Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #41
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
A dziś obudziłem się z Sophie w głowie. Topy maja jednak tak pozytywne konotacje, że i u niej odnajduję miłe dla ucha dźwięki.
09.10.2019 04:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Bałem się, że będą jakieś istotne braki, a tymczasem musiałem się wręcz zastanowić co wrzucić.

Birth Of An Empire
A Pessimist Is Never Disappointed (Orchestral Version)

Jeśli ktoś chciałby, to mógłby zgłosić "13 Little Dolls", moim zdaniem całkiem zgrabny utwór.
10.10.2019 10:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
prz_rulez napisał(a):A Pessimist Is Never Disappointed (Orchestral Version)
Zgłaszamy utwory, a nie ich wersję. Na szczęście prowadzący zgadza się z moją opinią.
11.10.2019 07:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Chodziło mi raczej o to, że solowo to jedyna oficjalna wersja. Wcześniej była wersja z zespołem Theaudience (nota bene, polecam utwory tego zespołu, można być zaskoczonym). Poza tym były różne wersje live już podczas solowej kariery Sophie.
11.10.2019 10:36 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #45
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Nie dość że nie brakuje żadnych istotnych utworów, to i nawet te mniej istotne są wszystkie. No, ale punkty trzeba ciułać Icon_cool więc zgłaszam:

The Deer & The Wolf
Wild Forever

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
11.10.2019 11:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Nie ma 13 Little Dolls Icon_razz2 Aczkolwiek zgodzę się, to nie był utwór mający komercyjne znaczenie w karierze Sophie.
11.10.2019 12:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #47
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Wypowiedzi Miszona nie ma co komentować, bo to wpis pozbawiony wartości.
Ja bym muzyki żadnego artysty nie określił, że nadaje się do tarcia kapusty...
Tym bardziej, że Sophie jest jedną z najlepszych wokalistek muzyki dance czy muzyki elektronicznej. Ponadto jej dwie ostatnie płyty są w zupełnie innym klimacie i są tak samo wartościowe jak te popowe.

13 Little Dolls
Runaway Daydreamer
11.10.2019 12:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Tomku <3 Serce mi się raduje.
Jestem niezmiernie ciekaw wyników odsłuchów.
11.10.2019 12:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #49
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Tarcie kapusty może być osobliwym przeżyciem wymagającym odpowiedniego soundtracku -- to żadna ujma! Bardziej kontrowersyjne w tym stwierdzeniu było samo tarcie -- jak ktoś dobrze wypunktował, kapustę się szatkuje!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.10.2019 12:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #50
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
(11.10.2019 12:21 PM)Tomekk napisał(a):  Sophie jest jedną z najlepszych wokalistek muzyki dance czy muzyki elektronicznej.

Baardzo kontrowersyjne stwierdzenie. Raz, że Sophie nie wykonuje elektroniki sensu stricte (bo kilka singli z wygłosowanym nu disco lub electropopem obok dance-popu to jeszcze nie granie elektroniki), a dwa, że tym bardziej jako elektronika liczą się "czarniejsze" odmiany house, pełne diw bijących Sophie na głowę. Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
11.10.2019 02:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kalypson Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 425
Dołączył: Aug 2019
Post: #51
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Nie każdy jest specem od gatunków. Poza tym wydaje mi się, że elektronika to tak pojemne pojęcie, że nie ma sensu wypominać takich niuansów. Dla mnie to też może być elektronika. Ważne, że całkiem przyjemna do ucha Icon_smile
11.10.2019 02:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
soberTOMek Offline
T jak Tomek
****

Liczba postów: 317
Dołączył: Jan 2018
Post: #52
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Hm... nikt jeszcze nie zgłosił "Beautiful", a tak to wszystko co fajniejsze już zgłoszone Icon_smile


W niektórych pudełkach nic nie ma, ale zawsze można coś do nich wsadzić i nie będą puste!

11.10.2019 02:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #53
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Tomekk napisał(a):Ja bym muzyki żadnego artysty nie określił, że nadaje się do tarcia kapusty...
Ja bym znalazł takich, których muzyka się do tego nie nadaje, bo nawet do tej czynności może zniechęcić.
AKT! napisał(a):kapustę się szatkuje
Kto chce szatkować, ten szatkuje, kto chce trzeć, ten trze, inni mogą miksować, albo gryźć. Mamy wolną wolę i nie damy się sterroryzować.
Kalypson napisał(a):Dla mnie to też może być elektronika. Ważne, że całkiem przyjemna do ucha
Skoro dla mnie jest to ciężkie w odbiorze, to może być elektronika. Chociaż i ta czasem zdarza się na przyzwoitym poziomie.
Chociaż jak pewien zespół (powiedzmy) metalowy odwołał się ponoć do tego gatunku to stworzył najgorsze nagranie w swym dorobku.
11.10.2019 03:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #54
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
kajman napisał(a):Kto chce szatkować, ten szatkuje, kto chce trzeć, ten trze, inni mogą miksować, albo gryźć. Mamy wolną wolę i nie damy się sterroryzować.
wolna wola to jednak chyba inna para kaloszy Icon_wink

ja sobie żartuję, nikomu w kapustę nie zaglądam xD

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.10.2019 05:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #55
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
AKT! napisał(a):wolna wola to jednak chyba inna para kaloszy
Moja wolna wola kaloszy nie toleruje.
11.10.2019 06:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #56
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Aha, przypominam Tomkkowi, że może zgłosić jeszcze jedną propozycję. Icon_idea
12.10.2019 10:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Na pewno lepiej niż u Aloudów. Znalazłem nawet dwie bardzo dobre piosenki.
A co do płyty Wanderlust to z pewnych względów mnie rozczarowała, ale nie zdradzę na razie z jakich.
14.10.2019 07:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #58
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
thestranglers napisał(a):ha, przypominam Tomkkowi, że może zgłosić jeszcze jedną propozycję.
tak?

to możemy dołożyć
Saddest Happiness.
14.10.2019 08:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #59
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
KONIEC PRZYJMOWANIA PROPOZYCJI
15.10.2019 07:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #60
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Pokaźny zestaw, niełatwo będzie ogarnąć Icon_wink

WOLNE MEDIA!!!
15.10.2019 10:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości