Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anita Lipnicka - Piosenka księżycowa
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 943
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
RE: Anita Lipnicka - Piosenka księżycowa
Miszon napisał(a):Odnoszę wrażenie, że ktoś robi to złośliwie, bo to aby zniszczyć Listę...
Dlaczego dokładanie do zestawu czegoś, na co ludzie będą głosować miałoby zniszczyć Listę.
Miszon napisał(a):Czy tak trudno znaleźć coś nowego, choćby takiego?
Akurat jeżeli chodzi o piosenki w zestawie to na brak ciekawych polskich propozycji nie można narzekać. W piątek rano Pat Jacob, wieczorem Mariposa i Mortas. Jak dla mnie wszystkie trzy zdecydowanie lepsze od tych Noży.
Miszon napisał(a):Bardziej się chyba nie dało tego spieprzyć
Oj dałoby się dało. Ale fakt, że zostało spieprzone.
Miszon napisał(a):Raz na pół roku może być coś takiego w zestawie, a nie co tydzień.
Też jestem przeciw. Zamiast tych Beatlesów, którzy brzmią mi tak jak na AR wrzuciliby wersję Patela. Może i słabsza, ale jednak brzmi inaczej.
prz_rulez napisał(a):Po raz kolejny powtarzam, że nie uważam tego utworu za kupę gnoju
Ja utworu nie, tej wersji też nie (zakładając, że nie znam Variusa), ale sam fakt przerobienia w taki sposób to jak najbardziej.
prz_rulez napisał(a):Wyobraźcie sobie
Ja nie mam wyobraźni. I nie to jest złe, że ten utwór jest taki jaki jest. Złe jest to, że rażąco odbiega od pierwowzoru i do tego nie ma tam żadnego pomysłu żeby coś sensownego dodać tylko żeby prawie wszystko ująć.
prz_rulez napisał(a):Jakbyscie kompletnie nie kumali klimatow typu tropical house i podobne
Dla mnie nie mają znaczenia klimaty tylko że zrobiono wszystko, żeby zepsuć utwór i nic, żeby coś do niego wnieść.
prz_rulez napisał(a):I w sumie mysle, ze "odczarowanie" go dobrze mu zrobi.
No i tutaj właśnie jest pies pochowany. Zrobiło mu zdecydowanie gorzej.
prz_rulez napisał(a):obrocimy w dobry zart
Jeżeli to nawet żart to na pewno nie jest dobry.
Miszon napisał(a):Kumamy, ale NIE PASUJE do tego kawałka, bardziej nie zrozumieć tej piosenki się nie dało.
Ten facet chyba tak ma (bo z tego kojarzę to ten z Dumplings, który sprofanował Ach nie mnie jednej).
Miszon napisał(a):To tak jakbyś piosenkę disco polo nagrał w wersji sludge/post metalu - efekt będzie równie komiczny, bo to też NIE PASUJE.
Czy aby na pewno nie dałoby się czegoś takiego zrobić? Mam wrażenie, że bez problemu. Nigdy bym nie wpadł na to, że zwiewne Oprócz można było przerobić na dosyć ciężki rockowy kawałek jak uczyniło to Golden Life (chociaż akurat mi ta wersja nie odpowiada).
prz_rulez napisał(a):ona przyklasnela tej wersji
Wolałbym tego faktu nie komentować, bo mógłbym powiedzieć...
prz_rulez napisał(a):Pamietam, ze kiedys sluchalem troche takich rzeczy
Ja może takich konkretnie to nie, ale ostatnio porównywałem sobie utwór Lil Nasa z jego jazzową przeróbką (obydwie wersje są zgłoszone do najbliższej mct30) i okazało się, że dało się to świetnie zrobić.
Miszon napisał(a):gdyby nawet to była pierwsza wersja tej piosenki, jaką słyszałem w życiu, to bym stwierdził, że to okropny numer
A ja nie wiem, ale sądzę, że miałbym całkiem dobre zdanie.
Miszon napisał(a):muzyka w ogóle nie klei się z tekstem
Na to specjalnie nie zwracam uwagi, bo mi muzyka w 90kilku procentach utworów nie klei się z textem, a czasami rażąco się z nim kłoci.
Miszon napisał(a):Przez lata wystarczało mi na LPP3 usłyszeć te 30 sekund, by wiedzieć, czy nowość w zestawie mi się podoba, czy nie
Mi czasami też, ale bywają utwory z minutowym (albo i dłuższym) wstępem, po którym leci kompletnie co innego (najczęściej od tego wstępu znacznie gorsze).
12.08.2019 01:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Anita Lipnicka - Piosenka księżycowa - kajman - 12.08.2019 01:18 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Anita Lipnicka & Paweł Domagała - Nic za złe Szymek79 1 193 14.02.2024 06:01 PM
Ostatni post: kajman
  Anita Lipnicka - Zasłony neo01 1 98 02.11.2023 10:06 PM
Ostatni post: kajman
  Anita Lipnicka - Jak na filmach Szymek79 5 188 09.09.2023 11:05 AM
Ostatni post: kajman
  Anita Lipnicka - Amsterdam Szymek79 2 118 13.06.2023 06:46 PM
Ostatni post: kajman
  Anita Doth - Level Up Szymek79 1 286 21.01.2023 10:35 PM
Ostatni post: kajman
  Leepeck feat. Anita Lipnicka - Do utraty tchu Szymek79 2 246 28.05.2022 04:57 PM
Ostatni post: kajman
  Moriah Woods & Anita Lipnicka - Our Voice / Nasz głos Szymek79 1 551 30.11.2020 08:57 PM
Ostatni post: kajman
  Anita Lipnicka - Piękna i Rycerz (2019) Szymek79 2 713 04.12.2019 12:10 PM
Ostatni post: dannar
  Anita Lipnicka - Bones of Love Szymek79 10 1 030 26.10.2019 11:40 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Organek - ØNA, Anita Lipnicka - Tęczowa (Męskie Granie 2018) Szymek79 0 403 16.03.2019 07:05 PM
Ostatni post: Szymek79

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości