Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
RE: Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała
Nie bój się Icon_razz2
07.09.2019 12:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 010
Dołączył: Sep 2017
Post: #22
RE: Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała
Połowa wypowiadających się osób, w tym ja, nawet tego nie odtworzyła, czyli jednak mamy do czynienia z fenomenem, bo piosenka budzi reakcje, choć nawet jej nie słyszeliśmy Icon_eek

Radio Epsilon
07.09.2019 12:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała
No jeśli wykazujecie się, za przeproszeniem, ignorancją, to cóż zrobić Icon_wink
07.09.2019 12:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 630
Dołączył: May 2008
Post: #24
RE: Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała
ja napiszę z kolei, że to jest naprawdę przebojowe -- ja słyszałem raz kilka tygodni temu i byłbym w stanie zanucić refren z pamięci; wiadomo, że normickie i celujące w gusta dzieciaków wychowanych pomiędzy rapsami a disco polo, ale monetyzujące obszar pomiędzy nimi nie gorzej niż lil nas x zrobił to w stanach z trapem i country; jakby poleciało gdzieś w odpowiednich okolicznościach, to mogę się do tego pobujać, może nawet nieironicznie, chociaż oczywiście trochę #bekaztypa

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.09.2019 02:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 510
Dołączył: Aug 2008
Post: #25
RE: Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała
Co to znaczy normickie?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
07.09.2019 02:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #26
RE: Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała
Ło mamo, jakie piękne, poetyckie słówka, a to taka kaszana jest Icon_lol

WOLNE MEDIA!!!
07.09.2019 02:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 054
Dołączył: Dec 2016
Post: #27
RE: Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała
(07.09.2019 02:12 PM)AKT! napisał(a):  ja napiszę z kolei, że to jest naprawdę przebojowe -- ja słyszałem raz kilka tygodni temu i byłbym w stanie zanucić refren z pamięci; wiadomo, że normickie i celujące w gusta dzieciaków wychowanych pomiędzy rapsami a disco polo, ale monetyzujące obszar pomiędzy nimi nie gorzej niż lil nas x zrobił to w stanach z trapem i country
Pełna zgoda

Mnie specjalnie nie porwało. Nie słucham za bardzo polskiego rapu, ale jestem w stanie wymienić wiele utworów z tego gatunku, które stoją na wyższym poziomie niż to. A popularność tego nagrania pewnie wynika z samego bycia popularnym, analogicznie jak "Old Town Road" za oceanem. A patrząc na to, że Eska już go intensywnie promuje na swojej antenie to nie zdziwię się jeśli niedługo pojawi się na playlistach RMF-u, tak jak "Tamagotchi" w zeszłym roku
07.09.2019 02:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #28
RE: Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała
Gaspard napisał(a):Nie słucham za bardzo polskiego rapu, ale jestem w stanie wymienić wiele utworów z tego gatunku, które stoją na wyższym poziomie niż to.
A co ma piernik do wiatraka? Przecie to nie jest rap Icon_rolleyes

WOLNE MEDIA!!!
07.09.2019 02:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
RE: Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała
AKT! napisał(a):wiadomo, że normickie i celujące w gusta dzieciaków wychowanych pomiędzy rapsami a disco polo
No niestety, to trochę nieuczciwie z Twojej strony stwierdzenie. Ja chociażby nie czuję się dzieciakiem wychowanym na rapsach. A już na pewno nie cechuje mnie normizm.
Czy nikt naprawdę nie zwrócił uwagę na to, jak genialnie połączono tutaj hip-hop, afropop i muzykę romską?
I chyba już pisałem - a może nie? - że gdyby Don Vasyl miał jaja i wystąpił w duecie z Ronniem na scienie, to według mnie byłby to przełomowy występ na miarę tych Kai z Bregoviciem.
Gaspard napisał(a):A patrząc na to, że Eska już go intensywnie promuje na swojej antenie
Seriously? Icon_eek
Ale jaja.
Po sprawdzeniu:
Ty, faktycznie Icon_eekIcon_eekIcon_eek
"Tamagotchi" w RMF-ie to już było zaskoczenie, ale jeśli pojawiłoby się tam "Ona by tam chciała", to będzie prawdziwa rewolucjaIcon_exclaim Ale nie, wątpię. Wulgaryzmy skutecznie odstraszą ekipę od bezbarwnych i bezkształtnych playlist. Co najwyżej będzie w RMF Maxxx.
neo01 napisał(a):Ło mamo, jakie piękne, poetyckie słówka, a to taka kaszana jest Icon_lol
A może po prostu duża część z was na forum, tych bardziej alternatywnych zwłaszcza, nie rozumie tego typu utworów? Nie rozumie tego, że czasami człowiek chce się pobawić, rozluźnić, zapomnieć o problemach? A piszę to jako osoba będąca daleko od standardowych używek.
Gdybyśmy mogli słuchać tylko utworów w stylu tych z płyty "7" Voo Voo, to zapewniam, że mielibyśmy kilkukrotnie większy wskaźnik samobójstw.
07.09.2019 02:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 551
Dołączył: Jun 2010
Post: #30
RE: Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała
Szczerze? Ten utwór nadaje się tylko na wesela,ale do radiostacji to fe,fe i jeszcze raz feeeeeeee. Jak tak będzie promowane,to będzie zejście na psy i potem tylko do szefów muzycznych pokazać środkowe palce za to,iż grają największe ścierwo które ma 30 milionów.Dla samego Ronniego granie w radiostacjach i występowanie w klubach to będzie jedna wielka klapa i poziom idiotycznej sławy pójdzie w górę.

Lepiej włączyć utwory np. od B-Fronta,D-Sturba,Angerfista,Brodaczy Live Act etc.

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
07.09.2019 06:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
RE: Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała
TuneHunterz, ale niektóre utwory, które były u Ciebie na liście, ciężko mi wrzucić do innej grupy Icon_wink
07.09.2019 06:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Brite Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 234
Dołączył: May 2018
Post: #32
RE: Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała
(07.09.2019 02:46 PM)prz_rulez napisał(a):  A może po prostu duża część z was na forum, tych bardziej alternatywnych zwłaszcza, nie rozumie tego typu utworów? Nie rozumie tego, że czasami człowiek chce się pobawić, rozluźnić, zapomnieć o problemach? A piszę to jako osoba będąca daleko od standardowych używek.
Rozumiem to jak najbardziej, chyba każdy czasami potrzebuje się rozluźnić i forma imprezowego zabalowania jest zupełnie w porządku. W moim odczuciu, problem w tego typu piosenkach jak ta, zazwyczaj leży tylko i wyłącznie w nieciekawych tekstach. Nie kręci mnie śpiewanie o kręceniu blantów i patrzeniu się na gołe dupy; zazwyczaj zniechęca do tańca, zwłaszcza gdy słyszę kawałek po raz pierwszy.
Sławomirowi w przypadku 'miłości w Zakopanem', udało się połączyć rozrywkową melodię z prostym, ale nie prymitywnym słownictwem. Dlatego zawsze chętnie będę się do tego bawił. Icon_wink

(07.09.2019 02:46 PM)prz_rulez napisał(a):  Gdybyśmy mogli słuchać tylko utworów w stylu tych z płyty "7" Voo Voo, to zapewniam, że mielibyśmy kilkukrotnie większy wskaźnik samobójstw.
Dosyć ryzykowne stwierdzenie. Mam też przez to rozumieć, że wesoła i rozrywkowa muzyka często ratuje przed takowymi sytuacjami? Nie sądzę. Jeżeli ktoś znajduje się w tak krytycznym stanie psychicznym, kiedy zaczyna myśleć o samobójstwie, to ciężko o to, aby przykładowo taka 'Ona by tak chciała' miała go uratować. Istnienie takiej muzyki w dalszym ciągu nie rozwiązuje jego problemów.
07.09.2019 07:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 510
Dołączył: Aug 2008
Post: #33
RE: Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała
A ponieważ zapewne ciężko tego słuchać na trzeźwo, to trzeba pić. A samobójstwa są często po wypiciu.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
07.09.2019 07:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
RE: Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała
Ja slucham na trzezwo. I nigdy w zyciu nie probowalem narkotykow Icon_smile
07.09.2019 08:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 934
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #35
RE: Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała
AKT! napisał(a):ja napiszę z kolei, że to jest naprawdę przebojowe -- ja słyszałem raz kilka tygodni temu i byłbym w stanie zanucić refren z pamięci; wiadomo, że normickie i celujące w gusta dzieciaków wychowanych pomiędzy rapsami a disco polo,
Tak bardzo to, Konrad jak zawsze z uczciwą oceną sytuacji. Icon_wink

Ten turbodiscofolk to wręcz doskonałe podsumowanie co kręci obecnie dzieciaków.
Wg mnie HIPERPRZEBOJOWE i ryjące głowę do cna. Poziomu nie oceniam, bo i po co. Koń jaki jest każdy widzi. Icon_wink

http://rateyourmusic.com/~meni
07.09.2019 09:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 510
Dołączył: Aug 2008
Post: #36
RE: Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała
prz_rulez napisał(a):I nigdy w zyciu nie probowalem narkotyko
nie licząc alkoholu, kawy i cukru, to jak wyżej

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
07.09.2019 10:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
RE: Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała
Echh. To wychodzi na to, że jestem dzieciakiem, normistą, wychowanym na rapsach... I co tam jeszcze było? Icon_wink
Miszon napisał(a):nie licząc alkoholu, kawy i cukru, to jak wyżej
Alkoholu nie piję od prawie 10 lat. Cukier - fakt. I komputer. No, ale nie o tym opowiada kawałek Ronniego Icon_wink
07.09.2019 10:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 731
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
RE: Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała
prz_rulez napisał(a):Przerażacie mnie.
Czemu? Ja ich rozumiem, chociaż nie dałem zera. Ale to dlatego, że nie oceniam textu.
08.09.2019 09:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 731
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
RE: Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała
prz_rulez napisał(a):No jeśli wykazujecie się, za przeproszeniem, ignorancją, to cóż zrobić
A co ma do tego ignorancja?
prz_rulez napisał(a):Nie rozumie tego, że czasami człowiek chce się pobawić, rozluźnić, zapomnieć o problemach?
Niech się bawi, wolno im. Ale to nie zmienia opinii o utworze.
prz_rulez napisał(a):Gdybyśmy mogli słuchać tylko utworów w stylu tych z płyty "7" Voo Voo
To by poziom kultury muzycznej wzrósł.
prz_rulez napisał(a):mielibyśmy kilkukrotnie większy wskaźnik samobójstw
A może wprost przeciwnie.
08.09.2019 09:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #40
RE: Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała
prz_rulez napisał(a):A może po prostu duża część z was na forum, tych bardziej alternatywnych zwłaszcza, nie rozumie tego typu utworów? Nie rozumie tego, że czasami człowiek chce się pobawić, rozluźnić, zapomnieć o problemach?
Ależ ja rozumiem to doskonale, serio. Ale choć bym pewnie najbardziej tylk chciał, nie umiałbym się przy tym czymś ani rozluźnić, ani pobawić, bo po prostu straszelnie wprost działa mi na nerwy - co nie znaczy, że nie ma tam jakichś minimalnych pozytywów (melodycznie rzeczywiście wpada w ucho i momentami rytmicznie fajnie "wchodzi"), no ale są takie fragmenty, które odrzucają mnie na kilometr (te z niby-rapowaniem) - nie wiem, serio, czy kiedykolwiek słyszałem coś aż tak okropnego. Więc, jeśli mówimy o tego typu klimatach imprezowych, to biorę Taconafide np. albo samego Taco; a takie beztalencie nie zasługuje imo nawet na gram uwagi.

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.09.2019 10:17 AM przez neo01.)
08.09.2019 10:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Subwoolfer feat. Luna Ferrari - Howling Szymek79 1 223 27.10.2022 05:58 PM
Ostatni post: kajman
  Imelda May & Noel Gallagher feat. Ronnie Wood - Just One Kiss youdah14me 0 291 28.01.2021 09:19 PM
Ostatni post: youdah14me
  Książę Kapota & Ronnie Ferrari - Daj mi ten koks prz_rulez 1 378 20.10.2019 09:37 AM
Ostatni post: kajman
  Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała prz_rulez 0 692 23.07.2019 05:58 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Bebe Rexha - Ferrari Szymek79 1 522 30.04.2018 11:36 AM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości