Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roztańczony Narodowy 2019
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #41
RE: Roztańczony Narodowy 2019
Nie wiem co ma wspólnego krytyka mediów z tolerancją dla człowieka. Ja krytykuję nie tych którzy disco polo słuchają, tylko tych którzy im to puszczają w TVP. Nie atakuje osobiście tych pierwszych.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
23.09.2019 01:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #42
RE: Roztańczony Narodowy 2019
Miszon napisał(a):Nie wiem co ma wspólnego krytyka mediów z tolerancją dla człowieka.
prawda? Icon_wink

ja podjąłem wątek, skoro się pojawił, ale też nie widzę związku

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.09.2019 02:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
RE: Roztańczony Narodowy 2019
Miszon napisał(a):być może mały kajman słuchał klasyki
Jeżeli za klasykę można uznać komediowe opery Moniuszki to być może. Ojciec maniakalnie uwielbiał, szczególnie Stary zegar z Strasznego dworu.
AKT! napisał(a):zwykle jedno wynika z drugiego
Myślę, że prawie każdy ma jakieś uprzedzenia. Tylko że część z tych osób jest w stanie zrozumieć, że uprzedzenia uprzedzeniami, a żyje się w społeczeństwie i nie należy dać tym uprzedzeniom upustu.
AKT! napisał(a):ważne jest dlaczego, uważasz kogoś za gorszego
Często bywa to irracjonalne i jesteśmy w stanie zdać sobie z tego sprawę.
AKT! napisał(a):jakie mogą być przejawy twojej tolerancji/nietolerancji
Ale właśnie nie musi być żadnych przejawów. Jeżeli inni ludzie nie łamią norm społecznych to to czy nam podoba się ich zachowanie nie walczymy z nim.
23.09.2019 04:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
RE: Roztańczony Narodowy 2019
Miszon napisał(a):Nie wiem co ma wspólnego krytyka mediów z tolerancją dla człowieka. Ja krytykuję nie tych którzy disco polo słuchają, tylko tych którzy im to puszczają w TVP. Nie atakuje osobiście tych pierwszych.
Ale chcesz zabronić obywatelskiej wolności. A to jest już jakiś prztyczek pokazujący, nie dosłownie, ale że słuchający disco pola są jacyś gorsi.
kajman napisał(a):Tylko że część z tych osób jest w stanie zrozumieć, że uprzedzenia uprzedzeniami, a żyje się w społeczeństwie i nie należy dać tym uprzedzeniom upustu.
No niestety, niektórzy nawet z tutaj obecnych chcieliby zabronić disco polo. Bo tylko alternatywa rulez.
neo01 napisał(a):Swego czasu na liście Hop-Bęc był dodany "Unforgiven 2". Nigdy wcześniej ani później nie spotkałem się z takimi negatywnymi reakcjami słuchaczy na tej liście. Co tylko kawałek poszedł do góry, zaraz było tyle głosów na "bęc", że lądował na dole tabeli i w końcu 2 razy wypadł.
To jest mam wrażenie jakiś wyjątek od reguły. W dodatku sprzed ponad dwudziestu lat. Ale faktycznie dziwny ten chart-run: 6 razy na liście, w tym powrót, a w tym 3 razy na szczycie... i dwukrotnie wylot z listy z pierwszego miejsca. Chyba nigdy w historii tej listy nie było tak szokujących wyników.
AKT! napisał(a):ale zgadzam się, że rock i regał też mają elektorat negatywny; a polskie reggae szczególnie
Wszystko ma jakiś elektorat negatywny, ale pytanie ile on wynosi procent... Co do polskiego reggae, to chyba głównie chodzi o to, że rzadko przypomina on jamajskie reggae. Inna sprawa to brak jakiejś tolerancji ludzi, że jest naturalne, iż będzie brzmieć inaczej, bo inne są warunki kulturowe. Poza tym, ludzie niestety trochę idą za tłumem i często wcale tak naprawdę czegoś nie cierpią, tylko zostaje im to wmówione.
Co do rocka, to owszem, jest krytykowany... Głównie przez słuchaczy jazzu i klasyki. No bi*ch please.
03.10.2019 01:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości