_cool2
bear napisał(a):Green Day się rozpędza
taaa, zdecydowanie Icon_mrgreen Icon_cool2
Aro napisał(a):Chyba przeciętnie jest...
czasem musi być przeciętnie, żeby potem jeszcze bardziej docenić stan normalny, czyli gdy będzie dużo wspólnych Icon_smile2.
Aro napisał(a):Mety w swietnej formie, a ANL wróże pobyt na jakies dwa lata jeszcze..... Icon_wink2 Icon_smile2
Icon_frown nie lubisz tego? dlaczego tak pesymistycznie prognozujesz? czemu tylko 2 lata? Icon_frown
Icon_mrgreen Icon_mrgreen
Aro napisał(a):Wziałes sie ostro za nowy album Lipy
z jednej strony tak - słuchałem kilka razy, wyłapałem te utwory które bardzo mi się podobają i weszły na listę, ale z drugiej strony, płyta ma momenty które mnie nudzą, przez co, przy bardzo dużej konkurencji w płytach obecnie, nie daje rady się dostać do pierwszej dziesiątki płyt.
Aro napisał(a):Znam na razie bardzo dobra kopie Białej Flagi.
akurat tego coveru kopią bym nie nazwał Icon_smile2.
Aro napisał(a):M.I.A Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Oj cięzko bedzie pobic ten wyczyn komukolwiek. No moze wspomniany utwor wieku ANL ma szansę..
ale to nie przed tysiaczkiem Icon_mrgreen .
19.05.2009 11:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #12
 
ku3a napisał(a):mi się płyta bardzo podoba
jestem już po... wrażenie zdecydowanie lepsze niż po coverze Republiki czy singlu... Ale nie sądzę abym często wracał do płyty Icon_smile2 Może "Dwójka" będzie lepsza Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.05.2009 11:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
ku3a napisał(a):postaram się coś zrobić w tym kierunku
mianowicie co? Icon_wink2
ku3a napisał(a):powtarzam, dla mnie to najlepszy utwór obecnego tysiąclecia!
Icon_eek2 Nawet od M.I.A? No, no, no...
ku3a napisał(a):mi na szczęście nie
Wiedziałełem, że tak napiszesz Icon_wink2 Dla mnie podobieństwo jest uderzające Icon_razz

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
19.05.2009 01:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #14
 
ku3a napisał(a):Icon_frown nie lubisz tego? dlaczego tak pesymistycznie prognozujesz? czemu tylko 2 lata? Icon_frown
Icon_mrgreen Icon_mrgreen
Icon_wink2 pesymistycznie to mi palec zjechał z cyfry 5 na 2 w klawiaturce komputera Icon_lol
ku3a napisał(a):płyta ma momenty które mnie nudzą,
Uuuu to jak tak to widzisz , to nie wiem czy sięgnę po nią całą Icon_wink2
ku3a napisał(a):akurat tego coveru kopią bym nie nazwał Icon_smile2 .
Ja natomiast lepszej nie słyszałem Icon_smile2
ku3a napisał(a):ale to nie przed tysiaczkiem Icon_mrgreen .
Fakt. Nie dadza rady , ale skoro planując być dłużej...
A propo tysiączek masz za równe 52 tygodnie.. znaczy rok . To się bedzie działo Icon_wink2 Icon_biggrin3
19.05.2009 01:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #15
 
Poczekam z komentarzem na nowe notowanie, a teraz:
Aro napisał(a):A propo tysiączek masz za równe 52 tygodnie.. znaczy rok . To się bedzie działo Icon_wink2 Icon_biggrin3
To może jakiś zlot z tej okazji? Icon_biggrin3 Icon_mrgreen
19.05.2009 01:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #16
 
abd3mz napisał(a):To może jakiś zlot z tej okazji? Icon_biggrin3 Icon_mrgreen
Zlot zlotem , ale ku3a i tak ma krechę , ponieważ w marcu miał osiemnastkę, i nawet nie zaprosił na imprezę Icon_wink2 Icon_mrgreen
19.05.2009 01:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Yacy napisał(a):Może "Dwójka" będzie lepsza Icon_wink2
oby w ogóle "Dwójka" była Icon_smile2
tadzio3 napisał(a):mianowicie co? Icon_wink2
mogę jedynie spróbować zwiększyć Twoją liczbę przesłuchań Icon_wink2
tadzio3 napisał(a):Wiedziałełem, że tak napiszesz Icon_wink2
Icon_mrgreen
Aro napisał(a):A propo tysiączek masz za równe 52 tygodnie.. znaczy rok
rzeczywiście Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
abd3mz napisał(a):To może jakiś zlot z tej okazji? Icon_biggrin3 Icon_mrgreen
audycja 24 godziny na dobę Icon_mrgreen
Aro napisał(a):w marcu miał osiemnastkę
dobra, ale na tysiaka postaram się coś wymyślić Icon_biggrin3
19.05.2009 02:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #18
 
ku3a napisał(a):audycja 24 godziny na dobę Icon_mrgreen
Ale na żywo ze zlotu? Icon_wink2
19.05.2009 02:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Z tą Metallicą to mnie trochę zszokowałeś, że najlepsza w tym tysiącleciu Icon_eek2

A brak sympatii do ''In Chains'' tłumaczę sobie, że to bezpośredni potomek albumowego ''In Your Room'' z SOFADU, to co najlepsze odrzuciłeś niestety....już drugi raz Icon_razz

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.05.2009 02:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
saferłel napisał(a):Z tą Metallicą to mnie trochę zszokowałeś, że najlepsza w tym tysiącleciu Icon_eek2
już wcześniej takie coś pisałem. zresztą ja tu nie widzę nic szokującego Icon_smile2.
saferłel napisał(a):A brak sympatii do ''In Chains'' tłumaczę sobie, że to bezpośredni potomek albumowego ''In Your Room'' z SOFADU, to co najlepsze odrzuciłeś niestety....już drugi raz Icon_razz
ale przecież ja bardzo lubię albumowe "In Your Room"! tylko że singlowe jeszcze o wiele bardziej Icon_biggrin3.
19.05.2009 03:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości