Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
off-topic od topu Sophie Ellis-Bextor
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 652
Dołączył: May 2008
Post: #38
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
prz_rulez napisał(a):I jeśli tak rozumiesz "życie po swojemu", to tak, wtedy krew mnie zalewa.
Co ma jedno do drugiego? Nie rozumiem. Ktoś żyje po swojemu, ciebie krew zalewa. Jak ma się to do kolejnego zdania:
prz_rulez napisał(a):A problem jest jeszcze taki, że jedni mogą spokojnie żyć po swojemu, a drudzy są przez to ofiarami szykan.
Jesteś ofiarą szykan, bo krew cię zalewa, jak ktoś żyje po swojemu? Nie nadążam za tą logiką.
prz_rulez napisał(a):Dodam jeszcze, że im mniejsze różnice społeczne, tym mniej konfliktów.
Czyli, że chcesz nas znormalizować po swojej myśli, żebyśmy wszyscy słuchali grzecznie Kylie i nie wyrażali opinii, które ci nie leżą? To po co nam to forum w ogóle, jeśli nie do wymiany opinii? A czym mielibyśmy się wymieniać, jeśli wszyscy myślelibyśmy tak samo.
prz_rulez napisał(a):moje oceny były jednymi z najgorszych wtedy, gdy tej alternatywy na mojej liście było najwięcej
Nie wiem, czy słyszałeś kiedyś o apofenii. Tu masz stronę z wykresami, może coś zaskoczy: https://www.tylervigen.com/spurious-correlations Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.10.2019 11:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - AKT! - 09.10.2019 11:54 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  OFF-TOPIC prz_rulez 371 206 442 02.05.2023 03:30 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości