Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spadek poziomu muzyki czy starość ???
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 120
Dołączył: Dec 2009
Post: #17
RE: Spadek poziomu muzyki czy starość ???
AKT! napisał(a):musiałbyś wyjść z bańki słuchania powtórek rzeczy z przeszłości
A skąd wiesz że akurat nie wyszedłem? Może nie wyszedłem całkowicie, ale uwierz, że próbowałem. Miałem np. takie okazje przy Rankingu Płytowym, ale jakoś mnie te wasze propozycje z innej strony "barykady" nie zachwyciły, delikatnie mówiąc. Inna sprawa, że zauważyłem w sobie z czasem większą wybredność w ogóle w różnych kwestiach, w tym co do muzyki. I naprawdę wiele rzeczy, które mi się podobały za młodu, teraz mnie kompletnie nie kręci. I nie wierz, że jestem jakimś nawiedzonym rockowcem, który nie wychylał się poza swój świat. W rzeczywistości jest tak, że słuchałem już takich wykonawców jak MJ, New Kids On The Block, Spice Girls (ciekawie wyglądały ich kasety obok Nirvany i PJ Icon_razz2); namiętnie i codziennie słuchałem listy Hop-Bęc w liceum (choć w piątki wybierałem lepszą LP3), z której wiele rzeczy - zdecydowanie nie rockowych - wtedy mi się bardziej podobało...
Był taki czas że słuchałem The National, Editorsów itp. Niestety ta muzyka generalnie nie przetrwała u mnie próby czasu (część rockowej też nie). Teraz mam do niej dostęp większy niż kiedykolwiek i staram się z tego korzystać, no ale... nic nie poradzę na swój spaczony gust Icon_wink
AKT! napisał(a):przykładowo moim zdaniem zeszły rok był fantastyczny, jeśli chodzi o nowe płyty
Fakt, że nie był zły, za to tej jesieni szykują się potencjalne killery (jeden oficjalnie wychodzi jutro i na pewno takim jest).

WOLNE MEDIA!!!
28.08.2019 03:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Spadek poziomu muzyki czy starość ??? - neo01 - 28.08.2019 03:20 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości