Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Kylie Minogue
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #161
RE: Mychartsowy Top Kylie Minogue
(11.08.2019 10:58 PM)prz_rulez napisał(a):  Siedziałeś na tym forum i od 12 lat nie słyszałeś nic od Kylie? Icon_eek
Icon_eek Icon_lol

(11.08.2019 11:04 PM)Miszon napisał(a):  Forum jest od czytania, muzyka tu nie leci.
Rotfl Rotfl Rotfl

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.08.2019 11:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #162
RE: Mychartsowy Top Kylie Minogue
Eeee, nie wiem co was tak śmieszy. Przez tyle lat to bym z ciekawości chociaż sprawdził czym się ziomeczki z forum jarają. A takie "Dancing" np. było całkiem wysoko na forumowej.
11.08.2019 11:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #163
RE: Mychartsowy Top Kylie Minogue
Trzeba wziąć pod uwagę, że jestem zarejestrowany od lat 11, a dodatkowo pewnie przez połowę tego czasu udzielałem się mało i rzadko zaglądałem, a do działu z listami to już w ogóle najrzadziej
(szczerze mówiąc kojarzę tylko, że częściej zaglądałem tylko na listy ku3y, Yacego, tadzia i beara, nie wiem czy kogoś jeszcze, a reszta to pewnie jak mi się pojawiło w nowych postach czasem coś zajrzałem).

np właśnie sprawdziłem, że w 2017 napisałem tu tylko 18 postów, w 2016 nieco więcej, ale pomijając własne wątki to tylko 3 były w wątkach muzycznych (głównie Sport), przez kilka lat pisałem tylko w swoich wątkach, liście ku3y i sporcie

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.08.2019 11:47 PM przez Miszon.)
11.08.2019 11:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #164
RE: Mychartsowy Top Kylie Minogue
Okej, jest to jakieś częściowe usprawiedliwienie... Ale "Wow" to nawet na LP3 było Icon_lol
11.08.2019 11:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #165
RE: Mychartsowy Top Kylie Minogue
Jeśli w Poczekalni to do roku 2012 Poczekalnię zwykłem słuchać od około godziny 19:25, a widzę że tak wysoko nie zaszło (wygląda na to, że mógłbym raz usłyszeć te kilkadziesiąt sekund), na dobrą sprawę nawet nie wiem czy to jest nowy kawałek, czy cover Kate Bush.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
12.08.2019 12:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #166
RE: Mychartsowy Top Kylie Minogue
No dobra, nie będę się już nad Tobą pastwić Icon_razz2 Domyślam się, że miałeś w ostatnich latach sporo istotniejszych zajęć (chociaż 2008 to już nie takie ostatnie lata, ale dobra).
12.08.2019 12:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #167
RE: Mychartsowy Top Kylie Minogue
W latach 1994-2012 Poczekalnię słuchałem od godziny 19:25-19:30.
Pomijając lata 2002-2006 kiedy w ogóle nie słuchałem Listy (ale głosowałem, tylko że zwykle na nią wchodził mój 1 głos czy 2 i właśnie dlatego nie słuchałem).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.08.2019 12:16 AM przez Miszon.)
12.08.2019 12:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #168
RE: Mychartsowy Top Kylie Minogue
Nie no, ani "2 Hearts", ani "Wow" nie były przebojami w swoim czasie (przynajmniej w Polsce; "2 Heart" nie było na POPliście i Hop Bęcu, "Wow" spędziło na tych listach po kilka notowań), więc można było je ominąć. W sumie jestem zdziwiony, że to pierwsze ma tu aż tak poparcie, choć faktycznie bardzo fajny był to singiel.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
12.08.2019 12:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #169
RE: Mychartsowy Top Kylie Minogue
Ano właśnie, więc tylko fani Kylie mogą znać te numery.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
12.08.2019 12:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #170
RE: Mychartsowy Top Kylie Minogue
Albo ci, którzy uważniej śledzili te listy. Albo fani popu w ogóle. Icon_razz2

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
12.08.2019 12:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 384
Dołączył: Jun 2007
Post: #171
RE: Mychartsowy Top Kylie Minogue
prz_rulez napisał(a):Ale jest tez od tego, by zapoznawac sie z tymi wszystkimi wrzucanymi tutaj propozycjami.
Dla tych, którzy tego chcą. To nie jest żaden obowiązek.
prz_rulez napisał(a):Jesli to forum nie sklania Cie do muzycznego rozwoju
Czy poznawanie nowych utworów Kylie to muzyczny rozwój? Jeżeli tak, to może lepiej się nie rozwijać.
12.08.2019 07:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 384
Dołączył: Jun 2007
Post: #172
RE: Mychartsowy Top Kylie Minogue
prz_rulez napisał(a):Ale "Wow" to nawet na LP3 było
Niestety.
Przy okazji dodam, że tak z ciekawości posłuchałem tego pierwszego LAFS i jest zdecydowanie lepsze.
12.08.2019 08:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #173
RE: Mychartsowy Top Kylie Minogue
Iglesiasa za cholerę nie kojarzę, ile lat temu to było? Z duetów bardziej zapamiętałem ten z Taio Cruzem.

Radio Epsilon
12.08.2019 09:04 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 384
Dołączył: Jun 2007
Post: #174
RE: Mychartsowy Top Kylie Minogue
A ja ten z Nickiem.
12.08.2019 09:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #175
RE: Mychartsowy Top Kylie Minogue
a ja z Donovanem Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.08.2019 09:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #176
RE: Mychartsowy Top Kylie Minogue
a ja z Williamsem Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
12.08.2019 11:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #177
RE: Mychartsowy Top Kylie Minogue
ależ z Giorgio!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.08.2019 12:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #178
RE: Mychartsowy Top Kylie Minogue
Miszon napisał(a):Trzeba wziąć pod uwagę, że jestem zarejestrowany od lat 11, a dodatkowo pewnie przez połowę tego czasu udzielałem się mało i rzadko zaglądałem, a do działu z listami to już w ogóle najrzadziej
(szczerze mówiąc kojarzę tylko, że częściej zaglądałem tylko na listy ku3y, Yacego, tadzia i beara, nie wiem czy kogoś jeszcze
No to warto wyjść ze swojej bańki Icon_wink bo potem kończy się to jak z wiadomościami
Miszon napisał(a):Nie no, ani "2 Hearts", ani "Wow" nie były przebojami w swoim czasie (przynajmniej w Polsce; "2 Heart" nie było na POPliście i Hop Bęcu, "Wow" spędziło na tych listach po kilka notowań), więc można było je ominąć.
Wiesz, nie wiem, czy RMF to jakiś wyznacznik u nas. Ja nie wiem co obecnie jest w propozycjach do POPlisty i niespecjalnie mi tego brakuje. No, ale Kylie to Kylie, no Icon_razz2 Po prostu.
Miszon napisał(a):Ano właśnie, więc tylko fani Kylie mogą znać te numery.
No chyba lekka przesada.
kajman napisał(a):Dla tych, którzy tego chcą. To nie jest żaden obowiązek.
Niby nie jest. Ale uważam, że ogólnie, a zwłaszcza na tego typu forum, powinniśmy poszerzać nasze horyzonty. Dzięki temu też jesteśmy w stanie trochę lepiej się zrozumieć (nawet, jeśli wciąż dziwi nas to, że ktoś może słuchać takich, a nie innych wykonawców).
kajman napisał(a):Czy poznawanie nowych utworów Kylie to muzyczny rozwój? Jeżeli tak, to może lepiej się nie rozwijać.
Tak, jest to rozwój, chociażby dlatego, że poszerza naszą wiedzę.
kajman napisał(a):Niestety.
No tak, przebojowe i elektroniczne. Dwa potworki w jednym.
kajman napisał(a):Przy okazji dodam, że tak z ciekawości posłuchałem tego pierwszego LAFS i jest zdecydowanie lepsze.
No tak, mniej przebojowe i mniej elektroniczne.
EVENo napisał(a):Iglesiasa za cholerę nie kojarzę, ile lat temu to było?
Ponad 5 lat temu.
EVENo napisał(a):Z duetów bardziej zapamiętałem ten z Taio Cruzem.
kajman napisał(a):A ja ten z Nickiem.
Yacy napisał(a):a ja z Donovanem Icon_razz2
Artur.O napisał(a):a ja z Williamsem Icon_wink
AKT! napisał(a):ależ z Giorgio!
A ja kolaborację z Sonu Nigamem i Suzanne D'Mello - będę jeszcze o tym pisać podczas tygodni "głosujących, ale - o której pewnie nikt, ewentualnie poza Gaspardem nie słyszał [Obrazek: krzywy.gif]
Tomekk napisał(a):W sumie z tych ważniejszych rzeczy to brakuje nam tylko "2 Hearts".
Artur.O napisał(a):W sumie jestem zdziwiony, że to pierwsze ma tu aż tak poparcie, choć faktycznie bardzo fajny był to singiel.
No chyba jednak nie ma, skoro nikt go nie zgłosił. A ja niestety nie mam trzech głosów...
--------------

Przypominam o playliście na Spotify'u:


"2 Hearts" i "Please Stay" w polecanych bolą [Obrazek: zniesmaczony.gif]
12.08.2019 08:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #179
RE: Mychartsowy Top Kylie Minogue
(12.08.2019 08:45 PM)prz_rulez napisał(a):  nie wiem, czy RMF to jakiś wyznacznik u nas. Ja nie wiem co obecnie jest w propozycjach do POPlisty i niespecjalnie mi tego brakuje.
Teraz to co innego niż 10 lat temu, poza tym jakoś nie chciało mi się dawać głębszej analizy ówczesnych polskich list przebojów. Icon_wink

Cytat:"2 Hearts" i "Please Stay" w polecanych bolą

A mnie nie; i tak są poza moją dziesiątką. Icon_razz2

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
12.08.2019 10:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #180
RE: Mychartsowy Top Kylie Minogue
Zacząłem słuchać i... Czuję, że na jednym odsłuchu się nie zakończy. Ten zestaw jest zbyt wyrównanyIcon_exclaim
To dla mnie chyba pierwsza taka sytuacja w historii topów.
P.S. Dzięki topowi Kylie właśnie skoczyła do top 10 na moim last.fmie Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.08.2019 11:48 PM przez prz_rulez.)
12.08.2019 11:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości