Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
off-topic od topu Sophie Ellis-Bextor
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 652
Dołączył: May 2008
Post: #20
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
prz_rulez napisał(a):Tylko ktoś nie pomyślał, że moźe ja też się męczyłem słuchając niektörych piętnastominutowych długasów
było n i e słuchać i nie robić z tego manifestu dla kolejnej kampanii wzbudzania zainteresowania swoją osobą Icon_wink

prz_rulez napisał(a):Tym bardziej, że skądś się to wzięło i zazwyczaj sam sobie tego nie wybrał.
bzdura jakich mało!

prz_rulez napisał(a):Wkurza mnie, że dostaje mi się za to, iż bronię równego traktowania słuchaczy różnych gatunków i zachęcam do muzycznej tolerancji.
bo wcale tego nie robisz; uzurpujesz sobie takie prawo i mościsz się w takim przekonaniu, ale to zupełnie nieprawda -- nie ma tu żadnej dyskryminacji popu przez rockistów, ani rocka przez popistów; są ludzie z ich gustami i opiniami, którym zdarza się otwarcie napisać co sądzą; nikt w tym temacie w żaden sposób nie ujął niczego sophie

kajman napisał(a):To ja się pytam patrząc na powyższe, jakie topy są bardziej przez tutejszych forumowiczów olewane.
w punkt

miszony napisał(a):Ja na Toola nie zagłosowałem z premedytacją. Wolę tandetne Girls Aloud i nijaką Sophie Bextor niż jeszcze bardziej smętne i nijakie Toole.
ale nie o to chodzi, żeby się przerzucać epitetami; jedni wolą toola, inni spice girls -- nie ma w tym naprawdę niczego dziwnego i szkalowanie którychkolwiek za przyznawanie się do tego, że im z czymś nie po drodze jest równie słabe, co wzniecanie paniki moralnej, że rzekomo się coś czy kogoś hejtuje xD

dajmy sobie siana z tą bezzasadną i jałową gunwoburzą pls Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.10.2019 10:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - AKT! - 08.10.2019 10:34 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  OFF-TOPIC prz_rulez 371 206 429 02.05.2023 03:30 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości