Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spadek poziomu muzyki czy starość ???
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 899
Dołączył: Jun 2007
Post: #95
RE: Spadek poziomu muzyki czy starość ???
Dyfeomorfizm napisał(a):Dokładnie tak - absolutnie Demokraci nie znokautowali Republikanów w wyborach do Izby w 2018, zwiększając liczbę mandatów o 41, a poparcie o 5.4%. To dopiero BLM odbiło Demokratów od dna, czego najlepszym świadectwem jest utrata 10 mandatów w Izbie i niezadowalający wynik w Senacie.
Po prostu nie udało im się tak dobrze sfałszować wyników tak jak poprzednich i najnowszych prezydenckich.
dziobaseczek napisał(a):Ludzie nie maja wystarczającej siły, by docierać do wartościowych pozycji.
Teraz jest to znacznie łatwiejsze niż kiedyś i często można odkryć coś, co nie jest lansowane. Oczywiście wszystkiego wartościowego nie da się odkryć, ale i przedtem też nie było to możliwe (a chyba nawet trudniejsze).
dziobaseczek napisał(a):Tak ładnie oceniasz propozycje z Szymkowego działu a tu nie?
Ale ja tam też nie oceniam słów tylko muzykę. Mogę ocenić Cardi B, ale co to zmieni. Z tego co od niej słyszałem to szału nie ma, ale nie ma także przy Gadze, Rihannie czy Lipie. Dla mnie to wszystko brzmi prawie tak samo.
dziobaseczek napisał(a):Aż do wczoraj, gdzie tekst na jeden temat czytasz w ujęciu tekstu innego.
Nie, to nie tak. Mogę ocenić sam text jako nie wnoszący niczego, operujący na pojedyńczych textach utworów i wyciągający pochopne wnioski. Do tego tendencyjny i starający się manipulować odbiorcą (slumsy, kolor skóry i próba zasugerowania, że popularność Cardi opiera się na jednym utworze). Ale inaczej odbiera się człowieka, którego inne wypowiedzi są rozsądne i wyważone niż manipulanta.
dziobaseczek napisał(a):nastąpiło kolektywne odrzucenie całej argumentacji w tym poście
Bo jest to argumentacja wyraźnie naciągana kończąca się równie naciąganym prorokowaniem.
dziobaseczek napisał(a):nie zatraciłem umiejętności wyczuwania wartościowej muzyki
Tylko że to Twoje subiektywne odczucie. Tak jak każdy masz swój pogląd na to, co jest wartościowe, a co nie. Masz prawo go wyrażać, ale to nie znaczy, że jest to prawda absolutna.
01.12.2020 10:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Spadek poziomu muzyki czy starość ??? - kajman - 01.12.2020 10:49 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości