Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Tiny Turner
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #21
RE: Mychartsowy Top Tiny Turner
Tonight
Steamy Windows
06.06.2019 11:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #22
RE: Mychartsowy Top Tiny Turner
Anna Mae Bullock jest dla mnie wręcz wzorcowym przykładem jak powinna wyglądać kompozycja i to nie tylko popowa. Porządnie zaznaczony refren, niemalże każda piosenka ma wpadający w ucho muzyczny motyw, którego prędko nie można zapomnieć. Nie wypowiadam się o tekstach, bo nie znam angielskiego (a jakoś w jej nigdy nie wnikałem), ale tytuły świadczą że prawdopodobnie wie o czym śpiewa. Icon_cool
A że wszystkiego i tak się ogarnąć nie da w dość krótkim czasie (jaki pozostał), a poza tym kto zechce oddać głos na mało znany utwór? Icon_wink
Dlatego wybieram:

Why Must We Wait until Tonight
Two People


I zastanawiam czy TT jest w stanie czymkolwiek mnie zaskoczyć, wszak ogromna część jej twórczości jest mi nieznana! Icon_eek

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
06.06.2019 12:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #23
RE: Mychartsowy Top Tiny Turner
"River Deep - Mountain High"
"Tonight I'll Be Staying Here With You"

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
06.06.2019 12:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #24
RE: Mychartsowy Top Tiny Turner
Sundrajta napisał(a):I zastanawiam czy TT jest w stanie czymkolwiek mnie zaskoczyć, wszak ogromna część jej twórczości jest mi nieznana! Icon_eek
na jej solowym debiucie z połowy lat 70. śpiewała country Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
06.06.2019 12:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #25
RE: Mychartsowy Top Tiny Turner
AKT! napisał(a):na jej solowym debiucie z połowy lat 70. śpiewała country
Czyżby dlatego na Spotify nie ma tej muzy? Icon_rolleyes

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
06.06.2019 02:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #26
RE: Mychartsowy Top Tiny Turner
na Spotify nie ma żadnej jej płyty sprzed komercyjnego przełomu, czyli "Private Dancer" -- być może z powodu praw autorskich; część starszych numerów pojawia się, niekiedy w odświeżonych wersjach, na niektórych składankach

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
06.06.2019 05:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #27
RE: Mychartsowy Top Tiny Turner
(05.06.2019 11:16 PM)ku3a napisał(a):  The Best
In Your Wildest Dreams
Kuba, dzięki za zgłoszenie (świetny zestaw piosenek Icon_smile). Fajnie, że bierzesz udział Icon_smile Icon_smile

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
06.06.2019 09:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #28
RE: Mychartsowy Top Tiny Turner
Better Be Good To Me
I Can't Stand The Rain

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
08.06.2019 05:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #29
RE: Mychartsowy Top Tiny Turner
Jak to kiedys już pisał Jacek, w przypadku duetów z D. Bowie i B. Adamsem:
"gdyby nie Ona, to te utwory byłyby jednymi z wielu. Z Nią sa wyjątkowe!!!"
(Ja dokładam jeszcze Erosa Ramazotti Icon_wink)

Tak więc czas na "It's Only Love" !! - polecam obejrzeć nagranie na Youtube z koncertu Icon_biggrin

Moje zgłoszenie:
It's Only Love
Break Every Rule

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
09.06.2019 04:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
RE: Mychartsowy Top Tiny Turner
A ja tam preferuję duet z Santaną (i wcale nie jestem pewien czy ktoś inny nie sprawił się tam równie dobrze). Ogólnie Tina jest lepsza od sporej części wykonawców z ostatniego okresu, ale zachwycać się nią nie zamierzam (chyba, że czymś mnie zaskoczy).
I miałbym taką prośbę - czy ktoś mógłby podać, które utwory są z Ike'em (także te, które później Tina też śpiewała sama).
09.06.2019 05:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
RE: Mychartsowy Top Tiny Turner
Nie powaliło mnie, ale na drugim utwór, który raczej dobrze mi się do tej pory nie kojarzył, a na trzecim taki, jakiego nie znałem. A mój zwycięzca jest zdecydowanie poza zasięgiem rywali (nawet się do niego nie zbliżyli).
Będę dopiero piąty od końca, ale że nic z moich głosów na top 5 nie ma szans to wyjątkowo mi to nie przeszkadza.
10.06.2019 10:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
RE: Mychartsowy Top Tiny Turner
Chyba nie ten dzial, Kajmanie Icon_wink
A ja w tym miejscu pozwole sobie na ciekawostke: przy zglaszaniu propozycji dowiedzialem sie, ze swoja propozycje do sciezki dzwiekowej filmu "GoldenEye" zglosila grupa... Ace Of Base Icon_surprised
No, ale Tina byla niestety(?) poza konkurencja. Za dobra Icon_smile
10.06.2019 10:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
RE: Mychartsowy Top Tiny Turner
prz_rulez napisał(a):Chyba nie ten dzial, Kajmanie
Oczywiście, że ten.
Fajnie, że Tina wygrała, bo i tak dość jest bondowskich koszmarów w wykonaniu Duran Duran, a-ha czy Adele.
10.06.2019 10:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
RE: Mychartsowy Top Tiny Turner
Dzial ten, ale temat chyba nie.
A Adeli prosze mi nie nazywac koszmarkiem, bo nie strzymam Icon_razz2
10.06.2019 10:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #35
RE: Mychartsowy Top Tiny Turner
Tina niby OK i trzymała poziom przez lata, ale powiem szczerze jak dla mnie nic porywającego nie nagrała. Najlepszy dowód na to, że u mnie w BTW tylko temat z Bonda od niej. A kilka jej klasyków no tak raczej średnio przepadam, jeśli nie gorzej.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
11.06.2019 12:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
RE: Mychartsowy Top Tiny Turner
prz_rulez napisał(a):Dzial ten, ale temat chyba nie.
A w jakim temacie miałem zamieścić informacje na temat moich odczuć na temat Tiny?
Miszon napisał(a):u mnie w BTW
Gdybym robił top to nic by się nie znalazło.
11.06.2019 06:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
RE: Mychartsowy Top Tiny Turner
Wybacz! Twoj wpis zabrzmial tak, jakby to bylo o wyniku ktoregos z wcześniejszych topow.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.06.2019 06:52 AM przez prz_rulez.)
11.06.2019 06:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
RE: Mychartsowy Top Tiny Turner
Chyba tylko Tobie. Jaśniej chyba nie mógłbym napisać. W drugim zdaniu wyraźnie widać, że chodzi o przyszłość.
11.06.2019 07:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #39
RE: Mychartsowy Top Tiny Turner
One of the Living
Disco Inferno
11.06.2019 05:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
RE: Mychartsowy Top Tiny Turner
Mam wrażenie, że dla thestranglersa dzisiaj oznaczało wczoraj. Ale formalnie utwory powinny zostać przyjęte.
11.06.2019 08:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości