Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spadek poziomu muzyki czy starość ???
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #91
RE: Spadek poziomu muzyki czy starość ???
EVENo napisał(a):próba rozgrzania dyskusji na podstawie jakiegoś postu z zewnątrz jest niczym więcej jak odrzuceniem własnego punktu widzenia.
Eveno, traktuj ten post jako w pełni zgodny z tym, co chcę napisać. Mogłem przykleić, ale tekst to nie moja własność. Nie wiem, czy próba wszczęcia procedury debaty jest "rozgrzaniem" i "odrzuceniem". Stosujesz klisze, które są raczej próbą ominięcia debaty lub próbą dyskredytowania tematu, bo przyczynkiem był inny post. Toczmy dojrzałą dyskusję i przestańmy się jeżyć czyjaś retoryką. Czyli z lewicą nie mogę rozmawiać o wrażliwości społecznej - bo niepodoba mi się, że socjalista doi z podatków? Zero logiki odnajduję w twoim rozumowaniu.
kajman napisał(a):Sprzedaje się tak jak zawsze to, co się podoba.
albo to, co jest stręczone ludziom. Kajman - pała z marketingu Icon_smile
kajman napisał(a):Ty nie, ale autor tego artykułu jak najbardziej. Co więcej, stara się narzucić ten punkt widzenia jako słuszny.
Nie wiem, co autor. Nie chcę się wypowiadać w tym wątku - ponieważ nie jest to istota sprawy. Gdybym chciał zrobic off Topic - to bym otworzy go gdzie indziej. I wtedy bym się wypowiadał i oceniał, czy i jaki wpływ rodzice grubych ryb w PRL mieli wpływ na kariery w III RP oraz czy jest sens coś w tym tacie robić. Nie jest to przedmiotem tego wątku.
kajman napisał(a):A pisz, co chcesz - jest wolność pisania każdych bzdur
Nie zrozumiałeś. Ja piszę tylko, że gdyby po drugiej stronie był taki tendencyjny fanatyk jak autor tego textu to bez problemu mógłby wysnuć właśnie takie wnioski z tych przesłanek. Ja na pewno nie wyciągnąłbym ani takich ani takich jak autor.
Możesz pisać rżne rzeczy - także bzdury i nie jest to ujma. Uważam, że nawet największe głupoty mogą się okazać prawdą. Bo na przykład twoje hasło wbrew pozorom nie jest takie głupie. W tym przypadku - nie wchodząc w detale - można posłużyć się takim schematem - Wygrana Trumpa i niemoc demokratów - spowodowało większą mobilizacje sił demokratycznych, skutkiem czego było podjecie decyzji o rozhuśtaniu emocji społecznych i wywołanie ruchu BLM (jeśli ktoś wierzy w oddolność i spontaniczność tego ruchu - to pała z politologii). Nie będę w tej chwili wartościował BLM (choć moje zdanie macie) - spowodowała ona efekt spadku poczucia bezpieczeństwa wśród "niezdecydowanych" i tym samym poprawę notowań demokratów.
kajman napisał(a):Tak najłatwiej. Dyskredytować rozmówcę, a nie jego wypowiedzi.
Nie dyskredytuję - określam twój portret człowieka dość upartego. To chyba zaleta. Trzeba nie lada wysiłku, by cię wygonić z twojego okopu.
kajman napisał(a):ie wiem czy słuchałem. Ale nawet jeżeli bym słuchał to i tak bym nic nie zrozumiał.
proponuję taki eksperyment - rzuci on Ci pewne nowe spojrzenie na ten wątek - z całą pewnością.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.11.2020 11:09 AM przez dziobaseczek.)
30.11.2020 11:04 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Spadek poziomu muzyki czy starość ??? - dziobaseczek - 30.11.2020 11:04 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości