Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 640
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 459
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
notowanie 640
[Obrazek: 1e6875e0.jpg]

EDYCJA 21 NOTOWANIE 640 DATA 03-05-2009

[glow=blue] L /01/02 DÜM TEK TEK - Hadise[/glow]

01/08/02 LA NOCHE ES PARA MI - Soraya
02/ L /10 LOVE ETC - Pet Shop Boys
03/02/07 STAY THE NIGHT - Alcazar
04/NE/01 FEMME D'AUJOURD HUI - Sophia Essaidi
05/03/08 CAN'T YOU FEEL IT - Elize


06/06/19 HOT STUFF - Elize
07/NE/01 FAIRYTALE - Alexander Rybak
08/NE/01 DID YOU SEE ME COMING - Pet Shop Boys
09/07/10 EH EH (NOTHING ELSE I CAN SAY) - Lady GaGa
10/05/05 FUNKYTOWN - Alcazar


Duże zmiany w tym tygodniu na liście. O ile zmiana lidera była raczej do przewidzenia, to na pewno nie do przewidzenia było to co się stało na następnej pozycji. Za plecami liderki znalazła się Soraya, wokalistka z Hiszpanii. Czyżby miała pójść w ślady Kiary, wenezuelskiej wokalistki która odniosła sukces na LPGP w połowie poprzedniej dekady - zobaczymy. Poprzedni lider spadł aż o dwie pozycje w dół, ale za to na ósmym miejscu debiutuje kolejny singlowy utwór Pet Shop Boys - DID YOU SEE ME COMING. To jedna z trzech nowości w tym tygodniu naliście. Oprócz PSB na liście debiutuje kolejny wykonawca tegorocznego festiwalu Eurowizji - tym razem z Norwegii. Jest to Alexander Rybak z utworem FAIRYTALE. Trzecia i najwyższa nowość to Sofia Essaïdi mieszkająca we Francji piosenkarka o marokańskich korzeniach. Utwór ten pochodzi z jej drugiej już płyty oraz ścieżki dzwiękowej o Kleopatrze.
04.05.2009 03:07 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Dobre nowości na 7 i 8.

Z eurowizyjnych przebojów mam póki co trochę innych faworytów Icon_wink2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
04.05.2009 06:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Heh, dużo tego PSB i jeszcze ich koleżanka Lady Gaga nieźle się trzyma. Remix tej piosenki w ich wykonaniu mi się podobał, ale jak zobaczyłem teledysk Icon_eek2 Straszne. Staram się jednak o nim zapomnieć. Ciekawe czy od nowego Alcazar pojawi się piosenka Baby Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.05.2009 08:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
O! To Ty znasz Alcazar! Icon_eek2 Safer, nie wierzę. Icon_mrgreen
05.05.2009 08:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Pewnie, że znam. Nie z płyt, ale tylko kilku piosenek, więc może tak w połowie...ale...zawsze coś. Baby mnie interesuje bo Tennant/Lowe go im napisali, tak samo zresztą jak kilka utworów na poprzednie płyty...ale to tylko ciekawość, bo piosenka jest kiepściutka.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.05.2009 10:38 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości