Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 46 z 28.09.07
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 46 z 28.09.07
Jak na moją listę ostatnio to jest całkiem spokojnie. Jeszcze nie całkiem, bo sporo dużych skoków i spadków, jest nowość w 10, no ale poza nią nie ma tam żadnej nowości, chociaż są 2 powroty.
1. Angelique Kidjo z Gimmie shelter spadła z 8 na 12 ale tylko po to, żeby tamto miejsce zajęło Djin Djin Angelique.
2. 3 co do wielkości skok w zestawieniu oznacza dla Motorka powrót do 10. I tym razem Grzegorz jest u mnie wyżej niż u prz_ruleza.
3. Tym razem syndrom drugiego tygodnia nie dotknął dwóch najwyższych nowości. Ostro do góry poszło Free, ale to nic do wyczynu House of wax, który zanotował najwyższy skok na liście. Swoją drogą szkoda, że to nie to nagranie Paula trafiło do zestawu LP3. Nie poradziły sobie w drugim tygodniu Dear mr president, a szczególnie...
4. ...My ashes, które poleciało o 10 oczek w dół. Dokładnie ten sam los dotknął przebywające znacznie dłużej Anesthetize, więc dla Porcupine Tree tydzień wybitnie nieudany.
5. Kolejne nagranie poznane dzięki caligooli debiutuje na mojej liści. To The heart of saturday night.
6. Do przegranych w tym tygodniu dołącza Bjork. Bolesny spadek dotknął Innocence, znacznie mniejszy, ale za to z podium Earth intruders.
7. Wprawdzie Teraz i tu boleśnie się w tym tygodniu potłukło, to Anna Maria nie może narzekać, bo To co nienazwane pozostaje niezagrożone na samym szczycie notowania. W przyszłym tygodniu nie powinna jej zagrozić żadna z obecnych na mojej liście piosenek.
8. Me and mrs Jones wraca na podium, ale o dalszy awans może być bardzo trudno.
9. Syndrom 2 tygodnia pogłębił się w przypadku 2 tygodnia. Unfurl szybko leci w dól, a kolejna z piosenek z 2-tygodniowym stażem opuściła listę. Ale Angel przełamał kryzys i awansował o 14 miejsc.
10. Dziesiątkę opuściły 3 piosenki, a w najbardziej spektakularny sposób Spencer Perceval.
11. Tool z jednej strony poczuł bolesny upadek Rosetta stoned, ale z drugiej Right in two zrobiło jeden kroczek w powrotnej drodze na podium.
12. Placebo w zasadzie nie powinno mocno narzekać, bo wprawdzie Running up that hill spadek o 2 miejsca wystarczył do opuszczenie 10, to jednak Broken promise nie miało problemu z obroną 2 miejsca.
13. White Stripes wyszło dokładnie na zero, bo wprawdzie You don't know what love is you just do what you're told i Rag and bone nieznacznie spadły, to trochę znaczniej awansował Icky thump.
14. Powrót Hump de bump po wielotygodniowej nieobecności nie był jednotygodniowym wyskokiem bo RHChP dokłada w tym tygodniu kolejne 10 oczek.
15. Igorek to przesympatyczne piosenka, ale zeszłotygodniowe miejsce było jednak na wyrost i tym razem leci w dół.
16. Najnowsza piosenka Katie Melua jednak w końcu zyskała moje uznanie, ale If you were a sailboat jest znacznie słabsza niż single promujące poprzednie albumy. Mam nadzieję, że nie dotyczy to całej płyty.
17. Po czterech tygodniach na 30 miejscu leci w dół Bossanowa za Augustowa. Mam nadzieję, że na LP3 po 4 tygodniach na 20 ruszy w innym kierunku niż u mnie.
18. Trzeba odnotować także powrót do 10 lidera sprzed kilku tygodni Lights.
19. Jedna piosenka powróciła do zestawienia. Goodbye Philapelphia, good morning kajman30.
20. Najbardziej nie przystające do całego zestawu Nie zabijaj trochę się odnalazło i awansowało o 3 pozycje.
21. Z trudem uratowały pozycje w 50 po wielkich spadkach Water is not enough i Spindrift.
A oto pełne zestawienie:
1. 1. 4 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
2. 2. 14 BROKEN PROMISE - Placebo & Michael Stipe
3. 7. 12 ME AND MRS JONES - Michael Buble
4. 5. 33 RIGHT IN TWO - Tool
5. 3. 24 EARTH INTRUDERS - Bjork
6. 4. 4 ALLELUJAH - Recoil
7. 11. 18 LIGHTS - Archive
8. N. 1 DJIN DJIN - Anguelique Kidjo & Alicia Keys & Branford Marsalis
9. 6. 15 RAG AND BONE - The White Stripes
10. 23. 23 MOTOREK - Grzegorz Turnau
11. 9. 21 RUNNING UP THAT HILL - Placebo
12. 8. 5 GIMME SHELTER - Anguelique Kidjo & Joss Stone
13. 18. 21 ICKY THUMP - The White Stripes
14. 13. 5 NO LLORES - Gloria Estefan
15. 17. 4 APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair to Midland
16. 31. 2 HOUSE OF WAX - Paul McCartney
17. 25. 2 FREE - Marcus Miller & Corinne Bailey Rae
18. 16. 12 NOW I LIE THEE DOWN - Machine Head
19. 12. 5 INNOCENCE - Bjork
20. 10. 5 SPENCER PERCEVAL - iLiKETRAiNS
21. 24. 5 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
22. 14. 4 IGOREK - Plateau
23. 37. 3 ANGEL - Chaka Khan
24. 34. 22 HUMP DE BUMP - Red Hot Chili Peppers

25. 15. 14 ROSETTA STONED - Tool
26. 21. 8 KINGDOMS OF RAIN - Soulsavers
27. 19. 21 TERAZ I TU - Anna Maria Jopek
28. 20. 9 SYMPATHY FOR THE DEVIL PART 666 - Sweet Noise
29. 27. 11 M.I.A. - Avenged Sevenfold
30. 33. 7 UNTIL THE END - Norah Jones
31. 29. 7 SOLAR WINDS - Devin Townsend
32. 22. 14 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
33. N. 1 IF YOU WERE A SAILBOAT - Katie Melua
34. 32. 19 EVERYBODY TAKES A TUMBLE - The Waterboys
35. 39. 8 NIENASYCENIE - Less Is More
36. 26. 2 MY ASHES - Porcupine Tree
37. N. 1 THE HEART OF SATURDAY NIGHT - Diana Krall
38. 36. 6 ELEPHANT GUN - Beirut
39. 28. 3 UNFURL - Katatonia
40. 41. 27 RAINBOWARRIORS - CocoRosie
41. P. 3 GOODBYE PHILADELPHIA - Peter Cincotti
42. 38. 6 DOWN HERE - Stateless
43. 30. 14 BOSSANOVA Z AUGUSTOWA - Basia Stępniak-Wilk & Andrzej Poniedzielski
44. 42. 2 DEAR MR PRESIDENT - Pink
45. 45. 10 NOT GOING AWAY - Ozzy Osbourne
46. 43. 17 BETTER – Regina Spector
47. 44. 4 THE UNTHINKING MAJORITY - Serj Tankian
48. 46. 6 YOU DON'T KNOW WHAT LOVE IS (YOU JUST DO AS YOU'RE TOLD) - The White Stripes
49. 35. 8 SPINDRIFT - Rush
50. 40. 11 WATER IS NOT ENOUGH - Neurosis


i jeszcze poczekalnia:
50. 7 DOWN BOY - Yeah Yeah Yeahs
THE FUNERAL - Band Of Horses
TRACĘ CZAS - Cała Góra Barwinków
PRISM # 1 - Stateless
49. 16 TEENAGERS - My Chemical Romance
MESIBAT KITA - HaIvrit
SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
WIOSNA - Zabili Mi Żółwia
HEART IT RACES - Architecture in Helsinki
IMPERIAL BODYBAGS - Manic Street Preachers
MY GIFT OF SILENCE - Blackfield
HUNTING FOR WITCHES - Bloc Party
48. 2 END OF THE WORLD - Ash
NIUE - Husky
DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
DEATH OF SAMANTHA - Yoko Ono & Porcupine Tree
U-TURN (LILI) - AaRON
SOMEWHERE OVER THE RAINBOW - Katie Melua & Eva Cassidy
I NEED TO WAKE UP - Melissa Etheridge
RUN AWAY - Digitalllove
MY HUMPS - Alanis Morisette
HELP IS COMING - Ayo
1234 - Feist
BURN MY SHADOW - UNKLE
EVA - Nightwish
PUTTING HOLES IN HAPINESS - Marilyn Manson
ERA RETUSZERA - Nosowska
MOHEROWY NINJA - El Dópa
I WISH I COULD HAVE LOVED YOU MORE - Candie Payne
FROZEN - Within Temptation
DANSE RUSSE - Hurt
GIRL WHO PLAY GUITARS - Maximo Park
COME BACK - Pearl Jam
WRECKING BALL - Viva Voce
IT'S NO OVER - DAUGHTRY
A BEAUTIFUL LIE – 30 Second To Mars
FUORESCENT ADOLESCENT - Arctic Monkeys

A co mi tam. Niech będzie jeszcze mój pierwszy ranking płyt:
1. Anna Maria Jopek - ID
2. Angelique Kidjo - Djin djin
3. Bjork - Volta
4. Tool - 10000 days
5. The White Stripes - Icky thump
6. Porcupine Tree - Fear of a blank planet
30.09.2007 12:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
super, ze "Broken Promise" obronilo drugie miejsce.
jak dla mnie, z "If You Were A Sailboat" moze sie rownac tylko "Spider's Web".
"Goodbye Philadelphia" podoba mi sie o wiele bardziej niz "He's Watching".
a tak ogolnie to w koncu, po kilku tygodniach, jakies spokojniejsze notowanie gdzie mozna wszystko ogarnac Icon_wink2.
ha! ciesze sie, ze kolejna osoba robi na probe ranking plyt Icon_smile2.
30.09.2007 01:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Anne Marie muszę posłuchać, skoro tak wychwalasz ten kawałek. Cieszy mnie też ogromnie wysokie miejsce Placebo i Michaela. Bjork i Tool nadal się świetnie trzymają...pamiętam jak pisałeś, że Tool szybko zacznie spadać jak opuści 1 miejsce heh....
Turnau przeżywa 2 młodość. Ładnie w top 10 trzyma się Soulsavers.
Paul! z chyba najlepszym kawałkiem z płyty...zapomniałem kompletnie o nim a widzę, że pojawiły się już dwa nowe jego single...
Nowości w tym tyg. mnie nie satysfakcjinują bo albo nie znam albo nie lubię.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.09.2007 01:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
No cóż, w tym tygodniu znajduję w Twoim notowaniu niewiele pozytywnych zmian z mojego punktu widzenia: większość moich faworytów spada i między innymi mój numer jeden i dwa Icon_neutral2 a nowości zupełnie nie w moim typie... Z plusów widzę tylko awans FTM i wiekowego już Toola Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
30.09.2007 02:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
ku3a napisał(a):1. super, ze "Broken Promise" obronilo drugie miejsce.
2. jak dla mnie, z "If You Were A Sailboat" moze sie rownac tylko "Spider's Web".
3. "Goodbye Philadelphia" podoba mi sie o wiele bardziej niz "He's Watching".
4. a tak ogolnie to w koncu, po kilku tygodniach, jakies spokojniejsze notowanie gdzie mozna wszystko ogarnac Icon_wink2.
5. ha! ciesze sie, ze kolejna osoba robi na probe ranking plyt Icon_smile2.
Korzystając z tego, że doszedłem przy liczeniu Forumowej do swojej listy, zabieram się do odpowiedzi:
1. I jeżeli nie pojawi się jakaś nowość znikąd, to pewnie w przyszłym tygodniu też obroni pozycję.
2. Spider's web to dla mnie pierwsza 10, pewnie nawet 1 piątka jej piosenek. Ciekawe, jakby wyglądał u mnie jej ranking.
3. Przyznam się Icon_redface2 że He's watching nie znam. Zresztą znam tylko 2 jego piosenki (na razie).
4. Przede wszystkim w czołówce jest spokój, a nadal są wielkie skoki i spadki.
5. Podjrzewam, że taki ranking się ukaże jeszcze kiedyś, ale raczej nie w październiku.
30.09.2007 04:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
saferłel napisał(a):1. Anne Marie muszę posłuchać, skoro tak wychwalasz ten kawałek.
2. Cieszy mnie też ogromnie wysokie miejsce Placebo i Michaela.
3. Bjork i Tool nadal się świetnie trzymają...pamiętam jak pisałeś, że Tool szybko zacznie spadać jak opuści 1 miejsce heh....
4. Turnau przeżywa 2 młodość.
5. Ładnie w top 10 trzyma się Soulsavers.
6. Paul! z chyba najlepszym kawałkiem z płyty...zapomniałem kompletnie o nim a widzę, że pojawiły się już dwa nowe jego single...
7. Nowości w tym tyg. mnie nie satysfakcjinują bo albo nie znam albo nie lubię.
1. Kawałek jest bardzo specyficzny i nie mam pojęcia czy CDi się będzie podobał. Równie dobrze może zachwycić jak i odrzucić. To najbardziej chyba niekonwencjonalne nagranie w jej karierze.
2. Szkoda, że tyle osób cieszy, a poza mną i Garym nikt tego nie chce wrzucić na swoją listę.
3. Niezupełnie tak pisałem. Pisałem, że szybko wypadnie, bo wtedy jeszcze myślałem, że jedyną szansą na opuszczenie przez niego 1 miejsca będzie karne usunięcie. Icon_biggrin3
4. Powiedziałbym, że nawet trzecią. Tylko poprzednio poprzedzający ją kryzys był znacznie mniejszy.
5. Przyznam, że 26 miejsce to bardzo dobre miejsce w 10. Icon_mrgreen
6. Ja nie słyszałem wszystkich, ale z tych, które słyszałem, to ten jest faktycznie zdecydowanie najlepszy.
7. No fakt, to muzyka zdecydowanie nie w Twoim stylu (z tego, co zdążyłem się zorientować). No ale mi się podoba i jeszcze kilku innym osobom (Krall podkradłem caligooli, Kidjo jotemowi3, a Melua ma tutaj sporo zwolenników).
30.09.2007 04:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
p.u.r.h. napisał(a):1. No cóż, w tym tygodniu znajduję w Twoim notowaniu niewiele pozytywnych zmian z mojego punktu widzenia: większość moich faworytów spada
2. i między innymi mój numer jeden i dwa Icon_neutral2
3. a nowości zupełnie nie w moim typie...
4. Z plusów widzę tylko awans FTM i wiekowego już Toola Icon_wink2
1. Przyznam się, że zdawałem sobie sprawę z tego, jak układałem listę. Ale tak się jakoś ułożyło. Np. Machine Head po pierwszym przesłuchaniu wskoczyła na 10, ale następne nie były już tak udane. Ale niektóre spadki są niewielkie, a u mnie prawie wszystko jest możliwe.
2. No ale Twój numer 1 tylko o 2 miejsca.
3. Już ktoś mówił coś takiego. W Twoim przypadku zdziwiłbym się jeszcze bardziej niż u poprzednika, gdyby Ci się spodobały.
4. Ale ten ostatni to chyba wielki plus. To był u Ciebie wielki hicior, a awans na 4 po 30 to chyba znakomite osiągnięcie. Szkoda, że u Ciebie już tak nisko, bo mógłby wrócić na forumową, a sami z Konradem nie damy rady.
30.09.2007 04:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #8
 
kajman napisał(a):20. 10. 5 SPENCER PERCEVAL - iLiKETRAiNS


miało być takie uzależnienie,
a tu prosze spada 10 w dół...........? ;-|
30.09.2007 05:44 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
kajman napisał(a):Szkoda, że tyle osób cieszy, a poza mną i Garym nikt tego nie chce wrzucić na swoją listę.
na mojej liscie bylo, a owszem, ale poltora roku temu...
teraz juz tylko temu kibicuje.
30.09.2007 06:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
caligoola Offline
smoothcalifornia
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Sep 2007
YouTube
Post: #10
 
Cytat:8. N. 1 DJIN DJIN - Anguelique Kidjo & Alicia Keys & Branford Marsalis
Muszę jeszcze wrócić do tej płyty... Nieźle McCartney a ja już się przysłuchuję innej piosence z jego płyty. Zgadnij jakiej? Icon_lol
30.09.2007 08:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):20. 10. 5 SPENCER PERCEVAL - iLiKETRAiNS
miało być takie uzależnienie,
a tu prosze spada 10 w dół...........? ;-|
Każda choroba kiedyś się kończy. A i tak objawy były bardzo silne: 5,8,10. I nigdy nie wiadomo, czy nie nastąpi nawrót. Icon_smile2
30.09.2007 11:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):Szkoda, że tyle osób cieszy, a poza mną i Garym nikt tego nie chce wrzucić na swoją listę.
na mojej liscie bylo, a owszem, ale poltora roku temu...
teraz juz tylko temu kibicuje.
Szkoda, że wtedy nas tu nie cbyło. Może byłby lepszy wynik. Ale wtedy to jeszcze Forumowej nie było. Icon_frown
30.09.2007 11:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
caligoola napisał(a):
Cytat:8. N. 1 DJIN DJIN - Anguelique Kidjo & Alicia Keys & Branford Marsalis
Muszę jeszcze wrócić do tej płyty... Nieźle McCartney a ja już się przysłuchuję innej piosence z jego płyty. Zgadnij jakiej? Icon_lol
Pplecam gorąco, bo płyta świetna. A co do McCartneya to nie wiem, czy znam to nagranie, o którym myślisz.
P.S. Gino pewnie tylko w poczekalni, ale Fish na bank pojawi się na mojej liście.
30.09.2007 11:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #14
 
Cytat:10. 23. 23 MOTOREK - Grzegorz Turnau
24. 34. 22 HUMP DE BUMP - Red Hot Chili Peppers
Ja już powoli zapomniałem o tych utworach, choć oba gościły u mnie w pierwszej dziesiątce Icon_razz

.
01.10.2007 12:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #15
 
Anna Maria rządzi! Cieszę się ogromnie, a na Trójce zaczynają właśnie grać piosenkę "Zrób co możesz". To mój drugi ulubiony (obok "To co nienazwane") utwór z płyty ID Icon_mrgreen . A zatem do głosowania przystąp!!! Top albumów też znakomity! ID oraz Djin Djin to także moi liderzy, a w ostatnich dniach dobiła do nich jeszcze płyta Suzanne Vegi "Beauty & Crime". Palce lizać! Pozdrawiam jesiennie!
01.10.2007 09:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Jopkolog napisał(a):1. Anna Maria rządzi!
2. Cieszę się ogromnie, a na Trójce zaczynają właśnie grać piosenkę "Zrób co możesz". To mój drugi ulubiony (obok "To co nienazwane") utwór z płyty ID Icon_mrgreen . A zatem do głosowania przystąp!!!
3. Top albumów też znakomity! ID oraz Djin Djin to także moi liderzy, a w ostatnich dniach dobiła do nich jeszcze płyta Suzanne Vegi "Beauty & Crime". Palce lizać! Pozdrawiam jesiennie!
1. Niezaprzeczalnie. I może porządzić jeszcze mocniej.
2. Płytę z różnych powodów mam dopiero 2 dni. Pierwsze przesłuchanie powaliło mnie zupełnie. Tak, że trudno mi powiedzieć, co uważam za najlepsze, ale pierwsze wrażenie to kolejno: To co nienazwane, Zrób co możesz i Nagle. Wiec jest prawie pewne, że Zrób co możesz zadebiutuje u mnie za te kilka dni. Swoją drogą zaskoczyła mnie decyzja Trójki, bo to piękny utwór, ale dosyć trudny w odbiorze i znacznie większe szansę zostania przebojem byłoby np. Z wadą serca. Jeżeli to singiel, to tym większe zaskoczenie, ale z drugiej strony to dobrze...
3. Trzeba przyznać, że obie płyty niesamowite zarówno muzycznie jak i z powodu nazwisk, które przez nie się przewijają, chociaż muzyka diametralnie różna. Co do Suzanne to poznałem dwa utwory, które spodobały mi się, ale nie zachwyciły, tak że na razie nie zabieram się do całej płyty, bo tak wiele muzyki, a tak mało czasu.
P.S. Z niecierpliwością czekam na Twoją listę tutaj, bo perełek na niej mnóstwo.
01.10.2007 11:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
stavanger napisał(a):
Cytat:10. 23. 23 MOTOREK - Grzegorz Turnau
24. 34. 22 HUMP DE BUMP - Red Hot Chili Peppers
Ja już powoli zapomniałem o tych utworach, choć oba gościły u mnie w pierwszej dziesiątce Icon_razz
Motorek do niej u mnie powrócił, a Hump był tam tak dawno, że musiałem sprawdzać, żeby przypomnieć sobie , czy w ogóle tam trafił.
01.10.2007 11:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
litości :roll:

10. 23. 23 MOTOREK - Grzegorz Turnau

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
02.10.2007 11:33 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Konrad napisał(a):litości :roll:
10. 23. 23 MOTOREK - Grzegorz Turnau
W tym tygodniu pewnie nieco spadnie, bo robi się tłok, ale już na 3 listach teraz jest. A tak w ogóle, to nie lubisz tego utworu czy tylko tej wersji?
02.10.2007 08:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #20
 
TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek -
ciągle nie mam czasu aby się temu przysłuchac uważniej Icon_frown

4. 5. 33 RIGHT IN TWO - Tool
5. 3. 24 EARTH INTRUDERS - Bjork
myslałem że któryś z tych dwóch utworów wróci na 1...

1 IF YOU WERE A SAILBOAT - Katie Melua
nisko... Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.10.2007 10:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości