Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 127 (10.05.09)
Listoholik
Unregistered

 
Post: #21
 
znajdź sobie innego chłopaka Icon_lol
10.05.2009 09:32 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Mi wersja Personal Jesus Mansona w ogóle nie przeszkadza, tak samo jak hit Soft Cell. Są to dobre nagrania.

Ja cię niedługo pocieszę, zawsze wpadam na twoją listę przecież Icon_wink, tylko jeszcze nie dziś.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.05.2009 09:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 608
Dołączył: May 2008
Post: #23
 
To czekam Icon_mrgreen

Listoholik napisał(a):znajdź sobie innego chłopaka Icon_lol
Nie to nie, prosić się nie będę Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.05.2009 10:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #24
 
Numer jeden mi się wreszcie podoba. (a tak krytykowałem... Icon_smile2 )

U2 debiutuje - lepiej późno niż wcale Icon_mrgreen
10.05.2009 11:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Tomekk napisał(a):lepiej późno niż wcale Icon_mrgreen

''Magnificent" is the second single from U2's 2009 album, No Line on the Horizon. It was released 4 May 2009.

Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.05.2009 11:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #26
 
to oficjalne info, wcześniej już było wiadomo co będzie drugim singlem... Icon_smile2
10.05.2009 11:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Ale co to zmienia? Singiel wyszedł kiedy wyszedł. Jest świeżutki. Równie dobrze mógłbym wstawić na listę jakieś ''Moment Of Surrender'' i ciekawe czy też byś napisałam ''lepiej późno niż wcale'' Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.05.2009 11:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #28
 
saferłel napisał(a):ciekawe czy też byś napisałam ''lepiej późno niż wcale'' Icon_razz2
Icon_lol

nie no ok, to Twoja lista...
myślałem, że przetrzymałeś U2 z premedytacją Icon_cool2
10.05.2009 11:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #29
 
z premedytacją to ja przetrzymuję, u mnie w tym tygodniu na 124 miejscu Icon_wink2
10.05.2009 11:15 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Coś mi z klawiaturą się spieprzyło na chwilę Icon_razz2

Czy z premedytacją? Nie, pisałem o tym już parę razy. Mieli pecha, bo normalnie weszli by z 2 tyg temu już Icon_smile

A fakt, że to moja lista chyba nic nie zmienia co do daty wydania Icon_biggrin3

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.05.2009 11:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 608
Dołączył: May 2008
Post: #31
 
Listoholik napisał(a):z premedytacją to ja przetrzymuję, u mnie w tym tygodniu na 124 miejscu Icon_wink2
To i tak wysoko, u mnie już by było w podstawowym zestawieniu Icon_razz
Najwyżej było na #125, czyli niżej niż u Ciebie Icon_razz I nie powiem od kogo mi się wtedy dostało za ten debiut Icon_razz

cytuję:
listoholik @ 2009-04-06, 23:39 napisał(a):i TY też lubisz ten shit!?
;P

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.05.2009 11:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #32
 
Nie pamiętam kiedy ostatnio jakiś utwór debiutował u nas w tym samym tygodniu. Icon_eek2
10.05.2009 11:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #33
 
aha, chyba miałam się ucieszyć z U2...

no ale akurat Magni?... :roll: eee tam. teraz to już powinieneś szykować na listę Crazy Tonight, jako kolejny singiel. Icon_razz
saferłel napisał(a):''najlepsze nagranie U2 w 21 wieku''
:roll: :roll: :roll:
no dobra, co kto lubi Icon_wink2
[a tak w ogóle to wiek pisze się znakami rzymskimi Icon_wink2]
saferłel napisał(a):'Magnificent" is the second single from U2's 2009 album, No Line on the Horizon. It was released 4 May 2009.
No Line On The Horizon, released on Saturday Feb 27th In Ireland and in the rest of the world two days later...
Icon_wink2
saferłel napisał(a):01. 01. 05. Franz Ferdinand - No You Girls
o, przynajmniej to wielce zacnie wygląda. Icon_wink2
11.05.2009 12:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Co za zrzęda...jej i jak zwykle błędziki...błędziki...wszędzie ich się dopatrzyć można, chociaż ''21 wiek'' wszedł do pisma potocznego i wszędzie można się z takim zapisem spotkać, a już na pewno na forum. A ja się do tego przyzwyczaiłem w pracy przy komputerze

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.05.2009 08:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
abd3mz napisał(a):Nie pamiętam kiedy ostatnio jakiś utwór debiutował u nas w tym samym tygodniu. Icon_eek2

No to czekam na nowe notowanie, bo chyba tam pojawi się główny sprawca tego. Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.05.2009 08:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #36
 
Sonic Youth jak widzę daje rade. Stara miłość nie rdzewieje. U mnie raczej nie dadzą już więcej rady, ale nie znaczy to, że nie doceniam Icon_smile2
W kwestii Mansona, to zgodzę sie z Tobą. Płyty wypadają średnio, ale są na nich zawsze jakieś niezłe pozycje. I może tylko powiedziałbym inaczej... Marilyn Manson ma przede wszystkim talent jeśli chodzi o wybieranie na single właśnie tych najlepszych. To talent bez dwóch zdań, bo jak wiemy nielicznym się to udaje.
14.05.2009 01:10 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
ciekawe ile Franz wytrzyma na szczycie. nie wiem na ile silną pozycję ma Neko Case, ale chyba Jarvis Cocker jest bliższy zastąpienia Szkotów na szczycie.
no i "Pandemonium" nie weszło nawet na podium... Ja wiem, że zdobycie kilka razy czwartego miejsca to znakomity wynik, ale jednak Twoje opisy tego nagrania po pierwszych jego przesłuchaniach świadczyły, że ma to być jakiś arcyprzebój, coś zupełnie wyjątkowego...
"Revelry" pięknie skacze. bałem się, że u mnie pojawiło się późno, a tymczasem u Ciebie załapało jeszcze później. to oczywiście w żadnym wypadku nie jest wypominanie tego faktu, ale po prostu zwrócenie uwagi jak to różną ilość czasu piosenki potrzebują, by do różnych osób trafić.
saferłel napisał(a):Zapewne co druga lista ma go w swoich szeregach
na szczęście moja to ta pierwsza Icon_wink2 Icon_razz

dla mnie "Magnificent" to pierwsza czwórka najtragiczniejszych singli U2 w tym tysiącleciu, obok: Boots, Window In The Skies i Tower Of Song.
muszę sobie ściągnąć tego Mansona.
saferłel napisał(a):chociaż ''21 wiek'' wszedł do pisma potocznego i wszędzie można się z takim zapisem spotkać, a już na pewno na forum.
sorry, ja też się przyczepię. dla mnie takie podejście to niechlujstwo. "inni mają to gdzieś, to i ja będę miał". błąd jest błędem, wszystko jedno czy inni też go popełniają czy nie.
a poza tym po liczebniku porządkowym piszę się kropkę Icon_razz .
14.05.2009 02:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
''Pandemonium'' to wyjątkowa piosenka, ale widocznie jest kilka innych jej pokroju, zresztą jak na spokojnie oceniłem cały album to wyszło mi, że są lepsze nagrania. I one jeszcze się na liście pojawią....albo i nie, bo w ogóle pojęcie ''piosenki na listę'' do nich nie pasuje.

Jarvis Cocker to Jarvis Cocker i tyle komentarza w tej sprawie. To ON! Icon_wink i może wszystko.

Ja już pisałem, że ''Magnificent'' jest najlepiej brzmiącym dla mnie numerem tej grupy od czasów kawałków z ''Pop''. Zdania raczej nie zmienię.

Revelry nie słuchałem od 2008 roku i dopiero jak zostało singlem to wróciłem do tego nagrania, więc może raczej nie odkryłem, a przypomniałem sobie o starym wilku.


A ja mam dosyć wypominania błędów, szczególnie na tym forum i czepialstwa się najdrobniejszych rzeczy. Ja też mógłbym zacząć tak robić, ale mam to w nosie szczerze mówiąc. I te uwagi uzi już mnie wkurwiają mówiąc brzydko. Po prostu widzę i wiem, że na forum, szczególnie jak są prowadzone ''szybkie'' dyskusje wiele podobnych procederów ma miejsce. Ja tego nigdy nie podnoszę, chyba, że jestem zmuszony zrewanżować się komuś za coś. Ważne co mam w zeszycie do polskiego i jak to zapisuję w oficjalnych tekstach, pisząc gdzieś w sieci zwykle używam formy złożonej z cyfr arabskich i nikt mi nigdy nie zwracał uwagi...do czasu. A to chyba najmniej istotne w tym momencie.
I wierzę, że też INNI nie mają tego gdzieś, ale używają tej formy z wygody, może przyzwyczajenia, albo korzystają z dobrodziejstw szerokiego przyzwolenia na różne, niekoniecznie idealne, acz uznawane formy. To tak samo jak z tym ''21 wiekiem''. Na dobrą sprawę obie formy są w użytku, a na forum odbyła się w tej sprawie naprawdę ''przesadzona'' dyskusja.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.05.2009 03:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #39
 
42. NE. 01. Current 93 - On Docetic Mountain
Po pierwszym przesłuchaniu - świetny utwór. 'Aleph At Hallucinatory Mountain' do zapoznania.

PS. W sprawie błędów zgadzam się z Kubą.
16.05.2009 04:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
Dziękuje za wypowiedź, wezmę to pod uwagę...

Cytat:42. NE. 01. Current 93 - On Docetic Mountain
Chociaż tyle dobrze Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.05.2009 04:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości