Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
off-topic od topu Sophie Ellis-Bextor
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 899
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
prz_rulez napisał(a):ja tej grupy nie uważam za pełnoprawnych ludzi
Akurat porównanie od czapy. Przy okazji napiszę, że pewnych ludzi, a nawet ich grup unikam, bo po prostu w ich towarzystwie czuję się źle. W niczym ich nie dyskryminuję tylko po prostu staramk się nie przebywać wśród nich, bo czuję pewien dyskomfort psychiczny.
prz_rulez napisał(a):moim zdaniem powinien się dostosować do pewnych zasad przyzwoitości
No sorry, to akurat Ty nie potrafisz się dostosować. Bo jak czyta się Twoje wypowiedzi, to tworzy się wrażenie, że wszyscy to fanatycy, a Ty to jedyny sprawiedliwy.
prz_rulez napisał(a):warto przynajmniej wiedzieć "co w trawie piszczy"
Powiem za siebie. Jest tyle wartościowej muzyki, że sprawdzanie tego, co jest w moim odczuciu bezwartościowe po to, żeby znaleźć jedną perełkę w morzu bezbarwnych kamieni uważam za stratę czasu.
prz_rulez napisał(a):A to nie wydaje mi się społecznie dobre.
No comments.
prz_rulez napisał(a):disco polo ogłupia ludzi... Ja słuchałem disco polo mając już 5-6 lat
No to wszystko jasne. Icon_wink
prz_rulez napisał(a):Jakoś nie przeszkodziło mi to mieć dobrych, a nawet bardzo dobrych ocen w szkole i pochłaniać książki jedna za drugą.
Teraz już na poważnie i jest to stwierdzenie ogólne, a nie przytyk osobisty: Tylko to nie świadczy nijak o mądrości.
prz_rulez napisał(a):moje oceny były jednymi z najgorszych wtedy, gdy tej alternatywy na mojej liście było najwięcej
Kolejna złośliwość z mojej strony i też nie na poważnie, ale sam się podkładasz: Po prostu przestałeś się uczyć, a zacząłeś myśleć.
prz_rulez napisał(a):Nie zrobiłem jeszcze tych obliczeń
Co to jest do liczenia. Przecież za każdym razem jest napisane jak byk, ile osób głosowało. I naprawdę ciężko nie zauważyć, że na Kylie głosował spory tłum, a na Toola garstka.
prz_rulez napisał(a):Nie wiem dlaczego podejrzewałeś mnie o "osobiste rozgrywki".
Napisałem, że istnieją dwie możliwości. Czyli że widzisz to, czego nie ma, a nie widzisz tego, co jest. Poza tym nie wiem, jak odbierają to inni, ale ja Twoją wypowiedź odebrałem jako, że te osoby głosują w innych topach, ale w tych popowych nie. A prawda jest kompletnie inna (poza Starlessem, bo on faktycznie głownie w rockowych bierze udział - przynajmniej takie mam wrażenie, nie sprawdzałem).
prz_rulez napisał(a):domyślam się
To może przestań się domyślać, bo Twoje domysły mogą być kompletnie błędne. A przynajmniej nie pisz o tym.
prz_rulez napisał(a):przez słuchanie Riverside stajecie się idiotami
To co napisałeś to nakręcanie spirali, ale jeżeli ktoś by napisał, że słuchanie mdłej muzyki ilustracyjnej (takiej jak Riverside) wyjaławia to jego prawo i mi to nie przeszkadza, nawet jeżeli uważam inaczej. Ale to, a to co napisałeś to spora różnica poziomu.
EVENo napisał(a):tekst o krojeniu kapusty
Ale to było o tarciu, a nie krojeniu. Icon_lol
Artur.O napisał(a):widocznie nie da się poważnie nic zarzucić jazzowi i klasyce
Spokojnie. Jak się człowiek postara, to bez problemu znajdzie argumenty.
AKT! napisał(a):nie o to chodzi, żeby się przerzucać epitetami
Napisał co uważał, jego prawo.
prz_rulez napisał(a):przerost formy nad treścią (w jazzie zwłaszcza)
W jazzie też, to ponoć domena progu. A dla mnie to domena elektroniki i gatunków pokrewnych. Ale nie mam nic przeciwko temu, że ktoś tak uważa jak tu napisał.
prz_rulez napisał(a):szczelne zamykanie się w swoich klitkach
To nie szczelne zamykanie tylko wybór tego, co według niego najlepsze.
prz_rulez napisał(a):Naprawdę nie o to mi chodzi.
Ale widać robi takie wrażenie.
prz_rulez napisał(a):nie za bardzo mnie rozumiecie
A Ty siebie rozumiesz?
prz_rulez napisał(a):gdy pomyślę o ostatnich nagraniach Anny Marii Jopek
No akurat u Jopek to dla mnie przerst treści nad formą (jeżeli już).
Sundrajta napisał(a):to jest w praktyce niemożliwe
Popatrz na to, co się dzieje w polityce i sprawach religii.
09.10.2019 08:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - kajman - 09.10.2019 08:14 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  OFF-TOPIC prz_rulez 371 206 430 02.05.2023 03:30 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości