Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 124 (20.04.09)
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 123
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
 
saferłel napisał(a):Tyle nowego i ciekawego na liście, a ja i tak wiedziałem, że 3/4 ludzi skupi się na tym Wrongu.
żebyś tak nie narzekał bardzo na początku, to byśmy nie zwrócili takiej uwagi na ten skok Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.04.2009 02:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
W sumie racja, już nigdy nic nie napiszę na temat DM Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.04.2009 02:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 123
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #23
 
Icon_frown Icon_frown Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.04.2009 02:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
A co tu dużo pisać Icon_razz2? Płytę zrecenzowałem, single na liście są....czekać tylko koncertu w Spodku w 2010 Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.04.2009 02:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
pierwsza czwórka trzyma się mocno. u mnie "Zero" po kilku przesłuchaniach wyleciało z playlisty, a u Ciebie tak doskonale sobie radzi Icon_smile2.
Depesze nie dali rady wejść na szczyt, a ja w końcu dziś pierwszy raz będę słuchać płyty Icon_mrgreen . ale to dopiero po dwóch wieczornych audycjach Icon_smile2.
ale "Wrong" to zaszokował mnie na całego! po tak marnych wynikach na początku, gdy wejście do czterdziestki wcale nie było pewno nagle taki skok!
dobrze, że "Battle For The Sun" się odbiło. ciekawe jak będzie sobie u Ciebie radzić pierwszy singiel. u mnie wygląda na to, że raczej nie tak dobrze jak BFTS...
Therapy? coraz lepiej Icon_smile2.
wow, "No You Girls"! fiu fiu, ciekawe jak to się skończy, bo raczej nic nie zapowiadało takiego wyniku.
21.04.2009 04:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
''Nic'' nie, ale za to ja zapowiadałem, że na pewno będzie spory skok i to się sprawdziło. ''No You Girls'' to materiał na spory przebój, trzeba tylko się dobrze nim zająć.

Coś kiepsko z tym YYY's u ciebie Icon_sad A ''Zero'' chyba najlepsze na płycie...no ale może spodoba Ci się coś mnie dyskotekowego.

Nowe Placebo podoba mi się bardziej od Battle i ma pewny debiut w nowym notowaniu - chyba tyle już o tym pisałem, że nie zdradzę się z żadnym wielkim sekretem pisząc te słowa. Ewentualnie musiałyby się znaleźć jeszcze lepsze 3-4 piosenki.'

A ja dzisiaj audycji nie będę słuchał w ogóle, bo mam matematykę oraz hiszpański do nauki. Liczę na jakieś powtórki w dobrym terminie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.04.2009 05:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #27
 
saferłel napisał(a):No Doubt właśnie jest ciekawe, ciekawe to jest to jakbyś w takim razie nazwał solowe utwory Gwen i te najświeższe kompozycje ND z początku nowego wieku Icon_razz2
Gwen z pierwszą solową płytą była spoko, druga już trochę mniej mi się podobała...
to nowe No Doubt cały czas przesłuchuję i kto wie może wkrótce zadebiutuje i u mnie Icon_razz
22.04.2009 03:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #28
 
och, jak dużo komentarzy, a ja jeszcze nie pozostawiłem tu swojego Icon_wink2
w sumie, to mógłbym mieć taka listę jak Ty, bo wszystko tu perfekcyjne Icon_smile2
od drugiego miejsca do ostatniego, nie mówiać o pierwszym, bo to też dobry kawałek, mimo że u mnie ciągle gdzieś w środkowej tabeli poczekalni... ale awansuje niebawem, tak myślę Icon_smile
23.04.2009 03:34 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 608
Dołączył: May 2008
Post: #29
 
"Two Weeks" Grizzly Bear to jakiś oficjalny singiel czy Twój wybór? Jest jakiś oficjalny?
Płyta dobra, słucha się fantastycznie Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.04.2009 03:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Mój wybór....chyba Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.04.2009 03:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Aż dziw bierze, że Pandemonium nie jest na szczycie... :roll:
23.04.2009 05:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości