Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mycharts Top 30 - Notowanie 159
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 159
Jest jeszcze jedna sprawa. Piosenka PG zgłoszona przez Sundrajtę to B-side Sledgehammer. Moim zdaniem nie powinna być dopuszczona i nie umieszczę jej w kolejnym zestawie. Jeżeli uznacie, że należy ją jednak dopuścić, to dodam w kolejnym tygodniu.
22.09.2019 12:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 159
neo01 napisał(a):No i to pewnie wyjaśnia te małe ruchy
Poprzedno, kiedy frekwencja była jeszcze większa to ruchy też były większe. Poza tym dwie osoby, które powróciły w tym tygodniu to też głosy i mogły wprowadzić zmiany.
neo01 napisał(a):(zaczyna się tu robić trochę jak na LP3
Z pewnych względów chyba nawet jeszcze gorzej. Ale prywatnie mi to nie przeszkadza.
22.09.2019 12:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #23
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 159
kajman napisał(a):Poprzedno, kiedy frekwencja była jeszcze większa to ruchy też były większe. Poza tym dwie osoby, które powróciły w tym tygodniu to też głosy i mogły wprowadzić zmiany.
Napisałem, że jednym z powodów. Ale istotniejszym jednak wydaje mi się to, że po prostu podobają nam się cały czas te same kawałki, wypadają właściwie tylko te mniej popularne i koło się zamyka.
kajman napisał(a):Moim zdaniem nie powinna być dopuszczona
Nie mam zdania w tej kwestii, tym bardziej że nie mam pojęcia co znaczy ten młot i jakie tu tak naprawdę są reguły (poza tym że kawałek nie może być starszy niż rok). Ale i tak nie sądzę, żeby ten numer miał jakieś szanse tu Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.09.2019 12:44 PM przez neo01.)
22.09.2019 12:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 159
neo01 napisał(a):nie mam pojęcia co znaczy ten młot
No to mnie zaskoczyłeś. Sledgehammer to wielki przebój Gabriela z jego najbardziej znanej płyty So.
neo01 napisał(a):poza tym że kawałek nie może być starszy niż rok
Tylko że ten ma 33 lata. A co do roku to zdarzają się naruszenia tej zasady, ale tylko w ściśle określonych przypadkach (singiel pochodzi z albumu, który ma ponad rok lub singiel ma ponad rok, a pochodzi z albumu, który ma mniej).
22.09.2019 12:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #25
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 159
Ajj, bo ja myślałem że chodzi o poprzedni tydzień (nie wiem dlaczego Icon_razz2) i dlatego sądziłem że to chodzi o Batiuszkę, a ten "sledgehammer" to jakaś odmiana B-sida Icon_razz2 Jakbyś pisałe tytuły w cudzym słowie to pewnie bym na to wpadł Icon_smile
Czyli w takim razie oczywiście nie zaliczamy Icon_razz2

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.09.2019 01:26 PM przez neo01.)
22.09.2019 01:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #26
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 159
kajman napisał(a):Piosenka PG zgłoszona przez Sundrajtę to B-side Sledgehammer.
Coś tak czułem, że to może nie być nowość, a aż takim ekspertem od jego repertuaru nie jestem by pamiętać każdy kawałek i do tego z B-side. Icon_twisted
A zatem muszę uznać decyzję prowadzącego.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
22.09.2019 08:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 159
Mi wyskoczył, jak go sobie szukałem. Też nie wiedziałem.
22.09.2019 09:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #28
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 159
To wam jeszcze napiszę anegdotę o Batiushce.
W lipcu wybrałem się na festiwal Prog In Park w Wawie (wygrałem bilety w Trójce). Żeby było taniej i raźniej, postanowiłem skorzystać z bla bla car i dlatego przez cały wyjazd za towarzystwo miałem dwóch fanów mocnego grania. Jak się okazało, bardzo mocnego, bo przez całą drogę leciały w aucie różne odmiany metalu. W drugi dzień festiwalu zbierało się na deszcz i postanowiliśmy odpocząć trochę w samochodzie. Ja oznajmiłem, że robię sobie drzemkę, a że leciało wtedy coś mocno hałasującego, jeden z nowych znajomych chciał mi "zrobić dobrze" i stwierdził, że zapuści Batiushkę, bo to takie dość "łagodne" granie, fragmenty jakiejś mszy na początku, generalnie idealne do spania. Jak się okazało, był to black metal z zajebiście mocną i szybką perkusją, oczywiście growlem itd. więc za Chiny ludowe spać się przy tym nie dało Icon_smile Ale przynajmniej nas nie zmoczyło, a w drodze powrotnej leciała już Meta, tak że nie było tak źle. Ale co się osłuchałem metalu przez te 2 dni to moje Icon_razz2

WOLNE MEDIA!!!
23.09.2019 09:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #29
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 159
Neo, to może jako metal otworzysz dzień w challenge'u? Ja się trochę znów boję 'popisać'...
23.09.2019 11:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #30
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 159
neo01 napisał(a):To wam jeszcze napiszę anegdotę o Batiushce.
Nie wiedziałem, że zgłaszam tak znaną kapelę? Icon_eek
I może gdyby nie te dodatkowe atrakcje, to ich piosenka weszła by do top 30, bo naprawdę zabrakło niewiele! A tak zapewne miałeś dosyć mocnych dźwięków i przez to nie dałeś im ani jednego oczka? Icon_lol

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
23.09.2019 12:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #31
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 159
Nie no, oni może są znani, ale raczej w mocno wąskim kręgu wtajemniczonych Icon_razz2
A to , że nie głosuję... po prostu nie lubię black metalu (chociaż akurat w tym kawałku nie ma go może za wiele, ale jednak) i może na tym poprzestańmy.

A co do otwierania wątku, to nic się nie bój, thestranglersie, do 4 razy sztuka Icon_wink

WOLNE MEDIA!!!
23.09.2019 12:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #32
RE: Mycharts Top 30 - Notowanie 159
neo01 napisał(a):A co do otwierania wątku, to nic się nie bój, thestranglersie, do 4 razy sztuka
pojechałem klasyczną Metą, więc nikt złego słowa nie powie Icon_wink
23.09.2019 03:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości