Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spadek poziomu muzyki czy starość ???
Orion90 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Jul 2021
Post: #109
RE: Spadek poziomu muzyki czy starość ???
muzyka_życiem napisał(a):Chciałbym tylko zapytać czy ma ktoś podobnie? Jestem ciekaw czy są tu osoby które też kiedyś słuchały głównie muzyki radiowej a obecnej nie mogą znieść.

Dokładnie tak samo mam. Są gusta i guściki. Top utwórów słuchałem sobie na mp3.teledyski (do tej pory top lista jest aktualizowana). Skończyłem przed 2012 i do tej pory czasami mi się jeden czy dwa utwory spodobają. Przy reszcie spać mi się chce. Również, podobnie. Na początku słuchałem kaset z Eurodance, Original Oldies czy Eurodisco + Stachursky. Następnie na przemian, które działało. Radio Zet, RMF, aż w 2006 odkryłem Eskę i przy okazji słuchałem utworów ze starego dobrego Energy 2000. Eski słuchałem jej prawie do 2012 roku ale już wtedy mnie wszystko nudziło. Możliwe, że poziom muzyki ostro spadł.

Aktualnie od 2016 roku robię porządki, układam sobie playlisty ze starych, ulubionych utworów, których słuchałem ze św. pamięci przyjacielem. Dodatkowo odkupuję powoli na nowo kasety (które jako dziecko zniszczyłem, wciskając przycisk record).

Tak w sumie rzadko zdarza mi się słuchać czegoś nowego. Większość słucha rapsów, a do znajomego zaglądam czasami. Włącza czasami jakieś prawie nowe Gigi D'agostino czy C-Bool - nawet nie jestem pewien i bardziej czekam, aż pomyśli o jakimś filmie. Ostatnio w tle leci mi Eska 2006/2007 i jestem happy.
23.08.2021 01:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Spadek poziomu muzyki czy starość ??? - Orion90 - 23.08.2021 01:36 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości