Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 128 z 24.04.09
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 399
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
Tu pozwolę sobie wtrącić kilka uwag.
Aro napisał(a):1. Muzyka niszowa , awangarda dla jednych , dla innych po prostu jakas jedna wielka schiza . Icon_mrgreen
2. Czasami wydaje sie ze poszczególne utwory zmierzaja do nikąd Icon_lol
3. Rwane motywy muzyczne
4. cyrkowość
5. tworzą jakąs abstrakcję, groteskę ktora wciąga
6. i chyba nie spotkałem jeszcze takiego stylu .
1. Jedno nie zaprzecza drugiemu Icon_wink2 .
2. Tak mi się wydaje tylko na początku, a potem czuję, że tworzą absolutnie przemyślaną całość.
3. Dla mnie są one ewoluujące.
4. Ja tego tak nie odbieram.
5. Tutaj całkowita zgoda (przy czym groteska w znaczeniu jak najbardziej pozytywnym).
6. Uważam, że to okolice (wprawdzie dalekie) tego co robili King Crimson, The Pop Group, Fred Firth (głownie w Henry Cow) czy Artur Brown (przede wszystkim w Kingdom Come).
Pasuje mi do tego określenie, z którym się spotkałem "Zorganizowana anarchia, wyzwalanie sił chaosu, a następnie szukanie dróg powrotu do stanu równowagi".
29.04.2009 09:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 399
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
Aro napisał(a):W międzyczasie kajman i Gary zainteresowali sie także pobocznymi projektami Goryli. I takze bardzo ciekawymi tj. Faun Fables czy The Book of Knots
Jest tego więcej (np. Idiot Flesh, Charming Hostess), ale na razie brak czasu do drążenia.
29.04.2009 09:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #43
 
Dobra, czyli podsumowując - zaczynam od ostatniej, a później pierwsza Icon_smile2.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
30.04.2009 12:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości