Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 128 z 24.04.09
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 128 z 24.04.09
Opanowanie podium to było dla Goryli zbyt mało. Tym razem udało im się zająć pięć pierwszych miejsc, chociaż okupiły to słabą formą części pozostałych zawodników. Tym razem najlepszy okazał się Puppet show, a tuż za nim po awansie z siódmego miejsca pojawili się The companions, którzy byli już raz na podium, ale niżej. Ale w zasadzie to kolejność w pierwszej czwórce to mógłbym losować. Icon_wink2
Zwyżkę formy zanotowało Summers lost, co spowodowało, że udało mu się zająć małe pierwsze miejsce, czyli ustąpić miejsca tylko Gorylom.
Dwie nowości łeb w łeb pruły jak burza w górę zestawienia. W końcu jednak musiały się zatrzymać i rozdzielić. Ostatecznie wyżej znalazło się Ciebie szukałem, które ostatecznie zameldowało się na 8 miejscu. Nie wiem na ile zadecydowało podobieństwo do Bez Jacka, w niektórych fragmentach uderzające. A że wokalista w zwrotkach brzmi jak Zbyszek Stefański i do tego klarnet bardzo przypomina flet Horacego, to wrażenie było niesamowite. No ale i 14 miejsce, na którym wylądowało May your hearts stay strong też nie jest do pogardzenia. To strasznie pozakręcany utwór i jeżeli go trochę odkręcę, to może wylądować jeszcze wyżej.
Nowości w zestawie są 3, ale o ostatniej z nich później, bo wyżej mamy 5 wielkich skoków. I o ile te w wykonaniu Chaos i E=mc2 był chyba do przewidzenia, można było także wpaść na Beyond here lies nothing, a nawet na upartego na Satt att se, ale 33-miejscowego awansu Aberinkula sam nie byłbym w stanie przewidzieć. No, ale nagranie kiedyś doszło do drugiego miejsca i w tym tygodniu pokazało mi dobitnie, że nie było w tym nic dziwnego.
Tym razem mamy także 2 powroty. The crane wife 3 po debiucie spadła do poczekalni, ale okazało się, że to wypadek przy pracy i teraz nastąpił całkiem efektowny powrót. Tuż za nim... Nie sądziłem, że jakieś inne nagranie z nowej płyty Dido zdoła pokonać piosenkę, która już kilka tygodni tkwi w moim zestawieniu. A jednak It comes and it goes uczyniło to w bezdyskusyjny sposób.
Właściwie drugi powrót jest mało efektowny, ale pewno oberwałbym od 3 osób, gdybym nie wspomniał, że to Czarno-czarny film.
Nowości pojawiające się po pobycie w poczekalni są pomarańczowe, z jej pominięciem czerwone. Powroty do zestawienia z poczekalni są niebieskie, z leżakowni błękitne, a z niebytu fioletowe. Skoki o minimum 10 miejsc nadal zaznaczam na zielono. W poczekalni kolor błękitny, czerwony i fioletowy oznaczają to samo co w Top50.
1. 2. 10 PUPPET SHOW - Sleepytime Gorilla Museum
2. 7. 13 THE COMPANIONS - Sleepytime Gorilla Museum
3. 1. 7 HELPLESS CORPSES ENACTMENT - Sleepytime Gorilla Museum
4. 3. 10 THE GREENLESS WREATH - Sleepytime Gorilla Museum
5. 8. 10 THE SALT CROWN - Sleepytime Gorilla Museum
6. 9. 53 SUMMERS LOST - Hurt
7. 5. 2 WIDENING EYE - Sleepytime Gorilla Museum
8. N. 1 CIEBIE SZUKAŁEM - Cisza Jak Ta
9. 4. 11 KARDAMON I PIEPRZ - Mikromusic
10. 11. 14 FORMICARY - Sleepytime Gorilla Museum
11. 6. 20 THE MAN I LOVE - Rokia Traore
12. 10. 9 OSSUARY - Sleepytime Gorilla Museum
13. 27. 2 CHAOS - Archive
14. N. 1 MAY YOUR HEARTS STAY STRONG - Cloud Cult
15. 15. 86 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
16. 49. 16 ABERINKULA - The Mars Volta
17. 13. 28 MY LOVE IS LIKE A RED RED ROSE - Eva Cassidy
18. 42. 2 E=MC2 - Ayreon
19. 35. 5 SATT ATT SE - Dungen

20. 17. 4 BATTLE FOR THE SUN - Placebo
21. 18. 82 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
22. 26. 21 THIS I LOVE - Guns n'Roses
23. 31. 3 PIWKO - Kazik
24. 14. 10 ANGLE OF REPOSE - Sleepytime Gorilla Museum
25. 23. 6 THANATOS - Soap&Skin
26. 21. 22 SZUKAŁEM CIĘ WŚRÓD JABŁEK - Grzegorz Tomczak & Iwona Loranc
27. 30. 2 COLLAPSE/COLLIDE - Archive
28. 45. 3 BEYOND HERE LIES NOTHIN' - Bob Dylan
29. 20. 14 NAWET GDY NOC POKRYWA CIENIEM ZIELONĄ ZIEMIĘ - Osjan
30. 19. 13 LATAWCE - Żywiołak
31. 16. 9 A TABLE FORGOTTEN - Faun Fables
32. 25. 6 THE SUN - Soap&Skin
33. 28. 32 ALL NIGHTMARE LONG - Metallica
34. 34. 4 DBAJMY O CZAS - Grzegorz Tomczak
35. 41. 5 THE KICKING MACHINE - Melvins
36. P. 2 THE CRANE WIFE 3 - Marianne Faithfull & Nick Cave
37. N. 1 IT COMES AND IT GOES - Dido
38. 32. 3 BURZOWA - Mikromusic
39. 29. 17 UNDERNEATH THE STARS - The Cure
40. 37. 7 ROBINSON - Wolna Grupa Bukowina
41. 38. 7 JOCKEY FULL OF BOURBON - Joe Bonamassa
42. 48. 2 I'M IN LOVE - Maria Mena
43. 43. 3 NEITHER OF US, UNCERTAINLY - Deerhunter
44. 36. 49 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
45. 40. 8 WINTER SLEEP - Faun Fables
46. 46. 19 COUNTING SHEEP - Bigelf
47. P. 24 CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera & Piotr Nalepa
48. 39. 3 BETTER DAYS - Ian Gillian
49. 44. 10 THE WILLING VICTIM - Von Hertzen Brothers
50. 50. 5 EPILEPSY IS DANCING - Antony & the Johnsons


poczekalnia:
THE HEAD THAT TRIED TO STRANGE ITSELF - Therapy?
THE DAY BEFORE THE DAY - Dido
THE END OF THE LINE - Metallica
BRING OUT THE SUN (SO ALIVE) - Von Hertzen Brothers
47. FEELIN' GOOD - Joe Bonamassa
SOMEWHERE - Eva Cassidy
KULT OKULARA - Big Fat Mama
ŚWIAT ODDALA SIĘ ODE MNIE - Mikromusic
PRZYJDŹ DO MNIE DWA - Elżbieta Adamiak
THE SPACE FOR THIS - Cynic
BLACKBALL - Bigelf
KOLYSANKA DLA... - Cisza Jak Ta
SZAROŚĆ A RADOŚĆ - Lidia Pospieszalska
JUNGLE DRUM - Emiliana Torrini
GRAVEST SHOW OF EARTH - Bigelf
CAMINHO - Dorota Miśkiewicz
THE EVILS OF ROCK & ROLL - Bigelf
SORRY - Guns n'Roses
KOKAINA - Nosowska
WORLD AIN'T RIGHT - Hurt & Shaun Morgan
THE FINAL TRUTH - Lunatic Soul
I'M NOT AFRAID - Ayo
KTO TAM U CIEBIE JEST - Nosowska
BRIDGE OVER THE TROUBLED WATER - David Foster & Josh Groban & Brian McKnight
TOY COLLECTION - Katie Melua
ZAMKNIJ WSZYSTKIE DRZWI - Strachy na Lachy & Renata Przemyk
LOUD - Sammy Hagar
CREATIVE - Leon Jackson
FLJOTAVIK - Sigur Rós
EYES LOSE THEIR FIRE - Kyte
BEFORE THE BEGINNING - John Frusciante
TIME MUST HAVE A STOP - Votum

leżakownia:
12. JESZCZE ZIMA - Nosowska
22. THE SWITCH AND THE SPUR - The Raconteurs
24. DEFILADA - SBB
33. PIEŚŃ GIROLAMY - Osjan
ANOTHER WAY TO DIE - Jack White & Alicia Keys

przyszłość?:
ENJOY THE STRUGGLE - Therapy?
PEARLS - India.Arie & Dobet Gnahore
THE BOY FROM IPANEMA - Diana Krall
A KIEDY DNIA PEWNEGO - Indios Bravos
NO YOUR GIRLS - Franz Ferdinand
HAPINESS - Riceboy Sleeps
...AND WE DANCE - Gasmac Gilmore
23.04.2009 09:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
Cóż za samokrytyka przemawia przez podtytuł!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.04.2009 09:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Super, ze Cloud Cult się przebiło Icon_wink Niespodziewanie widzę w ''przyszłości'' Franz Ferdinand. To by było jakby się tu pojawili....nawet abd3mz pewnie by się skusił wtedy Icon_lol Widzę, że i ja się w tym tyg. przydałem, w postaci Therapy?, oby dobrze sobie poradzili. Bardzo słuszne powroty! A Dido to ciekawa sprawa, bo to artystka z tego nurtu, który tak ogólnie patrząc powinien spodobać się osobom z tej bardziej ''alternatywnej'' części forum - a jednak my się na płycie zawiedliśmy, a zdobywa ona popularność na listach z innej bajki. I fakt, gdyby nie Sleepytime pewnie byłoby ciekawie. A tu jeszcze długie tygodnie pewnie będzie taki obraz listy trwał.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.04.2009 09:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
aaktt napisał(a):Cóż za samokrytyka przemawia przez podtytuł!
Po prostu trzeźwa ocena sytuacji. To, że akurat Goryle mnie tak złapały robi się dosyć monotonne (szczególnie dla osób nie zainteresowanych ich muzyką.
23.04.2009 09:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
saferłel napisał(a):1. Super, ze Cloud Cult się przebiło Icon_wink
2. Niespodziewanie widzę w ''przyszłości'' Franz Ferdinand.
3. To by było jakby się tu pojawili....nawet abd3mz pewnie by się skusił wtedy Icon_lol
4. Widzę, że i ja się w tym tyg. przydałem, w postaci Therapy?, oby dobrze sobie poradzili.
5. Bardzo słuszne powroty!
6. A Dido to ciekawa sprawa, bo to artystka z tego nurtu, który tak ogólnie patrząc powinien spodobać się osobom z tej bardziej ''alternatywnej'' części forum - a jednak my się na płycie zawiedliśmy, a zdobywa ona popularność na listach z innej bajki.
7. I fakt, gdyby nie Sleepytime pewnie byłoby ciekawie. A tu jeszcze długie tygodnie pewnie będzie taki obraz listy trwał.
1. Powiedziałbym, że skoro to świetny utwór, to musiał. Ale chociaż to nie do końca moje klimaty, to zachwycają mnie przejścia, świetna gra perkusji i... pewnie po kolejnym przesłuchaniu powiedziałbym Ci więcej. Są tam takie dźwięki, które pamiętam, a nie potrafię ich jeszcze sklasyfikować.
2. A ja już chyba wyrażałem się o tym dosyć pozytywnie. Za bardzo nie chciałem, bo lubię zaskoczyć czymś w notowaniu.
3. Bardzo możliwe, że on już przerobił płytę, a jeżeli tak, to niewielka szansa. Poza tym jednak nasze listy się różnią.
4. Fakt, dzięki Tobie jest ten utwór, który brzmi mi znacznie ciekawiej niż ten u P.U.R.H.-a. Nota bene miał pecha (miejsce 51).
5. Cieszy mnie, że ci się cover Breakoutów spodobał. A akurat u mnie zawsze jest sporo coverów.
6. Dido to trochę inna Dido niż ta z poprzednich płyt. Te dwa utwory są jednak w jej starym stylu. A te nowe są tak, że nic dziwnego, że pojawiają się tam, gdzie się pojawiają (chociaż złymi ich nie nazwę).
7. Będzie trwał. No niestety listę tworzę na podstawie mojego gustu, a nie z założenia, żeby była ciekawsza dla innych.
23.04.2009 09:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Tak, przerobił i z tego co pamiętam napisał, że jest ''okropna'', a przynajmniej taki mniej więcej był sens Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.04.2009 09:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
saferłel napisał(a):Tak, przerobił i z tego co pamiętam napisał, że jest ''okropna'', a przynajmniej taki mniej więcej był sens Icon_biggrin
Ten utwór słyszałem na razie dwa razy i jeżeli nawet nie trafi na moją listę, to na pewno okropnym go nie nazwę. Natomiast o poprzednim singlu mógłbym tak napisać, chociaż ostatnio jestem w stanie go słuchać.
A jeżeli tak napisał, to raczej nic się u niego nie pojawi.
23.04.2009 09:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #8
 
no no no Franz Ferdinand w poczekalni (przyszłości)
Placebo na liście
coraz więcej pozytywów widzę Icon_wink2
23.04.2009 09:54 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
skoro takie cudowne, to naprawde musze sciagnac...
A teraz masz bojowe zadanie: wprowadzic na liste 2 poprzednie albumy Icon_mrgreen
23.04.2009 11:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #10
 
kajman napisał(a):14. N. 1 MAY YOUR HEARTS STAY STRONG - Cloud Cult

rozpływam się w ekstazie Icon_biggrin3
24.04.2009 12:35 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #11
 
a ja zwróciłem uwagę na ten utwór
kajman napisał(a):HAPINESS - Riceboy Sleeps
szacun Icon_wink2

[Obrazek: kleschko.png]
24.04.2009 05:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
ee, myślałem, że to jakaś totalna alternatywa będzie, a to tylko gościu z Sigur Rós Icon_razz
24.04.2009 11:39 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
michal91d napisał(a):1. no no no Franz Ferdinand w poczekalni (przyszłości)
2. Placebo na liście
3. coraz więcej pozytywów widzę Icon_wink2
1. Trudno to nazwać poczekalnią. To lista utworów, które... no wariantów jest kilka.
2. Na najniższej pozycji w swojej historii. Icon_wink2
Dwa to zawsze więcej niż jeden. Icon_mrgreen
24.04.2009 01:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
prz_rulez napisał(a):1. skoro takie cudowne, to naprawde musze sciagnac...
2. A teraz masz bojowe zadanie: wprowadzic na liste 2 poprzednie albumy Icon_mrgreen
1. Ciekawym wrażeń.
2. U mnie jest ograniczenie do dwóch lat, a poprzednie albumy zostały wydane przed (i to nawet sporo przed) 25 kwietnia 2007 r.
24.04.2009 01:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):14. N. 1 MAY YOUR HEARTS STAY STRONG - Cloud Cult
rozpływam się w ekstazie Icon_biggrin3
Mimo że nie na pierwszym? Icon_wink2
24.04.2009 01:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
kleschko napisał(a):a ja zwróciłem uwagę na ten utwór
kajman napisał(a):HAPINESS - Riceboy Sleeps
szacun Icon_wink2
Ale będzie mu trudno wejść do głownego zestawienia, bo jest trochę za mało muzyczne.
24.04.2009 01:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #17
Re: kajman30 nr 128 z 24.04.09
kajman napisał(a):Ostatecznie wyżej znalazło się Ciebie szukałem, które ostatecznie zameldowało się na 8 miejscu. Nie wiem na ile zadecydowało podobieństwo do Bez Jacka, w niektórych fragmentach uderzające. A że wokalista w zwrotkach brzmi jak Zbyszek Stefański i do tego klarnet bardzo przypomina flet Horacego, to wrażenie było niesamowite.
Ja byłem tak pewien, że to flet, że pozwoliłem sobie napisać:
abd3mz napisał(a):Piękny tekst Kazimierza Przerwy-Tetmajera muzycznie opracowała Cisza Jak Ta. W ogóle ten tydzień należał do tego zespołu. Nie słyszałem poprzednich płyt, ale podobno potrójna nagroda na YAPIE spowodowała, że ich ostatnia płyta a - Chwile z 2008 roku - jest ich najlepszych osiągnięciem. Znajdziemy na niej utwór Jacka Kaczmarskiego [w tym tygodniu na 51 miejscu], kompozycje Wojciecha Belona [znanego z innego zespołu obecnego na liście], a także utwory autorskie. Jako ciekawostkę podam, że jednego z instrumentów obecnego w nagraniach nie podali na swojej stronie: http://www.wdq.home.pl/ciszajakta/o_nas.htm
... :roll:
Rewelacyjna pozycja.
kajman napisał(a):Właściwie drugi powrót jest mało efektowny, ale pewno oberwałbym od 3 osób, gdybym nie wspomniał, że to Czarno-czarny film.
Ode mnie byś nie oberwał, bo jest mało efektowny. Icon_wink2
13. 27. 2 CHAOS - Archive
Jak dla mnie zaskakujący awans.
14. N. 1 MAY YOUR HEARTS STAY STRONG - Cloud Cult
Nie znam. Jakoś ten zespół misie średnio dobrze kojarzył do tej pory.
16. 49. 16 ABERINKULA - The Mars Volta
Cieszę się, że wsparcie się jednak na coś przydało.
18. 42. 2 E=MC2 - Ayreon
Ech... Może czas wreszcie poznać ich płytę...
THE HEAD THAT TRIED TO STRANGE ITSELF - Therapy?
Nie pamiętam, które Therapy przesłuchałem.
KOLYSANKA DLA... - Cisza Jak Ta
KOŁYSANKA również cieszy. Icon_wink2

O Franzu to napiszę tylko tylko, że naprawdę bardzo rzadko zdarza misie usuwać płytę zaraz po przesłuchaniu. [Pewnie teraz będzie częściej, bo tylko 20GB zostało wolnego miejsca...] Tym razem tak zrobiłem. Płyta kompletnie bez pomysłu, ale nie twierdzę że jakiś utwór średnio-dobry mógł się tam znaleźć. Wśród takiej papki mogłem nie zauważyć.
24.04.2009 02:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
Re: kajman30 nr 128 z 24.04.09
abd3mz napisał(a):1. Ja byłem tak pewien, że to flet, że pozwoliłem sobie napisać:
2. Rewelacyjna pozycja.
13. 27. 2 CHAOS - Archive
Jak dla mnie zaskakujący awans.
14. N. 1 MAY YOUR HEARTS STAY STRONG - Cloud Cult
Nie znam. Jakoś ten zespół misie średnio dobrze kojarzył do tej pory.
16. 49. 16 ABERINKULA - The Mars Volta
Cieszę się, że wsparcie się jednak na coś przydało.
18. 42. 2 E=MC2 - Ayreon
Ech... Może czas wreszcie poznać ich płytę...
3. THE HEAD THAT TRIED TO STRANGE ITSELF - Therapy?
Nie pamiętam, które Therapy przesłuchałem.
4. KOLYSANKA DLA... - Cisza Jak Ta
KOŁYSANKA również cieszy. Icon_wink2
5. O Franzu to napiszę tylko tylko, że naprawdę bardzo rzadko zdarza misie usuwać płytę zaraz po przesłuchaniu.Tym razem tak zrobiłem. Płyta kompletnie bez pomysłu, ale nie twierdzę że jakiś utwór średnio-dobry mógł się tam znaleźć. Wśród takiej papki mogłem nie zauważyć.
1. Ja gdybym nie przeczytał, to bym też myślał, że to flet.
2. Bo i utwór rewelacyjny.
13. Mnie raczej zaskoczyło, że C/C nie wykonało podobnego skoku.
14. To drugie poznane przeze mnie nagranie, więc ogólnie postrzegam ich pozytywnie.
16. Nie mogę zaprzeczyć.
18. Ja znam dwa utwory, poprzedni doszedł na podium.
3. Ja przesłuchałem 2 utwory z ostatniej płyty i ten bardziej mi pasuje.
4. Ale na zbyt dużo nie licz!
5. I znów znam 2 utwory, więc nie podejmuję polemiki. A ten utwór zabrzmiał mi lepiej niż średnio-dobry. A tak ogólnie to mnie w ogóle nie interesują pomysły na płytę (bywają wyjątki), a tylko pomysły na utwory.
24.04.2009 06:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Kajman, czy ty możesz jeszcze spać w nocy?
25.04.2009 02:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #20
 
Sleepytime Gorilla Museum CZĘSTO WYDAJĄ SINGLE, NAWET PO KILKA W JEDNYM TYGODNIU.
A tak na poważnie. Musze się zagłębić nieco w ich twórczość i sprawdzić czy są w stanie zapanować nad moją Listą.
26.04.2009 12:25 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości