Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Britney Spears & Ciara
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Co ma hitler techno wspólnego... Britney Spears Icon_eek2 ?

Ok, Kubo, rozumiem twoje podejście. Zgadzam się z nim, chociaż pierwotnie założyłem, że rozmawiamy o gwiazdach, które SĄ GWIAZDAMI, tak po prostu...i które nie dzielą się ze względu na poziom.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.05.2009 03:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #22
 
Ano wlasnie czy GWIAZDA czy gwiazda to juz kwestia gustu Icon_smile Prawdaż?
04.05.2009 03:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #23
 
saferłel napisał(a):Ok, Kubo, rozumiem twoje podejście. Zgadzam się z nim, chociaż pierwotnie założyłem, że rozmawiamy o gwiazdach, które SĄ GWIAZDAMI, tak po prostu...i które nie dzielą się ze względu na poziom.
Błędnie założyłeś Pawle niestety. Poza tym wiele naprawdę znakomitych wykonawców muzycznych wcale gwiazdami nie jest, a przynajmniej ja bym nie użył w stosunku do nich określenia gwiazda. Przy nich określenie Spears gwiazdą pasuje jak ulał.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.05.2009 06:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
A ja myślę, że ty po prostu nie zrozumiałeś tego co napisałem i tyle Icon_wink
Ja miałem na myśli moje gwiazdy, zespołu, które może i sprzedają po 20 płyt w Polsce na rok, ale są gwiazdami i liczą się dla mnie bardziej niż jakaś lalka spears.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.05.2009 06:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #25
 
saferłel napisał(a):A ja myślę, że ty po prostu nie zrozumiałeś tego co napisałem i tyle Icon_wink
Ja miałem na myśli moje gwiazdy, zespołu, które może i sprzedają po 20 płyt w Polsce na rok, ale są gwiazdami i liczą się dla mnie bardziej niż jakaś lalka spears.

Własnie, Twoje Icon_smile Tak samo Brit ma prawo być gwiazda dla innych i jest ich dosc sporo przecie Icon_smile

Bez urazy, wcale jej nie bronie. Mysle tylko ze w dzisiejszych czasach "gwiazda" troche stracilo na znaczeniu Icon_smile

A "Break The Ice" Britney bylo na #14 mojego zestawienia roku 2008 i wcale sie tego nie wstydze Icon_smile
04.05.2009 07:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #26
 
saferłel napisał(a):A ja myślę, że ty po prostu nie zrozumiałeś tego co napisałem i tyle Icon_wink
Ja miałem na myśli moje gwiazdy, zespołu, które może i sprzedają po 20 płyt w Polsce na rok, ale są gwiazdami i liczą się dla mnie bardziej niż jakaś lalka spears.
Zrozumiałem, ale to jakaś koślawa definicja gwiazdy i nie powinna ona przeważać nad tą ogólną, bo jest to kwestia prywatna Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.05.2009 07:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Abok Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Dec 2008
Post: #27
 
jszmiles napisał(a):Bez urazy, wcale jej nie bronie. Mysle tylko ze w dzisiejszych czasach "gwiazda" troche stracilo na znaczeniu Icon_smile
Dla mnie słowo "gwiazda" jest nacechowane negatywnie. Dla Britney, która podczas koncertów robi wszystko oprócz śpiewania, słówko to pasuje jak ulał. 1800zł? Nie dzięki, wolę sobie kupić laptopa Icon_eek2
04.05.2009 07:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #28
 
a gdzie w tych Waszych Gwiazdach cień fanatyzmu? ;P
04.05.2009 07:53 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
o nie nie, Britney umie śpiewać. a przynajmniej umiała :-> przesadzacie, ale zgadzam się, że to za wysoka cena. obojetnie, czy na jej miejscu byliby Radiohead czy Mandaryna z Paris Hilton.
04.05.2009 07:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
A ja mam jak zwykle w D jakieś tam ogólne ''mainstream'owe poglądy'' Icon_razz2 Bardziej skłaniam się ku swojej osobistej definicji gwiazdy, ale i tak w życiu trzeba się posługiwać różnymi jej ''odmianami'' że tak to nazwę, inaczej by się dogadać nie dało.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.05.2009 07:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #31
 
piszcie o niej co chcecie, ale Britney jednak potrafi być natchnieniem dla poetów Icon_wink2
oto mała próbka poezji współczesnej Icon_smile2



Alef zero

Britney Spears zdejmuje perukę i rozbiera się
do pasa – jestem naga – krzyczy, po czym wybiega
z garderoby, sesji zdjęciowej nie będzie. Moja

jedna połowa opaliła się na kolor hebanu, teraz
śpi na stojąco, a druga w bardzo kiepskiej kondycji
współtworzy teatr jednego aktora, baluje do

białego rana przy dźwiękach sprężyn nie płynących
z żadnych znanych na świecie instrumentów
dętych wielokrotnie drewnianych i blaszanych.


[10.08.2007.]
04.05.2009 08:01 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
no dobra, nie jest alternatywna gwiazda, jest pop gwiazda. pasi, hitlerze techno? Icon_mrgreen
04.05.2009 08:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Na pewno nie pasi mnie to, że używasz sformułowania hitler techno, jakby w jakimś stopniu miało ono związek z tym tematem. Po raz kolejne - Icon_eek2

Mnie ta Britney nie obchodzi. Może być gwiazdą jaką chce..

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.05.2009 08:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #34
 
Potwierdzone info o cenach biletów:

Miejsca stojące: 120 PLN
Miejsca siedzące: 250 PLN
Miejsca stojące w strefie sceny: 400 PLN

rozkład sceny - http://bi.gazeta.pl/im/7/6569/z6569447O.jpg

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.05.2009 08:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
Eeeee to ja myślałem, że NAJTAŃSZE są za 250, a to nie wygląda tak tragicznie....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.05.2009 08:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
saferłel napisał(a):Eeeee to ja myślałem, że NAJTAŃSZE są za 250, a to nie wygląda tak tragicznie....
To co, jedziemy? Icon_lol
04.05.2009 09:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #37
 
jedziemy! tylko musze znalesc kogos kto ze mna pojedzie tzn pojdzie.

łapki w góre Icon_razz2

kto to jest hitler techno?

a gdzie te za 1800?? na scenie??

[Obrazek: spotify-screenshot.png]
04.05.2009 10:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #38
 
pewnie, w łóżku z Britney Icon_razz2
04.05.2009 10:48 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #39
 
jszmiles napisał(a):kto to jest hitler techno?
saferłel Icon_razz
sam się tak kiedyś nazwał i teraz go przezywamy i się bardzo wkurza Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.05.2009 11:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #40
 
dlaczego? techno fajna sprawa!! szkoda ze muzyka dzisiejsza nie jest tak radosna jak techno z poczatku lat 90 Icon_smile

no hitler to co innego Icon_mrgreen

[Obrazek: spotify-screenshot.png]
04.05.2009 11:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości