Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Taco Hemingway - Pocztówka z WWA, lato '19
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 638
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #1
Taco Hemingway - Pocztówka z WWA, lato '19
[Obrazek: 61C2-bVnn-L._SS500_.jpg]

TRACKLISTA:

1. Człowiek z dziurą zamiast krtani by Taco Hemingway


[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
23.07.2019 11:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: Taco Hemingway - Pocztówka z WWA, lato '19
Widzę, ze Taco lubi zaskakiwac.
Bedzie czego sluchac. Oby mnie nie zawiodl.
24.07.2019 12:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 613
Dołączył: May 2008
Post: #3
RE: Taco Hemingway - Pocztówka z WWA, lato '19
lel, nie wytrzymał do premiery własnej płyty xd
pierwsze recenzje negatywne, wstrzymam się z odsłuchem

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.07.2019 12:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: Taco Hemingway - Pocztówka z WWA, lato '19
Jest spora szansa, że W piątki leżę w wannie lub Sanatorium znajdzie się w zestawie do głosowania na LP3.
24.07.2019 12:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: Taco Hemingway - Pocztówka z WWA, lato '19
AKT napisał(a):pierwsze recenzje negatywne, wstrzymam się z odsłuchem
Tak bardzo obchodzą Cię czyjeś opinie?
24.07.2019 02:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dannar Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 983
Dołączył: Jul 2017
Post: #6
RE: Taco Hemingway - Pocztówka z WWA, lato '19
Który Taco nie miał negatywnych opinii? Icon_wink
Inna sprawa, że były słuszne...
24.07.2019 04:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #7
RE: Taco Hemingway - Pocztówka z WWA, lato '19
(24.07.2019 12:50 PM)kajman napisał(a):  Jest spora szansa, że W piątki leżę w wannie lub Sanatorium znajdzie się w zestawie do głosowania na LP3.
Wow, ale przecieki... Mam nadzieję, że jednak żaden z tych dwóch się nie znajdzie, bo jak słyszę autotuninga to robi mi się gorzej.

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.07.2019 04:56 PM przez neo01.)
24.07.2019 04:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
RE: Taco Hemingway - Pocztówka z WWA, lato '19
neo01 napisał(a):Wow, ale przecieki...
Jakie przecieki? To prosta logika - tylko w tych utworach fiutuje Podsiadło.
24.07.2019 08:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #9
RE: Taco Hemingway - Pocztówka z WWA, lato '19
Ale wiesz co... Te kawałki jakoś nijak mi do Trójki nie pasują, tak że jednak myślę, że nic nie będzie.

WOLNE MEDIA!!!
24.07.2019 08:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
RE: Taco Hemingway - Pocztówka z WWA, lato '19
FIUTUJE [Obrazek: hahaha.gif]
24.07.2019 08:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 999
Dołączył: Sep 2017
Post: #11
RE: Taco Hemingway - Pocztówka z WWA, lato '19
Że wcześniej nikt nie wpadł na "fiutuje" to aż dziw Icon_mrgreen Dobre, dobre! Icon_biggrin

Radio Epsilon
24.07.2019 09:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
RE: Taco Hemingway - Pocztówka z WWA, lato '19
Widać za krótko jesteś, bo ja swego czasu pisałem wielokroć i wykonawcach, którzy są fiutami, więc przymiotnik wychodzi sam z siebie.
24.07.2019 09:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 613
Dołączył: May 2008
Post: #13
RE: Taco Hemingway - Pocztówka z WWA, lato '19
prz_rulez napisał(a):Tak bardzo obchodzą Cię czyjeś opinie?
nie, ale to akurat ludzie, którym wierzę
co nie zmienia tego, że nie mam ochoty na taco -- gdyby miał okazać się dobry, to może bym się przemógł

dannar napisał(a):Który Taco nie miał negatywnych opinii? Icon_wink
przy pierwszych dwóch epkach przeważały pozytywne; sam zresztą wówczas sporo dobrego w tej muzyce słyszałem; pamiętam pierwszy koncert taco na opku, od którego jego kariera wystrzeliła w górę niczym rakieta, choć namiot zapełniony był może w 1/3 -- wtedy typ robił wrażenie

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.07.2019 11:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 999
Dołączył: Sep 2017
Post: #14
RE: Taco Hemingway - Pocztówka z WWA, lato '19
AKT! napisał(a):pamiętam pierwszy koncert taco na opku, od którego jego kariera wystrzeliła w górę niczym rakieta, choć namiot zapełniony był może w 1/3 -- wtedy typ robił wrażenie
Tak, ten koncert ten legenda. Tak niewielu było, a tak wielu o nim słyszało Icon_mrgreen

Swoją drogą, tamtą audycję na Trójce słyszałem osobiście, ale kumpel oglądał galę (chyba) Fryderyków i Szydłowska ją prowadziła i zdaniem kumpla tak się podniecała Taco, że myślał, że go zaraz na tej scenie rozbierze.

Radio Epsilon
24.07.2019 11:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 510
Dołączył: Dec 2014
Post: #15
RE: Taco Hemingway - Pocztówka z WWA, lato '19
Kajman, te utwory nie znajdą się w Trójce na Liście i moim zdaniem żadne inne z tego albumu.
Za dużo jest o wciągąniu, o alkoholu i tego typu rzeczach.
A jeśli nie jest, to utwory są wybitnie niesinglowe.

Cóż, zdaniem mądrych głów T.H. będzie "zjadał własny ogon", itp. itd.,
a facet po prostu robi swoje - czyli specyficzny miejski hip-hop.
Dla mnie muzycznie szału nie ma, ale ja nie oczekuję fajerwerków w tym przypadku,
a tekstowo jest jak zazwyczaj czyli co najmniej poprawnie.
I nie są to teksty dla grzecznych dzieci, ale nie ma wstydu jak u Popko-podobnych.

Jak dany zespół eksperymentuje (np. Lao Che) to źle, jak gra podobnie (np. Luxtorpeda) to też źle.
Nie dogodzisz... Właśnie, ale czy o to chodzi artystom, żeby dogadzać?
Jeśli tak, to kończy się sztuka, a zaczyna komercja.
Wtedy KNŻ i "Artyści"...

Przy okazji, AKT pozdrawiam! Wyszło szydło z worka... Icon_wink2
Tak przypuszczałem, że w większości kierujesz się nowinkami, modą i opiniami ludzi,
którym "wierzysz". A jak coś staje się zjadalne dla przeciętnego Kowalskiego,
to już odpada w przedbiegach...? To się nazywa hipsteria?
Proszę, tylko odbierz te słowa z uśmiechem, bo ja właściwie się pytam.

A czy można być wiernym danemu wykonawcy na dobre i na złe?
Takie pytanie muzycznego przedszkolaka (w porównaniu do innych forowiczów),
który niektórych wykonawców niezmiennie słucha od 35 lat i ciągle ich podziwia.
Wolę muzykę niesutannie podziwiać i kochać niż przejeść, przetrawić i...
Dlatego albumy, a nie single. I tutaj świetnie wpisuje się T.H.
A na poznawanie nowych wykonawców mam coraz mniej czasu i ochoty, bom stary.
Kto wie czy Taco Hemigway (Kajman, to jest pseudonim artystyczny, a nie imię i nazwisko!)
nie będzie jednym z moich ostatnich odkryć. Dla mnie 5 lat to jakby wczoraj.
25.07.2019 09:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 999
Dołączył: Sep 2017
Post: #16
RE: Taco Hemingway - Pocztówka z WWA, lato '19
adameria napisał(a):Jak dany zespół eksperymentuje (np. Lao Che) to źle, jak gra podobnie (np. Luxtorpeda) to też źle.
Nie dogodzisz... Właśnie, ale czy o to chodzi artystom, żeby dogadzać?
Jeśli tak, to kończy się sztuka, a zaczyna komercja.

Mnie właśnie najbardziej odrzuca od Taco ta oczywistość w jego zabiegach, zarówno muzycznych, jak i marketingowych. Już sam tytuł tej płyty sugeruje, że będzie rapował po raz sześćdziesiąty o tym samym...

Radio Epsilon
25.07.2019 09:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
RE: Taco Hemingway - Pocztówka z WWA, lato '19
adameria napisał(a):Kto wie czy Taco Hemigway (Kajman, to jest pseudonim artystyczny, a nie imię i nazwisko!)
George Michael i Cat Stevens to są też pseudonimy artystyczne i jakoś nikt pod G lub C ustawiać nie zamierza. Bądźmy konsekwentni (chociaż jest wtedy problem z zespołami, ale to chyba inna para kaloszy i nie wyobrażam sobie Jethro Tull pod T).
25.07.2019 10:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 613
Dołączył: May 2008
Post: #18
RE: Taco Hemingway - Pocztówka z WWA, lato '19
adameria napisał(a):Przy okazji, AKT pozdrawiam! Wyszło szydło z worka... Icon_wink2
Tak przypuszczałem, że w większości kierujesz się nowinkami, modą i opiniami ludzi,
którym "wierzysz". A jak coś staje się zjadalne dla przeciętnego Kowalskiego,
to już odpada w przedbiegach...? To się nazywa hipsteria?
z worka to i może, ale żadne szydło Icon_wink
nie, źle mnie zrozumiałeś, albo ja źle się wyraziłem -- jeśli dostałbym sygnał, że coś jest warte tego, by posłuchać, to być może i porzuciłbym swoje obecne zajawki na chwilę, żeby dać temu czemuś szanse -- zwłaszcza że, jak pisałem, dwie pierwsze epki taco swego czasu mocno mi siadły i ogólnie lubię typa, ale z każdym kolejnym wydawnictwem słyszę tam coraz mniej dla siebie -- elokwentnie zrymowane obserwacje społeczne na temat własnego pokolenia, które mi imponowały, zastąpił mechaniczną trapową pozerką, z jedynego w swoim rodzaju stał się jednym z wielu -- nie ma nic do tego jego sukces komercyjny i popularność; naprawdę chętnie bym go w dalszym ciągu, gdybym miał poczucie, że jest czego -- ostatni krążek to był policzek wymierzony w moją stronę jako słuchacza i moje podejście do taco zmieniło się diametralnie nie pod względem mody czy gustów moich znajomych, ale muzyki, którą usłyszałem i z którą mi nie po drodze; gdybyś przejrzał więcej moich wypowiedzi choćby dotyczących ostatniej płyty podsiadły, dostrzegłbyś, że popularność nie jest dla mnie kryterium -- na pewno w jakiś sposób ma wpływ na moje wybory, ale głównie pośrednio tzn. popularne rzeczy obecnie zwykle (choć nie zawsze, nadal staram się być diggerem popkultury i doceniać to, co uważam za dobre) artystycznie odbiegają od tego, co lubię i czego szukam w muzyce, a jednocześnie popularność sprawia, że łatwiej się na nie trafia i z nimi obcuje, co też ma czasem wpływ na odbiór w zależności od kontekstu; tamten post nie był hipsteriadą w moim wykonaniu, dyktowała go wyłącznie nostalgia Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.07.2019 11:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kuba1201 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 422
Dołączył: Aug 2017
Post: #19
RE: Taco Hemingway - Pocztówka z WWA, lato '19
Sam też po tej płycie oczekiwałem znacznie więcej. Moim zdaniem nawet duety z Dawidem mnie zawiodły.
Co do AKT-a: zgadzam się całkowicie z Twoim stanowiskiem. Przykład Podsiadły jest tu bardzo dobrze podany.
25.07.2019 01:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
RE: Taco Hemingway - Pocztówka z WWA, lato '19
AKT! napisał(a):co nie zmienia tego, że nie mam ochoty na taco -- gdyby miał okazać się dobry, to może bym się przemógł
Jeśli nie przesłuchasz, to się nie dowiesz Icon_wink
EVENo napisał(a):Mnie właśnie najbardziej odrzuca od Taco ta oczywistość w jego zabiegach, zarówno muzycznych, jak i marketingowych. Już sam tytuł tej płyty sugeruje, że będzie rapował po raz sześćdziesiąty o tym samym...
Jestem niemal pewien, że przynajmniej jeden wykonawca z Twojego obecnego notowania listy też tak ma.
AKT! napisał(a):zastąpił mechaniczną trapową pozerką, z jedynego w swoim rodzaju stał się jednym z
Ej, akurat Ty powinieneś się cieszyć, że wziął się za trap Icon_razz2
AKT! napisał(a):ostatni krążek to był policzek wymierzony w moją stronę jako słuchacza
Ale co tam takiego było? Icon_eek
AKT! napisał(a):tamten post nie był hipsteriadą w moim wykonaniu, dyktowała go wyłącznie nostalgia Icon_wink
[Obrazek: 36086111_544556845973095_335270917414322...MA%3D%3D.2]
Icon_lol
25.07.2019 01:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Taco Hemingway - Flagey Szymek79 4 1 002 21.07.2018 01:55 PM
Ostatni post: Tomekk
  Taco Hemingway - Café Belga Szymek79 24 3 066 18.07.2018 02:10 PM
Ostatni post: Tomekk
  Taco Hemingway - Wosk EP adameria 0 909 27.07.2016 11:51 AM
Ostatni post: adameria

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości