Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Girls Aloud
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #81
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
Wybrałem Top10, miałem szybko oddać głosy, ale zacząłem słuchać i da się przy tak okrojonym zestawie cieszyć się przyjemnością wycieczki i do młodości i do dominacji popu na świecie. Numer 1 w dodatku nieziemski wciąż po latach, podwójnie bardzo grzeszna przyjemność, mrrr... Więc słucham i oglądam dalej. Icon_wink
24.09.2019 06:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kalypson Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 425
Dołączył: Aug 2019
Post: #82
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
Ja zagłosowałem szybko, bo zdążyłem wszystko przesłuchać, a nie spodziewałem się, że ludzie będą czekać do ostatniej chwili z wrzuceniem dodatkowych piosenek.

Niezłe granie nawet. Ta dziesiątka wyszła mi całkiem OK. W sumie dawno nie miałem do czynienia z taką muzyką i chociaż specem nie jestem, to na pewno wolę ten zespół od Spice Girls Icon_wink
24.09.2019 06:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #83
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
(24.09.2019 06:49 PM)Kalypson napisał(a):  Ja zagłosowałem szybko, bo zdążyłem wszystko przesłuchać, a nie spodziewałem się, że ludzie będą czekać do ostatniej chwili z wrzuceniem dodatkowych piosenek.

No i dlatego moim zdaniem głosy wysyłane przed zamknięciem zgłoszeń nie powinny być przyjmowane...
24.09.2019 07:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kalypson Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 425
Dołączył: Aug 2019
Post: #84
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
Ale wcale nie żałuję, bo Twoja piosenka niekoniecznie mi się podoba. Nie widzę też związku tego faktu z dyskusją o tym, czym przyjmować, czy nie. To moja decyzja przecież, czy wychodzić przed szereg, czy nie Icon_smile Czuję się usatysfakcjonowany na tyle, na ile mogę tym zestawem utworów, który wybrałem.
24.09.2019 07:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #85
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
Ja juz to pisalem, to bylo wielkie hurr durr Icon_wink

Mam nadzieje jednak Kalypsonie, ze dosluchales pozostale utwory...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.09.2019 07:16 PM przez prz_rulez.)
24.09.2019 07:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kalypson Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 425
Dołączył: Aug 2019
Post: #86
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
Nie, wybrałem swoje top 10 wcześniej. Ale nic z tego, co zostało tutaj zgłoszone później nie znalazło mojego uznania.
24.09.2019 07:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #87
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
Czyli przesluchales, jak zrozumialem.
24.09.2019 07:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #88
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
Playlista (bez "Saint Trinians Chant" i "Sound and Vision", bo tych na Spotify nie ma, ale - bez obrazy - to i tak śmiecie są):
https://open.spotify.com/playlist/1ynaVX...Tb7Hl8YF4g

----
Myślę, że właśnie przez nostalgię wy cenicie Spice Girls wyżej niż GA. Icon_razz2 Ja akurat oba zespoły poznałem późno i ominęła mnie otoczka, a została muzyka. Można się zniechęcić tymi bardziej "technologicznymi" momentami i zbędnymi kowerami (akurat pozgłaszaliście wszystkie możliwe Icon_sad), ale w zapasie mają sporo zręczności aranżacyjnej i świetnych melodii. I chyba tyle ;p

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.09.2019 01:55 AM przez Dobromiera.)
25.09.2019 01:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #89
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
Artur.O napisał(a):Myślę, że właśnie przez nostalgię wy cenicie Spice Girls wyżej niż GA.
Obydwie ekipy uważałem w okresie ich działalności za bezwartościowe, chyba Spice bardziej mnie wkurzały, bo było ich więcej. Tutaj jednak wypadły Aloudy wypadły gorzej.
Artur.O napisał(a):to i tak śmiecie są
Wolno Ci tak pisać. Jak mógłbym napisać, że cały ich dorobek to śmiecie.
Artur.O napisał(a):pozgłaszaliście wszystkie możliwe
Ale gdzie tam. Jakoś Girls on film w zestawie nie widzę (zauważyłem, ale nawet o nim nie pomyślałem, ale jeden słaby zespół przerabiający drugi słaby zespół - wolałbym nie słuchać, jak to brzmi).
25.09.2019 06:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #90
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
KONIEC ZGŁASZANIA PROPOZYCJI
25.09.2019 06:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #91
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
Arturze, cóż to za agitacja negatywna? Icon_razz2
25.09.2019 09:05 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #92
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
ma prawo agitować, zwłaszcza że ma rację -- "sound and vision" to ok cover dobrego numeru, ale raz, że chórki które śpiewają ga, to jego słaby punkt, a dwa, że to nie jest tak naprawdę część ich właściwej dyskografii; "saint" z kolei jest żenująco słabe

kajman napisał(a):Wolno Ci tak pisać. Jak mógłbym napisać, że cały ich dorobek to śmiecie.
widzę, że powtarzasz swoje praktyki z topu marvina -- utyskiwania po wielekroć na wybór wykonawcy; przedstawiłeś już swoje zdanie; nie podoba ci się, rozumiemy; thank you, next

swoją drogą po dosłuchaniu nowych propozycji zrobiłem korektę Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.09.2019 10:48 AM przez AKT!.)
25.09.2019 10:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #93
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
Okazało się, że wyniki mojego głosowania były nieprzewidywalne. No i w dziesiątce znalazł się jeden utwór, którego wcześniej nie znałem, więc tym bardziej jest miła niespodzianka. Chyba po zakończeniu topu wrzucę ten numer do Mycharts Classic Icon_wink
27.09.2019 03:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 017
Dołączył: Sep 2017
Post: #94
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
Okej, po paru teledyskach muszę przyznać, że panie w ruchu prezentują się znacznie lepiej, niż na zdjęciach.
Mówię o tym niestety dlatego, bo chwyciły mnie wyłącznie seksapilem. Niczego ciekawego do tej pory nie znalazłem i zapowiada się na to, że punkty ode mnie otrzymają nawet piosenki 5/10.

Edit: Ojej... a nawet 4/10, bo 5/10 to się prawie na podium załapało. Słabiutkie to bardzo, choć klimat panujący w mojej zwycięskiej piosence sprawia, że cieszę się, iż mogę wspomóc ten utwór. Nie zdziwię się jeśli to będzie jego jedyna dwunastka Icon_razz2

Radio Epsilon
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.09.2019 06:26 PM przez EVENo.)
27.09.2019 05:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #95
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
Fajnie, ze Tomekk juz sie "odwiesil" Icon_smile
27.09.2019 11:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #96
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
prz_rulez napisał(a):Fajnie, ze Tomekk juz sie "odwiesil"
to ja spytam przy okazji czy wybierasz jako kolejny?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.10.2019 03:20 PM przez thestranglers.)
28.09.2019 06:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #97
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
No nie, chyba mam wciaz za duzo na glowie, wiec oddaje Tomkowi swoja rekawice. Wierze, ze zrobi z niej dobry uzytek Icon_smile
28.09.2019 07:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #98
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
Tomekk przyjął ją Chytry
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.10.2019 11:11 PM przez thestranglers.)
02.10.2019 03:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #99
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
15 głosów to już ładnie Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.10.2019 10:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #100
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
powiem szczerze, że dawno się tak nie wymęczyłem. Nigdy nie rozumiałem ich fenomenu. Tylko 3 utwory wyróżniają się na tle reszty, z tego dwa mocno nostalgicznie traktuję - a jeden został wydany stosunkowo nie dawno i nawet był na mojej liście Icon_lol. No niestety inne girlsbandy wyprzedzają je nie tylko charyzmą ale i dużo lepszymi utworami.
Jak widać pop popowi nierówny Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.10.2019 07:49 PM przez mike.)
05.10.2019 07:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mychartsowy Top Spice Girls thestranglers 183 12 091 29.08.2018 06:50 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości