Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
69 notowanie z 26.16.2008
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #21
 
Dzięki. Icon_smile2
28.04.2009 04:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Właśnie słucham płyty SCOB "Równoległe" i postanowiłem sprawdzić, czy nie ma u Ciebie jakiejś piosenki tego zespołu. Odnalazłem ich dopiero gdzieś na dole listy płyt. Niby słabo, ale trzeba przyznać, że na koncercie brzmią znacznie lepiej niż na płycie. A może to jeszcze niewłaściwa pora nocy na ten zespół...?
Bardzo miłym zaskoczeniem dla mnie jest natomiast tak silna reprezentacja Ciszy jak ta. Oby i u mnie tak dopisali Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
29.04.2009 10:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #23
 
Cytat:Właśnie słucham płyty SCOB "Równoległe" i postanowiłem sprawdzić, czy nie ma u Ciebie jakiejś piosenki tego zespołu. Odnalazłem ich dopiero gdzieś na dole listy płyt. Niby słabo, ale trzeba przyznać, że na koncercie brzmią znacznie lepiej niż na płycie. A może to jeszcze niewłaściwa pora nocy na ten zespół...?
Ja słuchałem reedycji pierwszej płyty, więc może tam być trochę inna muzyka.
mrsap napisał(a):Bardzo miłym zaskoczeniem dla mnie jest natomiast tak silna reprezentacja Ciszy jak ta. Oby i u mnie tak dopisali Icon_wink2
Przydałaby się wycieczka w góry, żeby podtrzymać dobrą passę. Icon_wink2
30.04.2009 11:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #24
 
Diana Krall, Rokia Traore, Melody Gardot....
Bardzo, ale to bardzo przyjemny zestaw kobiecy Icon_biggrin3
01.05.2009 10:33 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
abd3mz napisał(a):Przydałaby się wycieczka w góry, żeby podtrzymać dobrą passę. Icon_wink2
Oj tak. Bo niestety bez kontekstu część utworów traci.
02.05.2009 04:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
prz_rulez napisał(a):
abd3mz napisał(a):Przydałaby się wycieczka w góry, żeby podtrzymać dobrą passę. Icon_wink2
Oj tak. Bo niestety bez kontekstu część utworów traci.
Mnie raczej nie grozi wycieczka w góry w najbliższym czasie, a mimo to ten tydzień może być dla CJT przełomowy.
Jednak rzeczywiście coś w tym jest, że tego typu utwory bardzo szybko wspinają się na mojej liście, a gdy tylko nadejdą jakieś cięższe tygodnie, zaczynają spadać w ekspresowym tempie.
Teraz wiosna prawdopodobnie będzie im sprzyjać, ale w okresie przedopenerowym, prawdopodobnie zabraknie dla nich miejsca w czołówce.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
02.05.2009 04:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #27
 
Jopkolog napisał(a):Bardzo, ale to bardzo przyjemny zestaw kobiecy Icon_biggrin3
Może zrobię jakiś banner, który będzie promował moją listę: 'U mnie najpiękniejsze kobiety.' Icon_wink2
mrsap napisał(a):Mnie raczej nie grozi wycieczka w góry w najbliższym czasie
Nie wiem jaką masz definicję najbliższego czasu, ale ja według swojej się tam wybieram. Icon_wink2
mrsap napisał(a):ten tydzień może być dla CJT przełomowy.
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
02.05.2009 09:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
abd3mz napisał(a):Nie wiem jaką masz definicję najbliższego czasu, ale ja według swojej się tam wybieram
Nigdy nie myślałem nad definicją, ale w tym przypadku chodziło mi o najbliższe dwa miesiące. W wakacje na pewno odwiedzę góry niejednokrotnie Icon_smile2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
02.05.2009 10:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #29
 
mrsap napisał(a):W wakacje na pewno odwiedzę góry niejednokrotnie Icon_smile2
To tak jak ja. Icon_smile2 Te będą najdłuższe od 13 lat. Icon_eek2
02.05.2009 10:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Ten zapis daty to jak sądzę prowokacja

Cieszy mnie wysoka pozycja Tool

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
03.05.2009 07:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #31
 
abd3mz napisał(a):Te będą najdłuższe od 13 lat.
A w zasadzie to pewnie najdłuższe przez najbliższe ok. 40 lat Icon_wink2. Za to te następne dłuższe od nich będą trwały tak długo, jak tylko zdołasz (może nawet kolejne 40 Icon_smile2 ).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
05.05.2009 10:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #32
 
Icon_mrgreen
Nie planuję iść na emeryturę. Icon_wink2
06.05.2009 01:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości