Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anita Lipnicka - Piosenka księżycowa
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
RE: Anita Lipnicka - Piosenka księżycowa
Oj tam, oj tam. Gdy sie chce, to mozna podciagnac argument pod teze (albo teze pod argument). No to taki sam efekt daje zagranie disco polo w wersji metalowej np. Pamietam, ze kiedys sluchalem troche takich rzeczy i nierzadko bardzo mi sie to podobalo (no, moze rzadko bylo to disco polo, a czesciej zagraniczny pop. Adele w wersji screamo i takie tam... Icon_razz2).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.08.2019 11:26 PM przez prz_rulez.)
11.08.2019 11:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 509
Dołączył: Aug 2008
Post: #42
RE: Anita Lipnicka - Piosenka księżycowa
Cóż, gdyby nawet to była pierwsza wersja tej piosenki, jaką słyszałem w życiu, to bym stwierdził, że to okropny numer. Który się nie trzyma kupy, muzyka w ogóle nie klei się z tekstem, to zupełnie przypadkowy zlepek, równie dobrze mogłaby gazetę tam śpiewać.
Przesłuchałem około 30 sekund i mam nadzieję więcej nie usłyszeć.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.08.2019 11:56 PM przez Miszon.)
11.08.2019 11:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
RE: Anita Lipnicka - Piosenka księżycowa
Ocenianie utworu po 30 sekundach to trochę średni pomysł, ale wałkuję to od lat - i nic...
11.08.2019 11:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 509
Dołączył: Aug 2008
Post: #44
RE: Anita Lipnicka - Piosenka księżycowa
Więcej nie dałem rady wytrzymać.
Przez lata wystarczało mi na LPP3 usłyszeć te 30 sekund, by wiedzieć, czy nowość w zestawie mi się podoba, czy nie, już się w tym wytrenowałem. Te, które się podobały słuchałem potem w całości, pozostałe tylko jeśli weszły na Listę.
To nie symfonia, nic się tam więcej nie wydarzy, nie muszę czekać na andante sostenuto, a potem na allegro finale.
Często wystarcza już 10 sekund jeśli piosenka nie ma wstępu tylko od razu leci zwrotka.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.08.2019 12:01 AM przez Miszon.)
12.08.2019 12:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #45
RE: Anita Lipnicka - Piosenka księżycowa
Miszon napisał(a):Nocny Kochanek nie gra coverów disco polo
coverów faktycznie nie, poza tym melodycznie wyraźnie się inspiruje Icon_wink

anita jednak znacznie lepsza niż kochanek, gorsza niż oryginalne various manx, ale nie najgorsza przecież

nie boli mnie ta wersja, na początku nawet ucieszyłem się, że anita wyszła z bańki piosenek nijakich, w której tkwiła od prawie dwóch dekad -- z drugiej strony nie jestem jednak przekonany co do jakości i przede wszystkim zasadności tego autocoveru; nie skreślam jednak przedwcześnie -- produkcyjnie jest solidny; pytanie, czy anita ma jeszcze cokolwiek nowego do powiedzenia -- za wcześnie na jednoznaczną odpowiedź

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.08.2019 01:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
RE: Anita Lipnicka - Piosenka księżycowa
Miszon napisał(a):Odnoszę wrażenie, że ktoś robi to złośliwie, bo to aby zniszczyć Listę...
Dlaczego dokładanie do zestawu czegoś, na co ludzie będą głosować miałoby zniszczyć Listę.
Miszon napisał(a):Czy tak trudno znaleźć coś nowego, choćby takiego?
Akurat jeżeli chodzi o piosenki w zestawie to na brak ciekawych polskich propozycji nie można narzekać. W piątek rano Pat Jacob, wieczorem Mariposa i Mortas. Jak dla mnie wszystkie trzy zdecydowanie lepsze od tych Noży.
Miszon napisał(a):Bardziej się chyba nie dało tego spieprzyć
Oj dałoby się dało. Ale fakt, że zostało spieprzone.
Miszon napisał(a):Raz na pół roku może być coś takiego w zestawie, a nie co tydzień.
Też jestem przeciw. Zamiast tych Beatlesów, którzy brzmią mi tak jak na AR wrzuciliby wersję Patela. Może i słabsza, ale jednak brzmi inaczej.
prz_rulez napisał(a):Po raz kolejny powtarzam, że nie uważam tego utworu za kupę gnoju
Ja utworu nie, tej wersji też nie (zakładając, że nie znam Variusa), ale sam fakt przerobienia w taki sposób to jak najbardziej.
prz_rulez napisał(a):Wyobraźcie sobie
Ja nie mam wyobraźni. I nie to jest złe, że ten utwór jest taki jaki jest. Złe jest to, że rażąco odbiega od pierwowzoru i do tego nie ma tam żadnego pomysłu żeby coś sensownego dodać tylko żeby prawie wszystko ująć.
prz_rulez napisał(a):Jakbyscie kompletnie nie kumali klimatow typu tropical house i podobne
Dla mnie nie mają znaczenia klimaty tylko że zrobiono wszystko, żeby zepsuć utwór i nic, żeby coś do niego wnieść.
prz_rulez napisał(a):I w sumie mysle, ze "odczarowanie" go dobrze mu zrobi.
No i tutaj właśnie jest pies pochowany. Zrobiło mu zdecydowanie gorzej.
prz_rulez napisał(a):obrocimy w dobry zart
Jeżeli to nawet żart to na pewno nie jest dobry.
Miszon napisał(a):Kumamy, ale NIE PASUJE do tego kawałka, bardziej nie zrozumieć tej piosenki się nie dało.
Ten facet chyba tak ma (bo z tego kojarzę to ten z Dumplings, który sprofanował Ach nie mnie jednej).
Miszon napisał(a):To tak jakbyś piosenkę disco polo nagrał w wersji sludge/post metalu - efekt będzie równie komiczny, bo to też NIE PASUJE.
Czy aby na pewno nie dałoby się czegoś takiego zrobić? Mam wrażenie, że bez problemu. Nigdy bym nie wpadł na to, że zwiewne Oprócz można było przerobić na dosyć ciężki rockowy kawałek jak uczyniło to Golden Life (chociaż akurat mi ta wersja nie odpowiada).
prz_rulez napisał(a):ona przyklasnela tej wersji
Wolałbym tego faktu nie komentować, bo mógłbym powiedzieć...
prz_rulez napisał(a):Pamietam, ze kiedys sluchalem troche takich rzeczy
Ja może takich konkretnie to nie, ale ostatnio porównywałem sobie utwór Lil Nasa z jego jazzową przeróbką (obydwie wersje są zgłoszone do najbliższej mct30) i okazało się, że dało się to świetnie zrobić.
Miszon napisał(a):gdyby nawet to była pierwsza wersja tej piosenki, jaką słyszałem w życiu, to bym stwierdził, że to okropny numer
A ja nie wiem, ale sądzę, że miałbym całkiem dobre zdanie.
Miszon napisał(a):muzyka w ogóle nie klei się z tekstem
Na to specjalnie nie zwracam uwagi, bo mi muzyka w 90kilku procentach utworów nie klei się z textem, a czasami rażąco się z nim kłoci.
Miszon napisał(a):Przez lata wystarczało mi na LPP3 usłyszeć te 30 sekund, by wiedzieć, czy nowość w zestawie mi się podoba, czy nie
Mi czasami też, ale bywają utwory z minutowym (albo i dłuższym) wstępem, po którym leci kompletnie co innego (najczęściej od tego wstępu znacznie gorsze).
12.08.2019 01:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kuba1201 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 425
Dołączył: Aug 2017
Post: #47
RE: Anita Lipnicka - Piosenka księżycowa
Dla mnie w sumie nie byłaby to zła piosenka. Nie byłaby, gdyby był to całkiem nowy numer. Nie byłaby nawet wtedy, jakbym nie znał oryginału. A co by było, jakby ta nowa wersja była dosyć podobna do oryginału? Też bym jeszcze zaakceptował (chociaż nie na LP3). Ale ta wersja to kompletne zniszczenie i usunięcie wielu zalet jednego z klasyków polskiej muzyki lat 90. I dlatego nie cierpię tego.
12.08.2019 01:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 509
Dołączył: Aug 2008
Post: #48
RE: Anita Lipnicka - Piosenka księżycowa
kajman napisał(a):Akurat jeżeli chodzi o piosenki w zestawie to na brak ciekawych polskich propozycji nie można narzekać. W piątek rano Pat Jacob, wieczorem Mariposa i Mortas.
No i chwała.
Pierwsza dziesiątka LPP3 wyglądałaby całkiem fajnie, ale cały efekt psują Freddie i David. Na grzyba to w zestawie?!

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
12.08.2019 02:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #49
RE: Anita Lipnicka - Piosenka księżycowa
Miszon napisał(a):kajman napisał(a):
Akurat jeżeli chodzi o piosenki w zestawie to na brak ciekawych polskich propozycji nie można narzekać. W piątek rano Pat Jacob, wieczorem Mariposa i Mortas.
W piątek rano? Czyli między 10 a 12? Myślałem że słuchasz tylko w czasie Listy Trójki. Chyba że chodzi o to kiedy te kawałki dodano do zestawu. Ale pewnie poza piątkiem (co najwyżej) nigdzie ich nie będzie można usłyszeć, więc pewnie przepadną jak sporo dobrych rzeczy które są w zestawie.
kajman napisał(a):Dlaczego dokładanie do zestawu czegoś, na co ludzie będą głosować miałoby zniszczyć Listę.
To akurat bardzo proste. Ludzie głosują bowiem zazwyczaj zgodnie z teorią inż. Mamonia, czyli na piosenki, które już znają. A przez to LP3 staje się coraz mniej listą przebojów, a coraz bardziej listą coverów, autocoverów i wersji koncertowych.
Natomiast dlaczego tak się dzieje... Myślę że po to właśnie, żeby Lista cały czas trwała, bo chętnych żeby głosować na takie rzeczy pewnie nigdy nie zabraknie, a nowych ciekawych rzeczy (przyswajalnych dla ludzkości) jest mało, a jeżeli są to kłania się to co napisałem wyżej. Co najmniej 80% utworów z zestawu do głosowania nie pojawia się w ogóle na antenie Trójki, może z wyjątkiem piątku 10-12, ale siłą rzeczy to będzie też tylko mała część...

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.08.2019 02:46 PM przez neo01.)
12.08.2019 02:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
RE: Anita Lipnicka - Piosenka księżycowa
neo01 napisał(a):Chyba że chodzi o to kiedy te kawałki dodano do zestawu.
Dokładnie o to.
neo01 napisał(a):nigdzie ich nie będzie można usłyszeć
No i właśnie w tym jest największy szkopuł. Utwory z zestawu powinny być grane przynajmniej 2-3 razy w tygodniu, w ktorym je dodano i chociaż raz w kolejnym. Wszystkie.
neo01 napisał(a):Co najmniej 80% utworów z zestawu do głosowania nie pojawia się w ogóle na antenie Trójki
Mam wrażenie, że nawet te grane nie pojawiają się często, jeżeli nie promują ich znane nazwiska/nazwy.
neo01 napisał(a):coraz bardziej listą coverów, autocoverów i wersji koncertowych
Ja akurat jestem jak najbardziej za coverami, bo często są to ciekawe wersje mniej lub bardziej znanych utworów i wnoszą nową jakość.
Miszon napisał(a):Na grzyba to w zestawie?!
Bo wiadomo, że ludzie będą na to głosować. A w zestawie stanowią bardzo mały procent, natomiast na Liście to jak widać.
12.08.2019 03:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 509
Dołączył: Aug 2008
Post: #51
RE: Anita Lipnicka - Piosenka księżycowa
Więc nie dodawać do zestawu, to problem ich obecności na Liście się rozwiąże, a ludzie będą głosować na to, co jest w zestawie, a nie na to co słyszeli kilkadziesiąt lat temu.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
12.08.2019 03:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #52
RE: Anita Lipnicka - Piosenka księżycowa
Widać, że to celowa polityka włodarzy listy. Chociaż z 'Let's Dance' im się nie powiodło... Cwaniak
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.08.2019 03:54 PM przez thestranglers.)
12.08.2019 03:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 509
Dołączył: Aug 2008
Post: #53
RE: Anita Lipnicka - Piosenka księżycowa
Tak jak mówię, jest to celowa polityka aby zabić Listę.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
12.08.2019 03:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #54
RE: Anita Lipnicka - Piosenka księżycowa
No może nie aż tak, ale na pewno idą na łatwiznę.
12.08.2019 03:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #55
RE: Anita Lipnicka - Piosenka księżycowa
Hah, co by tu nie mówić, to przynajmniej utwór wywołał dyskusję.
Miszon napisał(a):Więcej nie dałem rady wytrzymać.
To słaby jesteś.
(Pod tym względem)
Miszon napisał(a):Przez lata wystarczało mi na LPP3 usłyszeć te 30 sekund, by wiedzieć, czy nowość w zestawie mi się podoba, czy nie, już się w tym wytrenowałem.
Hah, dla mnie to jak oceniać człowieka po 30 sekundach. Niby intuicja i te sprawy, ale...
I nie sądzę, że do końca warto słuchać tylko symfonie. W innych gatunkach też można się zdziwić.
Dla przykładu - gdybym usłyszał 30 sekund z końca "Bad Guy" Billie Eilish i postąpił tak, jak Ty, to nigdy bym tego numeru nie polubił.
AKT! napisał(a):coverów faktycznie nie, poza tym melodycznie wyraźnie się inspiruje Icon_wink
Hah, cieszę się, że to zauważasz. Szkoda tylko, że...
AKT! napisał(a):coverów faktycznie nie, poza tym melodycznie wyraźnie się inspiruje Icon_wink
...raczej ani Nocnego Kochanka, ani disco polo w ogóle nie cenisz.
AKT! napisał(a):gorsza niż oryginalne various manx, ale nie najgorsza przecież
Noż przeca piszę o tym od kilku dni, ale nikt mnie nie słucha.
AKT! napisał(a):nie boli mnie ta wersja, na początku nawet ucieszyłem się, że anita wyszła z bańki piosenek nijakich, w której tkwiła od prawie dwóch dekad
Oooo, teraz to Ty przesadziłeś. Fakt, nie miała już drugiego "Ginu z tonikiem", ale uważam, że miała spoko numery: "Jestem powietrzem", całe nieprzyzwoite piosenki "Death Of A Love", "Ptasiek", "Z miasta"... Zresztą, przecież wcześniej też miała głównie ballady, czy to w Variusie, czy to solo. Ona po prostu taki ma styl.
Co w sumie jest ciekawe, że ciągle musi skądś odchodzić albo kogoś wywalać, a w gruncie rzeczy wciąż tkwi w tej samej stylistyce Icon_lol
AKT! napisał(a):nie skreślam jednak przedwcześnie -- produkcyjnie jest solidny; pytanie, czy anita ma jeszcze cokolwiek nowego do powiedzenia
Pytanie na ile jest ona twórczym podmiotem w przypadku tego nadchodzącego wydawnictwa. Co prawda znając jej historię twórczą raczej nie przyklepuje wszystkiego jak leci (ciekawe, czy strofowała wszystkich przy produkcji tych utworów Icon_razz2 )
kajman napisał(a):Dlaczego dokładanie do zestawu czegoś, na co ludzie będą głosować miałoby zniszczyć Listę.
UuuuuuuuuuuuuuUuuuuuuuuuuuuUuuuuuuuuuuuuuUu, Barbra Strejsend...
kajman napisał(a):Ja nie mam wyobraźni.
To smutne bardzo.
kajman napisał(a):Złe jest to, że rażąco odbiega od pierwowzoru
Oj tak, eksperymenty to zło!
kajman napisał(a):Dla mnie nie mają znaczenia klimaty tylko że zrobiono wszystko, żeby zepsuć utwór i nic, żeby coś do niego wnieść.
Może po prostu nie jesteś w stanie tego poczuć? Tym bardziej, że, jak sam wspomniałeś, nie masz wyobraźni Icon_razz2
kajman napisał(a):Jeżeli to nawet żart to na pewno nie jest dobry.
Albo tradycyjnie się na nich nie znasz Icon_wink
kajman napisał(a):A ja nie wiem, ale sądzę, że miałbym całkiem dobre zdanie.
Kuba1201 napisał(a):Dla mnie w sumie nie byłaby to zła piosenka. Nie byłaby, gdyby był to całkiem nowy numer. Nie byłaby nawet wtedy, jakbym nie znał oryginału. A co by było, jakby ta nowa wersja była dosyć podobna do oryginału? Też bym jeszcze zaakceptował (chociaż nie na LP3). Ale ta wersja to kompletne zniszczenie i usunięcie wielu zalet jednego z klasyków polskiej muzyki lat 90. I dlatego nie cierpię tego.
Panowie, nie uważacie, że to jest lekka hipokryzja? Oceniacie utwór negatywnie, bo nie przypomina wam lat dziewięćdziesiątych, a z drugiej strony krytykujecie starocie na LP3?
I, o paradoksie, piszę to ja, osoba tęskniąca za muzyką z lat dziewięćdziesiątych i pierwszej dekady dwutysięcznychIcon_exclaim
Miszon napisał(a):Pierwsza dziesiątka LPP3 wyglądałaby całkiem fajnie, ale cały efekt psują Freddie i David. Na grzyba to w zestawie?!
Ale zwróć uwagę na to, że jednak te utwory dochodzą wysoko. Może nie na szczyt, ale wysoko. Więc może to jest głównym powodem, dla którego są w zestawie?
Inna sprawa, że w wielu przypadkach panowie redaktorzy mieli słuchaczy w pupci...
neo01 napisał(a):Ale pewnie poza piątkiem (co najwyżej) nigdzie ich nie będzie można usłyszeć
Jeśli ten piątek wygląda jak swego czasu poranna, sobotnia rozgrzewka LP3-owa, to już to widzę...
kajman napisał(a):No i właśnie w tym jest największy szkopuł. Utwory z zestawu powinny być grane przynajmniej 2-3 razy w tygodniu, w ktorym je dodano i chociaż raz w kolejnym. Wszystkie.
Taaa, gdyby dodano Lady Gagę z czasów "Poker Face" i "Born This Way" to mówiłbyś inaczej. Sam zresztą o tym pisałeś na forum LP3.
Miszon napisał(a):Więc nie dodawać do zestawu, to problem ich obecności na Liście się rozwiąże, a ludzie będą głosować na to, co jest w zestawie, a nie na to co słyszeli kilkadziesiąt lat temu.
Ja to w ogóle uważam, że powinna być opcja dodawania propozycji do przyszłego notowania i powinna być ona JAWNA, by sobie panowie redaktorzy nie robili głupa ze słuchaczy.
Żeby było śmieszniej, to te 19 lat temu była taka (niejawna co prawda) opcja, tylko nie pamiętam, czy przy topie wszech czasów, czy regularnym notowaniu.
Miszon napisał(a):Tak jak mówię, jest to celowa polityka aby zabić Listę.
Węszysz jakąś teorię spiskową?
12.08.2019 10:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 509
Dołączył: Aug 2008
Post: #56
RE: Anita Lipnicka - Piosenka księżycowa
Barbra Streisand Duck Sauce była akurat pozytywnym przykładem.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
13.08.2019 01:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
RE: Anita Lipnicka - Piosenka księżycowa
(13.08.2019 01:47 AM)Miszon napisał(a):  Barbra Streisand Duck Sauce była akurat pozytywnym przykładem.
Wielu sądziło inaczej i było oburzonych, że TAKIE COŚ mogło w ogóle trafić do zestawu.
13.08.2019 03:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
RE: Anita Lipnicka - Piosenka księżycowa
prz_rulez napisał(a):To smutne bardzo.
Rekompensuje mi to fantazja.
prz_rulez napisał(a):Oj tak, eksperymenty to zło!
To co napisałem miało sens tylko jako całość, a Ty odniosłeś się tylko do początku. Poza tym trudno to nazwać experymentem.
prz_rulez napisał(a):Tym bardziej, że, jak sam wspomniałeś, nie masz wyobraźni
Wyobraźnia nic do tego nie ma.
prz_rulez napisał(a):Panowie, nie uważacie, że to jest lekka hipokryzja?
Absolutnie nie.
prz_rulez napisał(a):Oceniacie utwór negatywnie, bo nie przypomina wam lat dziewięćdziesiątych
Ja oceniam utwór negatywnie z powodów podanych powyżej czyli że jest to przeróbka bez żadnej wartości dodanej, a za to z odjęciem większości tego, co przedtem w nim się znajdowało.
prz_rulez napisał(a):z drugiej strony krytykujecie starocie na LP3
Ale przecież to jest właśnie staroć.
prz_rulez napisał(a):Więc może to jest głównym powodem, dla którego są w zestawie?
Temu to nikt nie przeczy. Tylko czy to jest sens tej listy?
prz_rulez napisał(a):Sam zresztą o tym pisałeś na forum LP3.
Co konkretnie pisałem? Czy chciałem, żeby takich utworów nie dodawano do zestawu czy żeby ich nie grano, kiedy już zostały dodane?
prz_rulez napisał(a):Ja to w ogóle uważam, że powinna być opcja dodawania propozycji do przyszłego notowania i powinna być ona JAWNA
Ale jeżeli już to powinna być opcja, że musi być jakaś określona liczba tych osób proponujących dany utwór, aby wszedł do zestawu. Chociaż to by nic nie dało, bo zestaw byłby zaśmiecony przez utwory zgłaszane przez fancluby.
13.08.2019 07:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #59
RE: Anita Lipnicka - Piosenka księżycowa
AKT! napisał(a):various manx
Varius Manx Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
13.08.2019 10:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #60
RE: Anita Lipnicka - Piosenka księżycowa
neo01 napisał(a):Varius Manx Icon_smile
niby wiem, ale pamięć mięśniowa robi swoje i pisze się samo Icon_smile

prz_rulez napisał(a):...raczej ani Nocnego Kochanka, ani disco polo w ogóle nie cenisz.
to złe słowo w tym kontekście; kochanek jest okropny pod każdym względem, a disco polo jest tak szerokim pojęciem, że na pewno coś bym znalazł Icon_wink

prz_rulez napisał(a):miała spoko numery: "Jestem powietrzem", całe nieprzyzwoite piosenki
"moje oczy..." to była jej ostatnia melodyjna płyta; "piosenki" miały momenty, ale ogólnie to było wejście w repertuar dla publiki 40+; dalej mimo prób nie potrafiłem niczego od niej dla siebie wyłuskać -- próbowała, ale była zachowawcza, znudzona, zmęczona, sprana energetycznie i melodycznie -- wszystkiego też nie słyszałem, może coś mi umknęło

prz_rulez napisał(a):gdyby dodano Lady Gagę z czasów "Poker Face" i "Born This Way"
powinni byli, to był ostatni moment na odmłodzenie lp3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
13.08.2019 10:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Anita Lipnicka & Paweł Domagała - Nic za złe Szymek79 1 146 14.02.2024 06:01 PM
Ostatni post: kajman
  Anita Lipnicka - Zasłony neo01 1 81 02.11.2023 10:06 PM
Ostatni post: kajman
  Anita Lipnicka - Jak na filmach Szymek79 5 125 09.09.2023 11:05 AM
Ostatni post: kajman
  Anita Lipnicka - Amsterdam Szymek79 2 96 13.06.2023 06:46 PM
Ostatni post: kajman
  Anita Doth - Level Up Szymek79 1 272 21.01.2023 10:35 PM
Ostatni post: kajman
  Leepeck feat. Anita Lipnicka - Do utraty tchu Szymek79 2 234 28.05.2022 04:57 PM
Ostatni post: kajman
  Moriah Woods & Anita Lipnicka - Our Voice / Nasz głos Szymek79 1 530 30.11.2020 08:57 PM
Ostatni post: kajman
  Anita Lipnicka - Piękna i Rycerz (2019) Szymek79 2 686 04.12.2019 12:10 PM
Ostatni post: dannar
  Anita Lipnicka - Bones of Love Szymek79 10 998 26.10.2019 11:40 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Organek - ØNA, Anita Lipnicka - Tęczowa (Męskie Granie 2018) Szymek79 0 394 16.03.2019 07:05 PM
Ostatni post: Szymek79

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości