Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spadek poziomu muzyki czy starość ???
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #94
RE: Spadek poziomu muzyki czy starość ???
Dyfeomorfizm napisał(a):Nigdy nie widziałem tak dojrzałej osoby, zawsze trafiającej w istotę sprawy, a przy tym wykształconej tak wszechstronnie - to nie tylko politologia czy dogłębna znajomość amerykańskiego społeczeństwa, ale też biegłość w marketingu, niebywała umiejętność logicznego myślenia, świadomość, na jakiego rozmówcę nie warto tracić czasu, stoicyzm i zdolność opierania się perfidnej manipulacji lewackich mediów i innych celebrytów.
Nie do końca zrozumiałem Twoją myśl. Ale wydaje mi się, że chodzi o to, że nie ma idealnego znawcy życia. Oczywiście to prawda. Dając pałę kajmanowi z różnych dziedzin, raczej przyjaźnie się droczę, niż wychodzę z poziomu srogiego recenzenta.
kajman napisał(a):Nie wszystko się da wcisnąć. Zwłaszcza zw dziedzinie kultury.
pewnie, że nie wszystko. Ale działanie koncernów skupia się głównie na promowaniu produktu a nie sztuki. Kiedyś funkcjonował przynajmniej jakiś mecenat, teraz koncerny. Ludzie nie maja wystarczającej siły, by docierać do wartościowych pozycji. Nie każdy jest tak zdeterminowany by odkrywać wartościowe rzeczy.
kajman napisał(a):Nie rzuci bo skoro nie rozumiem o czym śpiewają to nie będzie to miało na mnie żadnego wpływu.
Tak ładnie oceniasz propozycje z Szymkowego działu a tu nie? Dziwne.
kajman napisał(a):Nie mogę traktować poważnie kogoś, kto ewidentnie stara się mną manipulować.
Na szczęście jesteś człowiekiem dojrzałym i potrafisz nie ulegać manipulacji. Była to zawsze mocna strona. Aż do wczoraj, gdzie tekst na jeden temat czytasz w ujęciu tekstu innego. Innymi słowy - dałeś się zmanipulować przez swoją krótkowzroczne spojrzenie. Nie dziwmy się, że ulegamy bańkom i podziałom, skoro nie potrafimy czytać bez emocji czyjegoś stanowiska. I wyłapywać meritum.
Istotny jest natomiast wniosek, Z tego, co dotychczas moi adwersarze powiedzieli - nastąpiło kolektywne odrzucenie całej argumentacji w tym poście i nie ma w nim ani joty racji.
Znakiem tego nie nastąpił spadek jakości muzyki - tylko jest nadal znakomicie - tylko dziobas się zestarzał.
Odrzucam także diagnozę Akta
AKT! napisał(a):z jednej strony -- dobra muzyka w dużej mierze przeszła z mainstreamu do internetu
z drugiej -- starzejemy się i nie wszystko komercyjne trendy, które poczulibyśmy i uznali jako własne, mają szanse do nas trafić, bo mamy już pewien bagaż muzycznych doświadczeń
Ponieważ w moim przypadku poszerzenie horyzontów nastapiło na niesamowitą skalę. Przytaszczyłem bagaż rockowy i metalowy a teraz sobie pcham bagaż popowy. Być może kiedyś zmienię na jeszcze inny. Natomiast nawet słuchając zupełnie odległe w tej chwili od dzobasowej propozycje od Aro czy niektóre trudne w odbiorze "czarne klimaty" od Akta - nawet jeśli nie trafia na dziobasową - oceniam bardzo pozytywnie. Stwierdzam, że nie zatraciłem umiejętności wyczuwania wartościowej muzyki - nawet z inngo świata muzycznego. Cardi B - działa na mnie wysoce alergicznie i ufam mojemu organizmowi, że nie jest to rzecz w żaden sposób wartościowa.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.12.2020 10:34 AM przez dziobaseczek.)
01.12.2020 10:19 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Spadek poziomu muzyki czy starość ??? - dziobaseczek - 01.12.2020 10:19 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości