Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dejw - O pani ma
Poland, Polish, polskie, disco polo
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Dejw - O pani ma


No i kolejny nieco inny numer disco polo. Ja wiem - dla kogoś, kto nie ma częstej styczności z disco polo nie ma pewnie żadnej różnicy między tym a np. "Petardą" tego samego wokalisty, ale chyba coś ciekawego zaczyna się dziać na polskiej scenie disco polo. Zobaczymy, czy rozwinie się to w jakiś szerszy trend.
17.07.2019 10:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #2
RE: Dejw - O pani ma
A możesz chociaż wytłumaczyć nam, ludziom, którzy nie mają częstej styczności z disco polo, na czym polega inność tej piosenki?

Radio Epsilon
18.07.2019 08:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Dejw - O pani ma
Nie jestem ekspertem od opisywania muzyki, ale generalnie nie brzmi to już jak np. TO:

czyli to (stereo)typowe discopolowe łubudu.
18.07.2019 01:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #4
RE: Dejw - O pani ma
To chyba też nie słuchasz za dużo disco polo Icon_wink Mi jak już się zdarzy słuchać (oczywiście nigdy z własnej woli i zdarza się to wyjątkowo często jak na mój styl życia) to częściej brzmi mi to jak te pierwsze, niż jak te drugie Icon_razz2

Radio Epsilon
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.07.2019 02:34 PM przez EVENo.)
18.07.2019 02:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #5
RE: Dejw - O pani ma
Jedno to pseudofolkowa sieczka, a drugie to pseudo-EDMowa sieczka. Nie widzę poprawy, serio.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
18.07.2019 02:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Męskie Granie Orkiestra 2022 - Orkiestra / Pani w obuwniczym kajman 2 307 05.11.2022 06:26 PM
Ostatni post: Miszon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości