Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 639
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP notowanie 639
[Obrazek: 1e6875e0.jpg]

EDYCJA 21 NOTOWANIE 639 DATA 26-04-2009

[glow=blue] L / L /09 LOVE ETC - Pet Shop Boys[/glow]

01/NE/01 DÜM TEK TEK - Hadise
02/01/06 STAY THE NIGHT - Alcazar
03/03/07 CAN'T YOU FEEL IT - Elize
04/04/04 FUNKYTOWN - Alcazar
05/05/04 MY MY ME AND MY - Alcazar


06/02/18 HOT STUFF - Elize
07/06/09 EH EH (NOTHING ELSE I CAN SAY) - Lady GaGa
08/NE/01 LA NOCHE ES PARA MI - Soraya
09/10/02 SUGAR - Flo Rida feat. Wynter
10/09/15 SILLY REALLY - Per Gessle


To notowanie wyraźnie zostało zdominowane przez Eurowizję. Nieoficjalna koalicja Elize - Alcazar trzyma się wprawdzie dalej razem, ale nieco obniżyła loty - największy przebój Elize na liście spada aż o cztery oczka i jest to największy spadek w tym tygodniu, spada też STAY THE NIGHT Alcazara, pozostałe trzy utwory obroniły swoje pozycje. O jedną pozycję awansuje nowość z ubiegłego tygodnia Flo Rida. O Pet Shop Boys wspomnę może tyle, że broniąc po raz kolejny pozycji lidera dostał się do grupy złotych przebojów listy (tak jak się zresztą tego spodziewałem).
Dwie nowości tego tygodnia to utwory, które zostaną zaprezentowane podczas tegorocznej Eurowizji. Jakoś przeboje z tego festiwalu mają pecha do mojej listy. Na LPGP gościł tylko jeden eurowizyjny utwór - w 1997 roku był to zwycięzca tego festiwalu w tamtym roku - LOVE SHINE A LIGHT w wykonaniu Katriny & The Waves, który przez tydzień zresztą znajdował się na czele listy. Pierwsza z tych nowości to reprezentantka Turcji - Hadise z utworem DÜM TEK TEK. Utwór, choć utrzymany w klimacie orientalnym, prawie w całości z wyjątkiem refrenu śpiewany jest po angielsku. Ciekawostką jest też że oryginalny (nie eurowizyjny) teledysk do tego utworu zawiera migawki z filmów Bollywood. Druga nowość to reprezentantka Hiszpanii Soraya, w utworze LA NOCHE ES PARA MI.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
26.04.2009 11:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
nudy, wać panie, nudy...

Gliwice/Zabrze... przejeżdżałem dziś pociągiem przez Katowice, i już wtedy czułem, że dziś na twojej liście jednak nudą zawieje, żadnego zbawczego przeciągu.. Icon_neutral2
26.04.2009 11:31 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Abok Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Dec 2008
Post: #3
 
Listoholik napisał(a):Gliwice/Zabrze... przejeżdżałem dziś pociągiem przez Katowice, i już wtedy czułem, że dziś na twojej liście jednak nudą zawieje, żadnego zbawczego przeciągu.. Icon_neutral2
Hahaha a to ciekawy komentarz Icon_lol
27.04.2009 12:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Listoholik napisał(a):nudy, wać panie, nudy...
kolej_grzesiek napisał(a):01/NE/01 DÜM TEK TEK - Hadise
kolej_grzesiek napisał(a):08/NE/01 LA NOCHE ES PARA MI - Soraya
Cóż ja zrobię, że pan Listoholik się nie zna na rzeczy? Drogi Grześku, właśnie za Twoją sprawą wpuściliśmy Hadisę do forumowej setki! Icon_biggrin3
Kiedy pojawi się nowy singiel Pet Shop Boys?
27.04.2009 09:05 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #5
 
prz_rulez napisał(a):Kiedy pojawi się nowy singiel Pet Shop Boys?

Prawdopodobnie już w najbliższym notowaniu.
28.04.2009 12:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #6
 
#9 to oficjalnie moja najgorsza piosenka tego roku, przebija nawet "Pandemonium" Twojego zespołu z pozycji "L" Icon_frown

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
28.04.2009 12:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Aj, już nie jęcz, raz napisałeś i wystarczy Icon_razz
kolej_grzesiek napisał(a):Prawdopodobnie już w najbliższym notowaniu.
Ja się tylko zastanawiam gdzie Ty to wszystko pomieścisz?
28.04.2009 09:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Ile Alcazaru Icon_eek2 - znam tylko ten najwyższy
Dobry #1

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
29.04.2009 07:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Alcazar - hmm, a myślałem, że już nie nagrywają

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
03.05.2009 07:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości