Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roksana Węgiel - Dobrze Jest, Jak Jest
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #41
RE: Roksana Węgiel - Dobrze Jest, Jak Jest
założenie błędu logicznego wynikało z mojej dobrej woli Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.06.2019 09:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
RE: Roksana Węgiel - Dobrze Jest, Jak Jest
To tak miejmy nadzieję kończąc temat...

EVENo napisał(a):Michael Scott nieustannie czuł się urażony komentarzami innych osób, nie zauważając jednocześnie, że nieświadomie również wbija swoim przyjaciołom małe szpile swoimi wypowiedziami. Tylko, że on swoją urazę musiał zawsze wyraźnie pokazać, tak, aby każdy zauważył, a inni po prostu się tym nie przejmowali.
Bo może inni mieli grubą skórę, a on nie. Poza tym z tego, co przeanalizowałem, to raczej chciał dobrze. A koleś od pranków robił je z absolutną świadomością i premedytacją...
EVENo napisał(a):Ja to na przykład poczułem się źle gdy uznałeś ostatni specjalny top za stratę czasu, bo dla mnie była to świetna zabawa, którą Ty raz po raz chciałeś mi zepsuć. Po co to robiłeś? Miałeś z tego satysfakcję?
Tak krótko wyjaśniając - uważam, że takie rozdrabniające topy są bez sensu w sytuacji, gdy jest długa kolejka oczekujących.

Ogólnie chodzi mi o to, ze hejt na Rebekę był moim zdaniem niezasłużony, a na pewno nieproporcjonalny. I w ogóle myślę, że hejt w stosunku do osób mających mniej niż 16 lat powinien mieć nielegalny. Zdaję sobie sprawę, że ciężko byłoby to monitorować, ale...
Ja tam miałem Rebekę na pierwszym i jestem z tego dumny Icon_smile (Aczkolwiek ze słuchania publicznie niestety mniej - ale tak to jest, gdy wmawia się nam wstyd... Podobnie ze słuchaniem Mandaryny.)
12.06.2019 11:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #43
RE: Roksana Węgiel - Dobrze Jest, Jak Jest
prz_rulez napisał(a):I w ogóle myślę, że hejt w stosunku do osób mających mniej niż 16 lat powinien mieć nielegalny.
No to dla równowagi udzielanie się w internecie przed ukończeniem 16 lat też powinno być nielegalne.

Radio Epsilon
12.06.2019 11:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
RE: Roksana Węgiel - Dobrze Jest, Jak Jest
O, to ja już mógłbym. Icon_biggrin
12.06.2019 11:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
RE: Roksana Węgiel - Dobrze Jest, Jak Jest
EVENo napisał(a):No to dla równowagi udzielanie się w internecie przed ukończeniem 16 lat też powinno być nielegalne.
Ojej, robimy offtop offtopu offtopu, ale ostatnio czytałem ciekawy artykuł o tym, że drastycznie ograniczają swoim dzieciom dostęp do smartfonów i sieci społecznościowych... wysoko postawione osoby z Doliny Krzemowej Icon_rolleyes
Akurat w tym przypadku to niestety hejt raczej dotarłby nawet gdyby nie wchodziła na tego Youtube'a. It was too big Icon_cry
13.06.2019 12:04 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #46
RE: Roksana Węgiel - Dobrze Jest, Jak Jest
prz_rulez napisał(a):Aczkolwiek ze słuchania publicznie niestety mniej - ale tak to jest, gdy wmawia się nam wstyd... Podobnie ze słuchaniem Mandaryny.
nie twierdzę, że to twoja wina (w ramach odwrócenia tego, że ty obwiniasz nas -- społeczeństwo, czy ludzkość w ogóle), ale sam trochę dajesz z siebie robić ofiarę -- wiem, że do tego się dojrzewa i wiem, że środowiska są różne, ale ja nie mam problemu z słuchaniem otwarcie czegokolwiek, na co mam ochotę -- jestem w stanie przewidzieć reakcje i nie robię niczego na pokaz, ani też odwrotnie -- nie staram się wzbudzać kontrowersji, jeśli jesteśmy w grupie i to ja decyduję o tym, co leci, a czego słuchamy wszyscy; natomiast selfszejming z powodu tego, że ktoś usłyszy, czego słuchasz i będzie miał o tym negatywną opinię? cóż, jebać go

prz_rulez napisał(a):drastycznie ograniczają swoim dzieciom dostęp do smartfonów i sieci społecznościowych... wysoko postawione osoby z Doliny Krzemowej
myślę, że to rozsądne; nie zdziwię się, jak za kilka lat pojawi się dolna granica wieku dla smartfonów, tak jest teraz jest wyznaczona dla alkoholu czy papierosów; nie pochwalam odgórnych zakazów, ale przydałaby nam się debata nam rzetelna ten temat -- przede wszystkim uświadamiająca rodziców

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
13.06.2019 11:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Smolasty & Roxie Węgiel - Nie Mów Że Kochasz Szymek79 1 91 26.02.2024 06:40 PM
Ostatni post: kajman
  T. Love - To chyba miłość jest neo01 8 498 14.01.2024 01:31 AM
Ostatni post: EVENo
  Pawbeats feat. Roksana Węgiel - Każdej nocy Szymek79 1 99 17.11.2023 06:35 PM
Ostatni post: kajman
  Roxie Węgiel feat. Beata Kozidrak - Łobuz Szymek79 12 219 20.10.2023 03:44 PM
Ostatni post: AKT!
  KiM - Ta zabawa nie jest dla dziewczynek neo01 2 102 20.07.2023 05:05 PM
Ostatni post: neo01
  Sokół – Miłość zawsze jest Szymek79 1 206 20.07.2023 02:21 PM
Ostatni post: kajman
  Daria Zawiałow - Złamane serce jest OK Szymek79 6 263 02.06.2023 06:51 PM
Ostatni post: neo01
film Roxie Węgiel - Jak na filmach kacper130700 5 688 01.04.2023 11:07 AM
Ostatni post: kajman
film Nowator, Vincent Vik & Jake Lead - Nasza jest ta noc kacper130700 0 117 29.03.2023 08:05 PM
Ostatni post: kacper130700
  Roxie Węgiel - Miasto kacper130700 3 318 02.03.2023 12:20 AM
Ostatni post: Miszon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości