Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spadek poziomu muzyki czy starość ???
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 901
Dołączył: Jun 2007
Post: #92
RE: Spadek poziomu muzyki czy starość ???
dziobaseczek napisał(a):albo to, co jest stręczone ludziom. Kajman - pała z marketingu
Nie wszystko się da wcisnąć. Zwłaszcza zw dziedzinie kultury.
dziobaseczek napisał(a):Nie chcę się wypowiadać w tym wątku - ponieważ nie jest to istota sprawy.
Akurat niewiarygodny autor jest dla mnie istotą sprawy. Nie mogę traktować poważnie kogoś, kto ewidentnie stara się mną manipulować.
dziobaseczek napisał(a):Możesz pisać rżne rzeczy - także bzdury i nie jest to ujma.
Ale to nie jest moje zdanie.
dziobaseczek napisał(a):Wygrana Trumpa i niemoc demokratów
W tej chwili do tego starasz się i to przekręcić na swoją stronę.
dziobaseczek napisał(a):jeśli ktoś wierzy w oddolność i spontaniczność tego ruchu - to pała z politologii
Może i był wspierany odgórnie, ale nie wierzę w takie teorie spiskowe. Wspierany może tak, ale trzon to działania oddolne. A to, co próbujesz robić w ostatnich słowach podchodzi pod manipulację.
dziobaseczek napisał(a):Nie dyskredytuję - określam twój portret człowieka dość upartego.
Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie miało to wymiar pejoratywny.
dziobaseczek napisał(a):rzuci on Ci pewne nowe spojrzenie na ten wątek
Nie rzuci bo skoro nie rozumiem o czym śpiewają to nie będzie to miało na mnie żadnego wpływu. Jeżeli już coś to czytanie tłumaczeń textów.
30.11.2020 02:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Spadek poziomu muzyki czy starość ??? - kajman - 30.11.2020 02:05 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości