Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spadek poziomu muzyki czy starość ???
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 906
Dołączył: Jun 2007
Post: #85
RE: Spadek poziomu muzyki czy starość ???
Zacytuję swój post z Sebastosa.
dziobaseczek napisał(a):Omawiamy ten konkretny post.
To tak jakbyśmy odnosili się do zdania wyrwanego z kontextu. Jeżeli wchodzę na chamską, tendencyjną stronę, na której rzuca się paszkwilami to jak mam przyjąć, że jest wiarygodna? Nie znam textów wszystkich największych hitów, mam podane tylko kilka z wyraźnym przesłaniem. Mam też wybrane texty z lat wcześniejszych i nie mam pojęcia na ile są reprezentatywne - wiem tylko, że wybrał je ktoś, dla którego podstawowym celem jest udowodnienie własnych racji bez względu na prawdę.
Weźmy Cardi B. Patrząc na wyniki jej singli widać, że nie zjawiła się znikąd, że już od jakiegoś czasu wielką gwiazdą i w związku z tym na pewno ma wielkie grono fanów. I nie ma podstaw, żeby wiązać z tym jednym utworem co zdaje się sugerować autor. No i nie wiadomo w jakim stopniu popularność tego utworu jest efektem słów, a w jakim muzyki, wykonania czy teledysku.
No i na koniec autor serwuje nam wizję muzyki za lat kilka czy kilkanaście lat prowadząc prostą wznoszącą się do kolejnych wynaturzeń. Tak jakby muzyka rozwijała się linearnie. Nie wiem tylko czy to jest głupota czy manipulacja.
I jeszcze jedno - patrząc jak autor artykułu nie powinieneś ze mną w ogóle rozmawiać i w ogóle mnie odrzucić. Bo tak się składa, że w momencie kiedy wysłałem mojego ojca na emeryturę to był on komendantem wojewódzkim ZOMO, a przecież to kim był ojciec warunkuje to, kim jest syn.
27.11.2020 05:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Spadek poziomu muzyki czy starość ??? - kajman - 27.11.2020 05:37 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości