Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spadek poziomu muzyki czy starość ???
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #88
RE: Spadek poziomu muzyki czy starość ???
kajman napisał(a):Onanizowali się do nich dojrzewający chłopcy ze slumsów. Te dwa ostatnie słowa trzeba było dodać, bo pokazują, że to był najgorszy element (innego powodu jakoś dostrzec nie mogę).
Przecież rap wywodzi się z Biedy, Onanizowali się - bo przecież ta Pani ocieka wulgarnym seksem i jest jej wszędzie pełno - a wiemy, że zaczynała jako Striptizerka - to nie jest żadna tajemnica. Połącz kropki zamiast doszukiwać złych intencji. Mnie ta figura retoryczna notabene też bardzo się nie podoba.
kajman napisał(a):Weźmy Cardi B. Patrząc na wyniki jej singli widać, że nie zjawiła się znikąd, że już od jakiegoś czasu wielką gwiazdą i w związku z tym na pewno ma wielkie grono fanów
No przecież wiem, Ma na swoim koncie 3 płyty - w tym dwie o tytule Gangsta Bitch Music. Posłuchałem sobie przed pisaniem 3 utwory losowe. To jedne z najstraszniejszych rzeczy, jakie ostatnio słyszałem. Mam nadzieję, że słuchałeś kajman - bo jak nie dasz więcej niż 8 punktów będę zdziwiony. Zero czegokolwiek w tej muzyce - O jakiś konstruktach typu melodia zapomnij. Jeśli komuś się to podoba - szczerze współczuję.
kajman napisał(a):No i nie wiadomo w jakim stopniu popularność tego utworu jest efektem słów, a w jakim muzyki, wykonania czy teledysku.
Nie dbam o to, wiem natomiast, że jeśli to ma na koncie nagrody Grammy, MTV i Billboarda - To się nie dziwię Beksińskiemu, że postanowił nie czekać na ten moment.
kajman napisał(a):Tak jakby muzyka rozwijała się linearnie. Nie wiem tylko czy to jest głupota czy manipulacja.
Dyskusja z kajmanem to siedzenie w okopach, dlatego nie będę się rozpisywał. Jeśli takie coś zbiera laury zwycięstwa - to ja tendencję widzę. Ty może nie widzisz. Albo właściwie usadowiłeś się w swojej pozycji i będziesz bronił, bo Autor tekstu miał czelność pisać o SB i TVN.
kajman napisał(a):Whitney na wszelki wypadek nie ma koloru skóry. Autor się zagapił ją wstawiając czy zrobił to celowo żebyśmy nie zauważyli, że nie jest biała.
Autor jest na pewno rasistą, ale dla niepoznaki dał Whitney (tak jakby nie był to jeden z wybitniejszych głosów w historii), żeby nikt mu nie zarzucił rasizmu. Poszukiwanie faszystów i rasistów trwa w najlepsze.
kajman napisał(a):napisać, że do tego doprowadziła prezydentura Trumpa, która spowodowała upadek podstawowych wartości
A pisz, co chcesz - jest wolność pisania każdych bzdur Icon_biggrin
kajman napisał(a):I jeszcze jedno - patrząc jak autor artykułu nie powinieneś ze mną w ogóle rozmawiać i w ogóle mnie odrzucić. Bo tak się składa, że w momencie kiedy wysłałem mojego ojca na emeryturę to był on komendantem wojewódzkim ZOMO, a przecież to kim był ojciec warunkuje to, kim jest syn.
Wypraszam sobie - mieszasz wątki w żenujący sposób. Żądam przeprosin za tak kretyńską insynuację. Nie wartościuję nikogo według dokonań rodziców.
AKT! napisał(a):to akurat wolny rynek, a nie marksiści to jest ciekawe, jak się odwraca kota ogonem w tej kwestii w pewnych sferach
Przecież to ty zacząłeś gadkę o marksistach. Być może do pewnego pułapu działał wolny rynek, ale potem już raczej podbijanie. Kiedyś podbijało się coś, co miało jakąś wartość. Sprzedawała się dobra piosenka. Dziś sprzedaje się coś innego. Nikt mi nie wmówi, że WAP jest dobrą piosenką.
AKT! napisał(a):pisałem o mechanizmach liczenia popularności piosenek, który nigdy nie były tak demokratyczne -- obiektywnie rzecz biorąc
Wiesz, że Youtube lubi manipulować liczbą wyświetleń, Facebook przycina zasięgi a Twitter stosuje shadow Ban. Od tych trzech graczy, którzy mają prawie sto procent rynku mediów społecznościowych zależy, czy cię pokażą, czy będziesz się kisił w niskich zasięgach, nawet płacąc za posty. Stare powiedzenie mówi - nie ważne kto głosuje - ważne, kto liczy głosy. O donatorach już wspominałem. Przeceniasz demokratyczność w mechanizmach tworzenia rankingów.
AKT! napisał(a):nie wiem, skąd wyciągnąłeś ten wniosek; to jak z tą milczącą większością na bilbordach, która wykorzystuje pismo święte, żeby dojebać bliźniemu?
Zaraz - czy uprzedmiotowienie kobiet nie jest teraz w każdej rezolucji UE potępiane? Coś się zmieniło? Pytam, bo postęp pędzi i mogłem czegoś nie zauważyć. Nie wypowiadam się, co do Biblii - bo nie wiem, czy dobrze zrozumiałem.
AKT! napisał(a):mam internet, mogę sobie znaleźć tierrę whack, która mi zarapuje o tym, że ma gorszy dzień, że lubi miłe rzeczy i że jest bez pracy, tak po ludzku, albo noname, która mi zarapuje z czułością o swoim dzieciństwie, o tym, że modli się do swojej nieżyjącej babci, albo o tym, że gdy na gorszy dzień, to przypomina sobie jego uśmiech, tak jakby to było wczoraj; nie muszę słuchać cardi b
gdyby muzyka a.d. 2020 nie była tak cudowna, ani noname, ani tierra whack nie rapowałyby mi tych wszystkich prostych i ważnych rzeczy
a że nie są numerem jeden? jakoś to przeboleję, dla mnie są
Ładnie napisałeś. Stawianie noname i Tierry - które szanuję - (a przypadku noname - nawet polubiłem dzięki Tobie) - obok Cardi - To nawet fatalnie wygląda.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.11.2020 09:34 AM przez dziobaseczek.)
27.11.2020 11:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Spadek poziomu muzyki czy starość ??? - dziobaseczek - 27.11.2020 11:25 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości