Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spadek poziomu muzyki czy starość ???
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 024
Dołączył: Sep 2017
Post: #90
RE: Spadek poziomu muzyki czy starość ???
kajman napisał(a):Ty nie, ale autor tego artykułu jak najbardziej. Co więcej, stara się narzucić ten punkt widzenia jako słuszny.
Tu jest cały problem, przez który nie jestem w stanie w żaden sposób wmieszać się w tę dyskusję. To znaczy, ja rozumiem, że Dziobas się w pełni lub w większości zgadza z tym, co ta anonimowa osoba z fejsbuka napisała. Nie mniej jednak powoływanie się na czyjąś wypowiedź i próba rozgrzania dyskusji na podstawie jakiegoś postu z zewnątrz jest niczym więcej jak odrzuceniem własnego punktu widzenia. A efekt jest taki, że każdy kolejny post odnosi się do tamtego. Trudno brać to na poważnie, Dziobas. Gdybyś bronił tutaj swojego, a nie czyjegoś punktu widzenia, to w porządku, ale niestety to tak nie wygląda. Tym bardziej, że nie mam pojęcia kto jest autorem tamtego postu i przez to nie mam zamiaru tracić czasu na jego czytanie.

Krótko mówiąc, wolę gdy podstawą do dyskusji na forum są posty, opinie i poglądy kogoś z forum Icon_wink

Radio Epsilon
28.11.2020 03:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Spadek poziomu muzyki czy starość ??? - EVENo - 28.11.2020 03:33 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości