Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TOP 50 RADIOHEAD
Listoholik
Unregistered

 
Post: #41
 
05.05.2009 12:14 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
Exit trochę wyżej niż u mnie Icon_wink Haila aż tak nie ceniłem, przynajmniej wtedy Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.05.2009 12:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #43
 
06.05.2009 01:55 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #44
 
Cytat:23. Exit Music (For a Film) [OK Computer (1997)]

22. Sit Down. Stand Up. [Hail To The Thief (2003)]

21. A Wolf At The Door [Hail To The Thief (2003)]
Złe zastosowanie wielkich liter w tytułach; poza "a", także "the", "to" i "at" powinny być pisane małą literą Icon_wink2

Aż sobie jutro posłucham "Hail to the Thief" skoro tak mnogo ostatnio pojawia się w Twoim topiel kilka lat temu już trochę słuchałem, ale wtedy znacznie odstawało od mojego kanonu muzycznego i chyba nieco mnie przerosło Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
06.05.2009 02:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
 
Polecałbym chyba zapoznać się najpierw z pierwszymi dwiema płytami. Są o wiele bardziej lekkostrawne, a Hail To The Thief wcale takie wspaniałe nie jest według mojej opinii Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.05.2009 08:43 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #46
 
aaktt napisał(a):Złe zastosowanie wielkich liter w tytułach

gdy miałem tyle lat co Ty chłopcze zacząłem pisać wszystko z wielkich liter i tak mi zostało do tej pory Icon_smile
swoich przyzwyczajeń nie zmienię... a Ty sobie pisz jak chcesz.. tylko uważaj, żeby nadal muzyka Cię nie przerastała Icon_wink2
06.05.2009 09:43 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
Przyznam, że również piszę wszystko z dużych liter.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.05.2009 10:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #48
 
06.05.2009 03:01 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
 
4 utwory, które bardzo lubię, bardzo....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.05.2009 06:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #50
 
07.05.2009 06:54 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #51
 
''High And Dry'' bardzo wysoko, cieszy mnie to ogromnie, za to na pewno nie dałbym miejsca w top 20 pierwszemu singlowi z Hail. ''There There'' zaskakująco nisko. To wielka niespodzianka, że nie ma tej piosenki w SSS. Podobnie Street Spirit.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.05.2009 06:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #52
 
Co z topem?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.05.2009 07:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #53
 
Top przyjął się z ogromnym zainteresowaniem, wszyscy ożywienie komentują wyniki, wymieniają doświadczenia związane z muzyką najlepszej grupy na świecie, reagują entuzjastycznie na kolejne odsłaniane wielkie utwory, dochodzi do przepychanek z emocji i utarczek z dresiarzami, pod flagą biało-czerwoną, którzy stanowczo nie lubią w społeczeństwie takich wykwitów intelektualnych Icon_wink2
Na koniec jednak większość wstrzymała oddech i oczekuje na czołówkę… Przerosło to moje najśmielsze oczekiwania Icon_wink2
Forumowicze dali się ponieść fali fanatyzmu. Wszystkim się zdawało, że to Radiohead gra jeszcze, a to echo grało… Icon_smile2


PS. Jak chcesz, to wyślę Ci wyniki na priva, bo tu poza Tobą chyba nikogo one nie interesują Icon_wink2
08.05.2009 07:49 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #54
 
Mnie też interesują !
Mimo, że nie znam dokładnie Radiohead, to chciałbym zobaczyć czołówkę Icon_mrgreen
08.05.2009 07:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #55
 
a ja znam dokładnie Radiohead i mnie interesują wyniki. o.
Icon_wink2
08.05.2009 07:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #56
 
no bez przesady! to właśnie na pierwszą dziesiątkę czekam z komentowaniem Icon_mrgreen
08.05.2009 08:14 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
 
Nie kapuję, dopiero jak postraszyłeś, to ludzie się zbiegli by wyprosić top 10 Icon_lol Może też zacznę tak psychicznie ich męczyć na swoich topach Icon_razz2?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.05.2009 08:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #58
 
saferłel napisał(a):Nie kapuję, dopiero jak postraszyłeś, to ludzie się zbiegli by wyprosić top 10 Icon_lol Może też zacznę tak psychicznie ich męczyć na swoich topach Icon_razz2?
na mnie to nie działa jako tortura, nie piszę, że chcę natychmiast top10, tylko że mnie te wyniki interesują. Icon_wink2 może być teraz, może być dużo później. Icon_wink2 byle do koncertu się wyrobić. Icon_razz Icon_mrgreen
08.05.2009 08:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #59
 
otwieram szampana i zaczynam TOP 10 Icon_smile2


te utwory seryjnie wywołują paraliż, to już nie przelewki, to art-sztuka z najwyższej półki, lakierki na wysoki połysk, muszka i krawacik.

zapraszam do kliknięcia na linki Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim
08.05.2009 09:53 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #60
 
08.05.2009 09:55 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości