Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 864 - 30.09.2007
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Konrad napisał(a):Zabili Mi Żółwia - egzotycznie
Myślę że raczej zabili go jak najbardziej tubylczo - żadne tam nabijanie nie bambus czy strzelanie z dmuchawki strzałami zatrutymi z kurrarą.
03.10.2007 07:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
ku3a napisał(a):
mrsap napisał(a):W ciemno raczej nie kupię, ale singiel jest świetny
no widzisz, a dla mnie sa przynajmniej dwie piosenki jeszcze lepsze, co juz znalazlo odzwierciedlenie w liscie. Jesli chcesz, to przesle Ci je i wtedy bedziesz miec wiecej danych by zdecydowac czy warto wydac 28 zl na plyte.
Byłbym wdzięczny. Zwłaszcza, że w czwartek idę na koncert Happysad, więc dobrze byłoby wcześniej poznać coś z ich nowej płyty.
Aha, jeszcze chciałem zatrudnić kuriera po "Take Her Back" Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
06.10.2007 12:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #23
 
mrsap napisał(a):Zwłaszcza, że w czwartek idę na koncert Happysad, więc dobrze byłoby wcześniej poznać coś z ich nowej płyty.
Do Stodoły? Icon_wink2
06.10.2007 04:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
mrsap napisał(a):Byłbym wdzięczny.
poszly obydwa Icon_smile2
mrsap napisał(a):Zwłaszcza, że w czwartek idę na koncert Happysad, więc dobrze byłoby wcześniej poznać coś z ich nowej płyty.
to moze sie zdarzy, ze przy jakims kawalku bedziemy skakac kolo siebie Icon_cool2
mrsap napisał(a):Aha, jeszcze chciałem zatrudnić kuriera po "Take Her Back" Icon_wink2
trzeba bylo podpompowac rowerek, ale pojechal
Paweł napisał(a):Do Stodoły? Icon_wink2
czyzbysmy byli tam silna ekipa? Icon_smile2
07.10.2007 01:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #25
 
ku3a napisał(a):czyzbysmy byli tam silna ekipa? Icon_smile2
No niestety nie miałem z kim na to jechać Icon_frown Ale słyszałem o tym koncercie i życzę dobrej zabawy.
07.10.2007 11:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
Re: notowanie 864 - 30.09.2007
ku3a napisał(a):Zreszta teraz regularnie przesluchuje po kilkanascie plyt tygodniowo i dla niektorych samo dostanie sie do dziesiatki to sukces. Na ten sukces przez wiele tygodni pracowala wiekowa juz plyta U2 - "War".
Cóż mogę napisać więcej. Zdecydowanie najlepsza wiadomość z obu Twoich list. Chyba to pisałem wcześniej, że to moja ulubiona płyta U2. Icon_smile2 Przedostatnia ich "zimna" płyta. Mam nadzieję, że trochę jednak sobie pobędzie na tej liście. Jeśli już o płytach mowa to cieszą nieustająco poczynanania obu Muse i wiadomo, że MSP. Icon_smile2
Jeśli chodzi o piosenki to Katie nadal na pierwszym, a mnie cieszy kolejny awans Bruce'a. Czy Katie u mnie też dojdzie na 1 miejsce? Na razie jest tam Bruce, a nowe notowanie już jest tylko czasu brak, żeby wklepać.
Zdążyłem chociaż trochę skrobnąć, żeby najnowsze notowanie nie zdążyło mnie zaskoczyć tak jak na innych listach. Icon_wink2
PS. Fajnie, że "Icky" nadal jest. Icon_smile2
07.10.2007 08:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Paweł napisał(a):No niestety nie miałem z kim na to jechać Icon_frown
well, ja jade sam.
ucieklo mi w zyciu troche fajnych koncertow przez to, ze mialem niezdecydowanych znajomych i czekalem az ktos laskawie powie, ze chce jechac. I albo nie powiedzial, albo biletow juz niet. I tak sobie pomyslalem - o zesz kurna, czy ja tam chcialem jechac, zeby pobyc z kumplami czy na koncert?! Oczywiscie jak koncert jest poza Warszawa to juz inaczej sytuacja wyglada, ale jak jest na miejscu to nie ma bata - jak ktos nie chce isc to narka, a jak chce to nie se kupi bilet, bo ja go juz mam.
Gary napisał(a):Mam nadzieję, że trochę jednak sobie pobędzie na tej liście.
bedzie ciezko, bo naprawde wielka konkurencja, a w tym tygodniu doszly jeszcze dwie plyty...
Gary napisał(a):Zdążyłem chociaż trochę skrobnąć, żeby najnowsze notowanie nie zdążyło mnie zaskoczyć tak jak na innych listach. Icon_wink2
dzieki, bardzo sie ciesze Icon_smile2

a ja wlasnie bede sie zabierac za tworzenie notowania. Alez sie ciesze, tym bardziej ze to bedzie jedno z takich, ktorych wynikow sam jestem ciekaw, bo jeszcze nie do konca jest wszystko jasne Icon_biggrin3 .
07.10.2007 09:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
ku3a napisał(a):
Paweł napisał(a):No niestety nie miałem z kim na to jechać Icon_frown
well, ja jade sam.
ucieklo mi w zyciu troche fajnych koncertow przez to, ze mialem niezdecydowanych znajomych i czekalem az ktos laskawie powie, ze chce jechac. I albo nie powiedzial, albo biletow juz niet. I tak sobie pomyslalem - o zesz kurna, czy ja tam chcialem jechac, zeby pobyc z kumplami czy na koncert?! Oczywiscie jak koncert jest poza Warszawa to juz inaczej sytuacja wyglada, ale jak jest na miejscu to nie ma bata - jak ktos nie chce isc to narka, a jak chce to nie se kupi bilet, bo ja go juz mam.
Ze mną jest trochę inaczej. W liceum nie ciągnęło mnie na koncerty. Może bym chodził, gdyby do Polski przyjeżdżały moje ulubione zespoły. Ale wówczas na pewno nie miałbym z kim i nie wiem czy bym się na to decydował. Teraz sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Ostatnio polubiłem polskie zespoły i poznałem sporo nowych znajomych, którzy są chętni do chodzenia na koncerty. Nadarzyła się ostatnio świetna okazja, bo mieliśmy w stodole zapisy na wf i jak przechodziliśmy z kolegą koło okienka, nie mogliśmy nie kupić biletów na Happysad, Irę i Comę. No i jest jeszcze Editors i Kombajn... Ta jesień zapowiada się bardzo interesująco Icon_biggrin3

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
08.10.2007 10:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
kurde, Ira i Coma bedzie?! To nawet nie wiedzialem Icon_razz. Trzeba isc po bilety Icon_smile2.
08.10.2007 12:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #30
 
ku3a napisał(a):well, ja jade sam.
ucieklo mi w zyciu troche fajnych koncertow przez to, ze mialem niezdecydowanych znajomych i czekalem az ktos laskawie powie, ze chce jechac. I albo nie powiedzial, albo biletow juz niet. I tak sobie pomyslalem - o zesz kurna, czy ja tam chcialem jechac, zeby pobyc z kumplami czy na koncert?! Oczywiscie jak koncert jest poza Warszawa to juz inaczej sytuacja wyglada, ale jak jest na miejscu to nie ma bata - jak ktos nie chce isc to narka, a jak chce to nie se kupi bilet, bo ja go juz mam.
Ale to nawet nie o to chodzi.
1. Mało czasu mam strasznie, ledwo co nadążam nawet czytac forum a co dopiero pisać a już tymbardziej gdzieś iść. Icon_biggrin3
2. Jestem jeszcze niepełnoletni to nie wiem czy wpuszczą. Icon_wink2
08.10.2007 10:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Paweł napisał(a):Mało czasu mam strasznie, ledwo co nadążam nawet czytac forum
mi ostatnio straszne zaleglosci sie narobily. W domu jestem najwczesniej o 21.00, w pracy nie mam zbyt duzo czasu na forum. Nie wiem nawet czy dam rade dzis swoja liste zamiescic.

a co do Iry i Comy to bylem dzis w Empiku, ale okazalo sie, ze... zepsula im sie drukarka i nie moga mi biletow wydrukowac...
08.10.2007 11:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Paweł napisał(a):Mało czasu mam strasznie, ledwo co nadążam nawet czytac forum a co dopiero pisać a już tymbardziej gdzieś iść. Icon_biggrin3
Ja zdecydowanie wyżej stawiam w hierarchii to drugie i stąd moje poważne zaległości na forum. Już jeden 1000 przegapiłem, a teraz drugi się nalicza...
Nie źałuję jednak, bo koncert jest na pewno lepszą formą relaksu niż siedzenie przed komputerem i czytanie forum.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
08.10.2007 11:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
to po pierwsze, a po drugie posty napisane na forum nie uciekna, za to zespol nie przyjedzie w dowolnej chwili kiedy to akurat mamy wolna godzinke.
09.10.2007 12:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #34
 
ku3a napisał(a):a po drugie posty napisane na forum nie uciekna
Jak przekroczą tysiąc to mogą uciec Icon_mrgreen

.
09.10.2007 11:58 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #35
 
ku3a napisał(a):to po pierwsze, a po drugie posty napisane na forum nie uciekna, za to zespol nie przyjedzie w dowolnej chwili kiedy to akurat mamy wolna godzinke.
No w sumie tak, ale np. szkoła Ci już też ucieknie jak nie pójdę do niej, więc właśnie. Icon_smile2
09.10.2007 04:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości