Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 129 z 1.05.09
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 129 z 1.05.09
W tym tygodniu Goryle przypuściły generalny atak - najsilniejszy jak dotychczas. Nie udało się jednak im zajęcie pierwszych 9 miejsc na mojej liście, chociaż było blisko, bo cała dziewiątka znalazła się w top10. Oczywiście byłoby to niemożliwe, gdyby nie przełamanie kryzysu przez Angle of repose, które jeszcze tydzień temu było 24.
No i pierwsze miejsce, które do ostatniej chwili stało pod znakiem zapytania, bo co najmniej 4 Goryle miały na nią chrapkę. Dosyć szybko na fotelu lidera usadowili się The companions, ale jednak do samego końca musieli odpierać ataki konkurentów, z których najgroźniejsze (ale okazało się to dopiero przy ostatnim przesłuchaniu) było The greenless wreath.
A tym jedynym, który pokrzyżował szyki Gorylom okazał się niespodziewanie Cloud Cult, którego awansował May your hearts stay strong spoza 10 na miejsce 7.
Zresztą w ogóle lista obfitowała w niespodzianki. Małe drugie miejsce, a ogólnie 11 zdobyło po gigantycznym skoku All nightmare long, które było już wyżej (nawet na miejscu 3), ale na liście bez Goryli.
Nie obrodziło w tym tygodniu w nowości, bo są tylko dwie, ale ta wyższa trafiła zaskakując mnie bardzo mocno, aż na miejsce 18. Happiness is a warm gun zajęło miejsce 22 w moim topie Beatlesów, wygrało mój top U2, a z wersją mocno zbliżoną do oryginału zrobiło furorę na mojej liście.
Z dwóch Faunów tym razem totalnie zaskoczył Winter Sleep po ogromnym skoku na miejsce 23 przy okazji pierwszy raz wyprzedzając kolegę z zespołu.
Cztery utwory powróciły z poczekalni do top50. I chociaż dwie z nich dostały się tam ledwo ledwo, to już 35 miejsce Toy collection jest powrotem niesłychanie efektownym. A jeszcze wyżej, bo na 27 miejsce zawędrowało Sorry. Zresztą dla Gunsów jest to wyjątkowo dobre notowanie, bo This I love sporo skoczyło.
Mariola brzmiała przyjemnie, ale dla mnie to kalka, Anusia była słabiutka, Roboki, gdyby nie ten wkurzający bit mogłyby u mnie powalczyć, a potem niespodziewanie zdrowo poszalało Piwko, ale myślałem, że to pozytywny wyjątek. No a tymczasem na mojej liście pojawia się Odmieniec. W przeciwieństwie do Piwka znam wersję pierwotną i przyznam się, że bardzo podoba mi się kazikowe zdynamizowanie utworu.
Nowości pojawiające się po pobycie w poczekalni są pomarańczowe, z jej pominięciem czerwone. Powroty do zestawienia z poczekalni są niebieskie, z leżakowni błękitne, a z niebytu fioletowe. Skoki o minimum 10 miejsc nadal zaznaczam na zielono. W poczekalni kolor błękitny, czerwony i fioletowy oznaczają to samo co w Top50.
1. 2. 13 THE COMPANIONS - Sleepytime Gorilla Museum
2. 4. 10 THE GREENLESS WREATH - Sleepytime Gorilla Museum
3. 3. 7 HELPLESS CORPSES ENACTMENT - Sleepytime Gorilla Museum
4. 7. 2 WIDENING EYE - Sleepytime Gorilla Museum
5. 1. 10 PUPPET SHOW - Sleepytime Gorilla Museum
6. 5. 10 THE SALT CROWN - Sleepytime Gorilla Museum
7. 14. 1 MAY YOUR HEARTS STAY STRONG - Cloud Cult
8. 10. 14 FORMICARY - Sleepytime Gorilla Museum
9. 24. 10 ANGLE OF REPOSE - Sleepytime Gorilla Museum
10. 12. 9 OSSUARY - Sleepytime Gorilla Museum
11. 33. 32 ALL NIGHTMARE LONG - Metallica
12. 22. 21 THIS I LOVE - Guns n'Roses

13. 9. 11 KARDAMON I PIEPRZ - Mikromusic
14. 13. 2 CHAOS - Archive
15. 8. 1 CIEBIE SZUKAŁEM - Cisza Jak Ta
16. 6. 53 SUMMERS LOST - Hurt
17. 11. 20 THE MAN I LOVE - Rokia Traore
18. N. HAPPINESS IS A WARM GUN - Joe Anderson & Salma Hayek
19. 19. 5 SATT ATT SE - Dungen
20. 16. 16 ABERINKULA - The Mars Volta
21. 21. 82 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
22. 15. 86 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
23. 45. 8 WINTER SLEEP - Faun Fables
24. 27. 2 COLLAPSE/COLLIDE - Archive
25. 20. 4 BATTLE FOR THE SUN - Placebo
26. 23. 3 PIWKO - Kazik
27. P. 11 SORRY - Guns n'Roses
28. 29. 14 NAWET GDY NOC POKRYWA CIENIEM ZIELONĄ ZIEMIĘ - Osjan
29. 32. 6 THE SUN - Soap&Skin
30. 31. 9 A TABLE FORGOTTEN - Faun Fables
31. 25. 6 THANATOS - Soap&Skin
32. 36. 2 THE CRANE WIFE 3 - Marianne Faithfull & Nick Cave
33. 26. 22 SZUKAŁEM CIĘ WŚRÓD JABŁEK - Grzegorz Tomczak & Iwona Loranc
34. 41. 7 JOCKEY FULL OF BOURBON - Joe Bonamassa
35. P. 11 TOY COLLECTION - Katie Melua
36. 18. 2 E=MC2 - Ayreon
37. 17. 28 MY LOVE IS LIKE A RED RED ROSE - Eva Cassidy
38. 30. 13 LATAWCE - Żywiołak
39. 40. 7 ROBINSON - Wolna Grupa Bukowina
40. 34. 4 DBAJMY O CZAS - Grzegorz Tomczak
41. 28. 3 BEYOND HERE LIES NOTHIN' - Bob Dylan
42. 35. 5 THE KICKING MACHINE - Melvins
43. 37. 1 IT COMES AND IT GOES - Dido
44. 39. 17 UNDERNEATH THE STARS - The Cure
45. P. 9 THE DAY BEFORE THE DAY - Dido
46. 42. 2 I'M IN LOVE - Maria Mena
47. N. ODMIENIEC - Kazik
48. 43. 3 NEITHER OF US, UNCERTAINLY - Deerhunter
49. 47. 24 CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera & Piotr Nalepa
50. P. 10 THE EVILS OF ROCK & ROLL - Bigelf


poczekalnia:
THE END OF THE LINE - Metallica
46. COUNTING SHEEP - Bigelf
48. BETTER DAYS - Ian Gillian
49. THE WILLING VICTIM - Von Hertzen Brothers
FEELIN' GOOD - Joe Bonamassa
SZAROŚĆ A RADOŚĆ - Lidia Pospieszalska
BLACKBALL - Bigelf
THE FINAL TRUTH - Lunatic Soul
50. EPILEPSY IS DANCING - Antony & the Johnsons
KULT OKULARA - Big Fat Mama
SOMEWHERE - Eva Cassidy
PRZYJDŹ DO MNIE DWA - Elżbieta Adamiak
KOLYSANKA DLA... - Cisza Jak Ta
GRAVEST SHOW OF EARTH - Bigelf
CAMINHO - Dorota Miśkiewicz
THE HEAD THAT TRIED TO STRANGE ITSELF - Therapy?
BRING OUT THE SUN (SO ALIVE) - Von Hertzen Brothers
THE SPACE FOR THIS - Cynic
ZAMKNIJ WSZYSTKIE DRZWI - Strachy na Lachy & Renata Przemyk
I'M NOT AFRAID - Ayo
JUNGLE DRUM - Emiliana Torrini
BRIDGE OVER THE TROUBLED WATER - David Foster & Josh Groban & Brian McKnight
KOKAINA - Nosowska
WORLD AIN'T RIGHT - Hurt & Shaun Morgan
KTO TAM U CIEBIE JEST - Nosowska
CREATIVE - Leon Jackson
LOUD - Sammy Hagar
TIME MUST HAVE A STOP - Votum

leżakownia:
38. BURZOWA - Mikromusic
44. A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
ŚWIAT ODDALA SIĘ ODE MNIE - Mikromusic

nieszczęśliwa 666:
FLJOTAVIK - Sigur Rós
EYES LOSE THEIR FIRE - Kyte
BEFORE THE BEGINNING - John Frusciante

przyszłość? (jakoś tym razem wygląda wyjątkowo pokaźnie):
HAPINESS - Riceboy Sleeps
PEARLS - India.Arie & Dobet Gnahore
BABY I'M A FOOL - Melody Gardot
WHEN I GROW UP - Fever Ray
STOCKHOLM - OSI
A KIEDY DNIA PEWNEGO - Indios Bravos
STALKERS ON THE DRIFT - Virus
KORYTARZE - Justyna Steczkowska
WHO WILL COMFORT ME - Melody Gardot
DISRUPTR - Devin Townsend Project
THE CZAR - Mastodont
CRASH TO ME - Stevie Nicks

Aha i jeszcze jedno. Niby sześć pierwszych miejsc dla jednego wykonawcy to dużo, ale do rekordu tego forum to mi jeszcze daleko.
30.04.2009 09:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #2
 
Wytęp plagę Goryli to wtedy nie będzie tak źle... Icon_mrgreen
9 Goryli w Top 10 to już pandemia Icon_smile2
30.04.2009 09:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Oh, ten Cloud Cult, niech Bóg go ma w swojej opiece pośród Sleepytime Gorilla Icon_sad I kto tam się za tydzień przebije? Z tego co widzę moi faworyci dosyć skrzętnie zapełnili miejsca 20-30, w i nawet do drugiej dziesiątki się kilku załapało. Wszystkich się na pewno domyślać, bo żadnych wielkich zmian personalnych nie ma. Ciekawy jestem brzmienia tej nowości. Bardzo lubię oryginał, wersji U2 nawet nie znam, ale skoro wygrali u ciebie top....to sądzę, że notowania U2 bardzo słabo stoją u ciebie Icon_smile2 A tak przy okazji można gdzieś twój top Beatles zobaczyć? Powroty na plus. Nie na wielki plusisko, ale na plus Icon_lol

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.04.2009 09:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #4
 
kajman napisał(a):17. 11. 20 THE MAN I LOVE - Rokia Traore
Ta pani właśnie niebawem zawita do mojego miasta z koncertem. Ponieważ jednak oferta koncertowa w maju jest bardzo duża, więc się trochę waham. Polecałbyś?
01.05.2009 10:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Widzę, że Metallica nie tylko u mnie się ostatnio odradza Icon_smile2
No i wreszcie jest Cisza jak ta! U mnie najprawdopodobniej już w tym tygodniu się rozmnoży, ale bynajmniej nie znaczy to, że będziemy mieli czwarty wspólny utwór (przynajmniej nie w tym tygodniu).
Na szczęście pozostałe trzy są u Ciebie bardzo wysoko: na miejscach 2, 3 i 16 Icon_wink2

Pozdrowienia dla Goryli!
Trzymam kciuki za "World Ain't Right".

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
01.05.2009 06:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 531
Dołączył: Nov 2008
Post: #6
 
kajman napisał(a):Aha i jeszcze jedno. Niby sześć pierwszych miejsc dla jednego wykonawcy to dużo, ale do rekordu tego forum to mi jeszcze daleko.
tak z ciekawości - jaki jest ten rekord?
bo za moich czasów nic takiego się chyba nie zdarzyło.
01.05.2009 09:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Tomekk napisał(a):Wytęp plagę Goryli to wtedy nie będzie tak źle... Icon_mrgreen
9 Goryli w Top 10 to już pandemia Icon_smile2
Pandemia to byłaby, gdyby była w top10 ich cała jedenastka. A poza tym jestem przyjacielem zwierząt i żadnych tępić nie będę.
02.05.2009 12:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
saferłel napisał(a):1. Oh, ten Cloud Cult, niech Bóg go ma w swojej opiece pośród Sleepytime Gorilla Icon_sad
2. I kto tam się za tydzień przebije?
3. Z tego co widzę moi faworyci dosyć skrzętnie zapełnili miejsca 20-30, w i nawet do drugiej dziesiątki się kilku załapało.
4. Ciekawy jestem brzmienia tej nowości.
5. Bardzo lubię oryginał,
6. wersji U2 nawet nie znam, ale skoro wygrali u ciebie top....to sądzę, że notowania U2 bardzo słabo stoją u ciebie Icon_smile2
7. A tak przy okazji można gdzieś twój top Beatles zobaczyć?
1. Raczej niech Chmury mają ich w swojej opiece, przecież to wyznawcy ich kultu.
2. Teraz stawiałbym na 10 bez zmian w składzie, ale u mnie bywa różnie.
3. To nie moja wina, że nie lubisz Goryli... może chociaż polubisz ten CC.
4. Jak znasz oryginał, to pewno niewiele nowego tam znajdziesz.
5. Jeżeli coś jest u mnie w topie Beatlesów na 22 to znaczy, że bardzo to lubię.
6. Metallicę lubię bardzo, a tam top wygrał cover, Placebo także (chociaż teraz pewnie nie dałby rady, w topie Gunsów w ścisłej czołówce będą na pewno 2 covery, ja to w ogóle jestem takie coverowe bydlę i często wolę covery od oryginałów utworów.
7. Tak, na forum.lp3 w dziale Nasze własne... topy, plebiscyty, rankingi niestety na jedej z dalszych stron. Ja wrzucałem dosyć późno, więc raczej pod koniec wątku niż na początku. Wyniki raczej nietypowe, bo mój zwycięzca nie został zauważony przez nikogo innego. Jeżeli jesteś zbyt leniwy Icon_wink2 , to mogę tutaj kilka czołowych miejsc wrzucić.
3re. Jakby coś, to możesz zajrzeć do klatki z gryzoniem.
Jopkolog napisał(a):17. 11. 20 THE MAN I LOVE - Rokia Traore
Ta pani właśnie niebawem zawita do mojego miasta z koncertem. Ponieważ jednak oferta koncertowa w maju jest bardzo duża, więc się trochę waham. Polecałbyś?
Ja oczywiście, ale trzeba lubić muzykę afrykańską trochę w stylu AKidjo lub KNin.
mrsap napisał(a):1. Widzę, że Metallica nie tylko u mnie się ostatnio odradza Icon_smile2
2. No i wreszcie jest Cisza jak ta! U mnie najprawdopodobniej już w tym tygodniu się rozmnoży, ale bynajmniej nie znaczy to, że będziemy mieli czwarty wspólny utwór (przynajmniej nie w tym tygodniu).
3. Na szczęście pozostałe trzy są u Ciebie bardzo wysoko: na miejscach 2, 3 i 16 Icon_wink2
1. Metallica cały czas u mnie wysoko tylko tym razem bardzo wysoko. Ale ten utwór w ogóle cały czas szaleje na paru listach i ostro punktuje na Forumowej.
2. Akurat te utwory podeszły mi lepiej, więc musiały się pojawić.
3. A tego to nie rozumiem. Ani w jedną ani w drugą stronę się nie zgadza.
bear napisał(a):kajman napisał/a:
Aha i jeszcze jedno. Niby sześć pierwszych miejsc dla jednego wykonawcy to dużo, ale do rekordu tego forum to mi jeszcze daleko.
tak z ciekawości - jaki jest ten rekord?
bo za moich czasów nic takiego się chyba nie zdarzyło.
Rekord pobiła (chyba, bo ja też nie od początku, ale nie podejrzewam, że był lepszy wynik) Scrolla na swojej pierwszej liście, gdzie po kolei było 9 Tokio Hoteli.
02.05.2009 12:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Oprócz jednego kawałka z NL nie znam niczego ze Sleepytime Gorilla Museum. Tamten utwór mnie nie zachycił, ale moze są takie któe polubiłbym.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
02.05.2009 02:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
kajman napisał(a):saferłel napisał/a:
6. wersji U2 nawet nie znam, ale skoro wygrali u ciebie top....to sądzę, że notowania U2 bardzo słabo stoją u ciebie Icon_smile2
6. Metallicę lubię bardzo, a tam top wygrał cover, Placebo także (chociaż teraz pewnie nie dałby rady, w topie Gunsów w ścisłej czołówce będą na pewno 2 covery, ja to w ogóle jestem takie coverowe bydlę i często wolę covery od oryginałów utworów.
Zapomniałem dodać, że akurat U2 to faktycznie zbyt wysoko nie cenię.
tadzio3 napisał(a):Oprócz jednego kawałka z NL nie znam niczego ze Sleepytime Gorilla Museum. Tamten utwór mnie nie zachycił, ale moze są takie któe polubiłbym.
Trudno mi powiedzieć, ale cała ich muzyka kręci się w kręgach awangardy i experymentu osadzonego w zasadzie na metalu i progressive.
02.05.2009 02:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #11
 
To powiedz mi teraz czym spowodowana była aż taka klęska Ayeron?
03.05.2009 10:46 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
emigrant napisał(a):To powiedz mi teraz czym spowodowana była aż taka klęska Ayeron?
Żebym to ja do końca wiedział. Na pewno także dlatego, że tym razem mocniej wbiły mi się w uszy te fragmenty utworu, które podobają mi się mniej niż inne. Poza tym poziom jest u mnie tak wyrównany, że nawet taki spadek trudno nazwać klęską.
03.05.2009 11:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #13
 
kajman napisał(a):HAPINESS - Riceboy Sleeps
kajman napisał(a):WHEN I GROW UP - Fever Ray
Taka przyszłość by mi odpowiadała Icon_razz

[Obrazek: kleschko.png]
03.05.2009 05:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
A czym jest ''CC"?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.05.2009 05:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 065
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Widzę, że AM Jopek nieco spasowała. A tu mamy do czynienia z jakimś gorylem. Będę musiał się z tym zapoznać, bo jestem ciekaw co tak owładnęło duszą kajmana

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
03.05.2009 06:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
saferłel napisał(a):A czym jest ''CC"?
A co jest u mnie w top10 poza Gorylami?
03.05.2009 07:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Konrad napisał(a):Widzę, że AM Jopek nieco spasowała. A tu mamy do czynienia z jakimś gorylem. Będę musiał się z tym zapoznać, bo jestem ciekaw co tak owładnęło duszą kajmana
No nie tylko moją. Ale mam obawy, że Twoją nie zawładnie.
03.05.2009 07:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #18
 
Ponieważ nie mam czasu, a wiadomo co mnie cieszy i martwi to wspomnę o tym, że chyba po raz pierwszy Nie zabijaj jest wyżej od Tego, co nie nazwane. Icon_biggrin3
03.05.2009 07:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Tym razem poszedłeś na całość, po prostu The Best of SGM Icon_wink2 Najmilsza niespodzianka to tym razem numerek 11, a najmniej miła to najwyższa pozycja poczekalni (bo znów się nie udało) Bardzo obiecująco wygląda w tym tygodniu przyszłość, ale pewnie skończy się tak jak zazwyczaj... Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
03.05.2009 11:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
p.u.r.h. napisał(a):1. Tym razem poszedłeś na całość, po prostu The Best of SGM Icon_wink2
2. Najmilsza niespodzianka to tym razem numerek 11,
3. a najmniej miła to najwyższa pozycja poczekalni (bo znów się nie udało)
4. Bardzo obiecująco wygląda w tym tygodniu przyszłość, ale pewnie skończy się tak jak zazwyczaj... Icon_wink2
1. Gdybym poszedł na całość, to byłoby zajęte pierwszych 11 miejsc. Icon_mrgreen albo nawet około 30. No ale może to i dobrze, że jakieś ograniczenia sobie narzuciłem.
2. Nie da się zaprzeczyć, że niespodzianka, ale łapało mnie tym razem jak rzadko.
3. I jakoś tak zawsze czegoś brakuje. Inna sprawa, że gdy koleżanka patrzy z góry...
4. Nie zdradzę które konkretnie i czy akurat Twoje ulubione, ale wszystkie 4 nowości z tego tygodnia wyszły z przyszłości?. Miała być piąta (ta akurat spoza), ale okazało się, że jest za stara o ponad 2 miesiące. Icon_frown
05.05.2009 06:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości