Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
70 notowanie z 03.17.2008
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
Miszon napisał(a):
kajman napisał(a):Wiesz, akurat nie jestem tego taki pewien. W każdym razie są tam nagrania z singli, które chyba na żadne z tych oficjalnych płyt się nie załapały (chociaż może na któreś z innych płyt się pojawiły).
Na "One" są same numery 1, które w większości są na "Past masters", albo na "Magical..." lub "Beatles for sale".
1962-66 i 1967-70 to czyste składanki. W kilku miejscach różnią się mixem od singli i LP (np. intro do "Help") albo tym czy są mono/stereo. Zresztą, wersje UK i US też trochę się różnią. Ale czysty rzut oka na okładki upewnia, że można sobie odpuścić.
One to po prostu zapomniałem wyrzucić. A co do pozostałych dwóch to nie pamiętałem dokładnie co było na Past Masters. W każdym razie są tam utwory, które wcześniej nie były wydane na LP. No ale jak sprawdziłem to faktycznie zostały wydane później.
11.05.2009 09:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #42
 
No wcześniej nie. Ale na Past masters były tylko takie nagrania (poza kilkoma z "Let it be", ale w innych wersjach). A płyty czerwona i niebieska to typowe składaki, takie nieco chaotyczne.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
11.05.2009 09:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości