Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Purpurowe rzeki (Les rivières pourpres) (2000)
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #1
Purpurowe rzeki (Les rivières pourpres) (2000)
Przypomniałem sobie w weekend ten obraz i powiem Wam, że miałem bardzo udany wieczór. Klasyczny do szpiku kości thriller, bez specjalnych wolt i udziwnień, za to z urokliwym anturażem i z dwiema mocnymi postaciami (z których bardziej za jedną przepadam, ale to już szczegół Icon_lol). Gdy ktoś nie widział, a tęskni za dobrym dreszczykiem w stylu 'Seven' polecam serdecznie. Nie oceniam filmów w żadnej skali, ale tu naprawdę nie miałbym się do czego przyczepić, w swojej klasie optymalny.
29.07.2019 12:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #2
RE: Purpurowe rzeki (Les rivières pourpres) (2000)
Bardzo interesująca informacja - z pewnością sięgnę, jeśli mnie najdzie ochota na wieczór filmowy Icon_biggrin
29.07.2019 01:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Purpurowe rzeki (Les rivières pourpres) (2000)
Widziałem jakiś czas temu i pamiętam, że o ile na początku mi się całkiem podobał to czym więcej się wyjaśniało tym wszystko stawało się coraz bardziej idiotyczne. Cała koncepcja na której opierał się film była poroniona, a już to co się działo w ostatnich scenach to wołało o pomstę do nieba. Na filmłbie dałem mu trzy.
29.07.2019 03:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 076
Dołączył: Dec 2009
Post: #4
RE: Purpurowe rzeki (Les rivières pourpres) (2000)
Jakoś nie miałem do niego szczęścia. Pamiętam, że był bardzo chwalony przez moich znajomych, ale oglądali go beze mnie, a potem w tv był albo za późno albo nie miałem nastroju na takie klimaty. Teraz już nie wiem, czy chcę go oglądać, ale może kiedyś...

WOLNE MEDIA!!!
29.07.2019 03:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości