Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spadek poziomu muzyki czy starość ???
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 655
Dołączył: May 2008
Post: #12
RE: Spadek poziomu muzyki czy starość ???
neo01 napisał(a):Odpowiem krótko: spadek poziomu muzyki. Po prostu wszystko już było i teraz jest tylko mielone, a mielonka to nie stek...
czekałem na taką wypowiedź xD

nie zgadzam się, że wszystko było; natomiast to co nowe, raz że rzadko kiedy przebija się dziś do radia, a dwa, że dla osób wychowanych na rockowych pryncypiach, będzie trudne do zaakceptowania

neo01 napisał(a):teraz gdy słuchamy podobnych rzeczy tylko często niższej jakości, ale nawet podobnej - to już nie mamy raczej tych doznań co niegdyś
i to się dobrze łączy w całość z moją tezą -- musiałbyś wyjść z bańki słuchania powtórek rzeczy z przeszłości, żeby w ogóle dać sobie szansę na poczucie jakiejś świeżości -- oczywiście im dalej w las, więcej płyt przesłuchanych, gust bardziej ustabilizowany, tym o to trudniej, ale to nie wina muzyki (pojęcie świeżości jest subiektywne, chyba że odnosimy się do kontekstu popkulturowego, to można próbować to jakoś zuniwersalizować), a słuchacza Icon_wink i wiem doskonale o co Ci chodzi, czasem trzeba włożyć niemały wysiłek w to, żeby wejść w zupełnie nową szufladkę, ale da się i uważam, że dopóki się próbuje, to nie ma co demonizować i mówić o starości Icon_wink

przykładowo moim zdaniem zeszły rok był fantastyczny, jeśli chodzi o nowe płyty; ten jest jak dotąd taki o, ale nadal liczę, że jesienią coś mnie skutecznie uwiedzie Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
28.08.2019 01:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Spadek poziomu muzyki czy starość ??? - AKT! - 28.08.2019 01:09 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości