Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spadek poziomu muzyki czy starość ???
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 652
Dołączył: May 2008
Post: #19
RE: Spadek poziomu muzyki czy starość ???
neo01 napisał(a):A skąd wiesz że akurat nie wyszedłem?
tak zakładam po Twoim stanowisku Icon_wink nie twierdzę, że nie próbowałeś, czy nie miałeś okazji -- ale wiem po sobie, że okazja to czasem za mało Icon_wink trzeba do tego czasu i przekonania; czasem pewne rzeczy zaskakują w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego warto słuchać rzeczy, których się nie rozumie, które nas nie biorą, których nie lubimy, dla własnego dobra -- to moja teza i mój sposób, możesz się oczywiście nie zgadzać Icon_wink

neo01 napisał(a):I naprawdę wiele rzeczy, które mi się podobały za młodu, teraz mnie kompletnie nie kręci.
to normalne, też tak mam, czasem za to jestem w stanie usłyszeć na nowo coś, co wcześniej nie było dla mnie nijak interesujące -- to pokrzepiające

neo01 napisał(a):Był taki czas że słuchałem The National, Editorsów itp. Niestety ta muzyka generalnie nie przetrwała u mnie próby czasu
i to też rozumiem! ale oni też prochu nie wymyślili od tego czasu, poruszają się w swoich bezpiecznych stylistykach, które już poznałeś, przeżyłeś i odłożyłeś na bok, więc szukanie siebie tam na nowo może być jakimś tropem, ale jednak prawdopodobieństwo powodzenia nie jest chyba zbyt wysokie Icon_wink chyba że byłby impuls, który by Cię do tego skłonił

Artur.O napisał(a):O, właśnie. Dzięki większemu dostępowi do starszej muzyki, nie trzeba się przejmować spadkiem poziomu w 2019 roku - przecież tyle jest wcześniejszych lat do poznawania. Icon_wink
ja zawsze mam czego słuchać i zawsze są to ciekawe rzeczy -- jeśli tego nie robię, to jest to tylko moja wina -- wiadomo, że nie o self-shaming tu chodzi, bo czasem też mam ochotę posłuchać niczego, uciec w jakiś bezpieczny zakątek i się wyłączyć, ale jest zależność między tym, jaki wysiłek wkładam w odsłuch, ile inwencji, a tym, na ile jestem z niego zadowolony Icon_smile

i dlatego w moim przypadku odsłuchu np. do topu wykonawcy na mysze czy rankingu płyt będą miały zwykle niższą wartość, bo są w jakiś sposób odtwórcze, nie zawsze przystają do tego, na co mam ochotę, ale nie znaczy to, że nie poznam przy ich okazji czegoś ciekawego -- kylie np. była niesamowicie przyjemna i przeleciałem przez znaczną część plejlisty kilkakrotnie przed oddaniem głosu; od voo voo zdążyłem już posłuchać od wczoraj dwóch płyt, też zapowiada się nieźle

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
28.08.2019 04:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Spadek poziomu muzyki czy starość ??? - AKT! - 28.08.2019 04:22 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości