Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
off-topic od topu Sophie Ellis-Bextor
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 024
Dołączył: Sep 2017
Post: #27
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
prz_rulez napisał(a):Uważam po prostu, że szczelne zamykanie się w swoich klitkach nigdy nie jest dobre, w żadnej dziedzinie życia.
Ty tak uważasz. Ja tak nie uważam.

prz_rulez napisał(a):Dla mnie to jest zwyczajnie naturalne, że próbuję różnych rzeczy. Co z tego potem wychodzi to już inna kwestia.
Dla Ciebie tak. Dla mnie nie.

prz_rulez napisał(a):Nie podoba mi się, że porównujesz drugie z pierwszym.
Tobie nie. Mi tak.

Sundrajta napisał(a):Ta różnorodność sprawia że ten świat jest piękny, a tymczasem Ty byś chciał żebyśmy wszyscy może nie byli tacy sami, ale bardzo podobni i to moim skromnym zdaniem jest krok w bardzo złą stronę...
Też tak to widzę. Lubię żyć po swojemu i cieszy mnie, że każdy żyje po swojemu. A Ty prz sprawiasz wrażenie osoby, którą krew zalewa na widok kogoś, kto żyje po swojemu. Sory, ale nie mam zamiaru dostosowywać się do Twoich "zaleceń" i jeśli Ci się to nie podoba, to na moim profilu jest taki przycisk "Dodaj do listy ignorowanych". Śmiało. Po prostu ja bym tak na Twoim miejscu zrobił. Bo można wysyłać skargi do TVP o puszczanie Ronniego, a można po prostu wyłączyć telewizor. Ty jesteś tym, który wysyła skargi. Ja jestem tym, który wyłącza.

Radio Epsilon
08.10.2019 11:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - EVENo - 08.10.2019 11:26 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  OFF-TOPIC prz_rulez 371 206 468 02.05.2023 03:30 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości