Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe, pierwsze w polsce forum Dead Can Dance
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Nowe, pierwsze w polsce forum Dead Can Dance
http://www.deadcandance.fsl.pl

Tak jak w temacie. Mając chwile wolnego chciałem zalogować się na jakimś forum fanów DCD, ale niestety nic nie znalazłem :/ Mało tego - na całym świecie są chyba tylko (ogólnie dostępne przynajmniej) tylko dwa fora. Jedno jest jednak na temat jakiś plików i multimediów, w ogóle nie ma tam ''normalnej'' rozmowy, a drugie dzieli się na forum o Lisie Gerrard i Brandonie Perry oficjalnie nie istnieje pod nazwą deadcandance. Dziwne....
Postanowiłem więc, że sam założę swoje, dla polskich miłośników tego zespołu. Myślę, że na tym forum są takie osoby, więc śmiało zapraszam je na witranę. Trochę trwało zanim znalazłem odpowiedni serwer, ale teraz uważam, że miejsce na którym forum jest ''położone'' jest naprawdę znakomite. Proste, czytelne forum, reklamy sprowadzone do minimum (wkomponowane w kolorystykę forum i nie na głównym widoku), fajna oprawa graficzna. Brakuje na razie tylko ludzi Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.04.2009 01:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Nie wiem, co tam napisałeś, ale mnie cenzor nie chce tam wpuścić. Swoją drogą na tym forum też nie chce mnie wpuścić na jeden wątek... z moim ostatnim notowaniem.
21.04.2009 03:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
jaki cenzor?, rozwiń myśl, bo to może być ważne.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.04.2009 05:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #4
 
Pewnie chodzi o to: http://www.cenzor.pl/ albo coś podobnego.
21.04.2009 05:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #5
 
nic dziwnego, że cenzor nie chce wpuścić, skoro kajman w szkole chce wchodzi na fora Icon_razz2
21.04.2009 05:14 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 530
Dołączył: Nov 2008
Post: #6
 
ja wszedłem tam bez żadnego problemu
21.04.2009 05:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Jest dokładnie tak, jak napisał Sebastian. Na szkolnych kompach jest program, który nie wpuszcza ba niektóre strony. Powodem tego jest prawie zawsze użycie jakiegoś niewłaściwego słowa.
21.04.2009 06:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Polskie forum Pet Shop Boys saferłel 4 1 959 19.03.2009 11:42 PM
Ostatni post: stavanger
  Nowe videoclipy Radiohead Jopkolog 2 2 025 23.11.2008 02:48 PM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości