Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
100/30
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
RE: 100/30
Z tej piątki mnie najbardziej cieszy Piotr i Piotr. Icon_biggrin
02.11.2019 06:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #42
RE: 100/30
bear napisał(a):to na niego obraził się w pomeczowym wywiadzie Piechniczek u schyłku swojej drugiej, niepotrzebnej kadencji...
To był zdaje się pierwszy mecz eliminacji, więc ciężko to nazwać schyłkiem, raczej początkiem.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
02.11.2019 06:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 511
Dołączył: Nov 2008
Post: #43
RE: 100/30
Dorwałem się do starego notatnika...
I pomyślałem, że czasami trzeba skończyć to co kiedyś się zaczęło.
Ale potem zobaczyłem miejsce 50 i się chwilę zadumałem...
Ale nie będzie żadnych podmianek.
Kolejność będzie dokładnie taka, jaką została ustalona wtedy (choć już bez oprawy i komentarzy. Brak czasu i chęci też...)


50. Michał Żewłakow
49. Maja Włoszczowska
48. Jerzy Pilch
47. Zbigniew Zamachowski
46. Karol Bielecki
45. Tomasz Kot
44. Andrzej Turski
43. Włodzimierz Szaranowicz
42. Andrzej Strejlau
41. Andrzej Seweryn


Na poprzedniej stronie macie w jednym poście miejsca od 100 do 51, tak dla orientacji.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.02.2021 09:26 PM przez bear.)
18.02.2021 09:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 511
Dołączył: Nov 2008
Post: #44
RE: 100/30
40. Tomasz Łapiński
39. Andrzej Poniedzielski
38. Piotr Fronczewski
37. Bogusław Linda
36. Krzysztof Myszkowski
35. Maciej Stuhr
34. Marek Kotański
33. Mariusz Duda
32. Anna Dymna
31. Kazimierz Staszewski
18.02.2021 10:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 511
Dołączył: Nov 2008
Post: #45
RE: 100/30
30. Krzysztof Kieślowski
29. Wojciech Smarzowski
28. Łukasz Piszczek
27. Lech Janerka
26. Wojciech Waglewski
25. Katarzyna Nosowska
24. Edyta Bartosiewicz
23. Adam Nowak
22. Artur Boruc
21. Łukasz Fabiański
18.02.2021 10:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #46
RE: 100/30
Fabiański przed Borucem? Icon_surprised

Radio Epsilon
18.02.2021 10:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #47
RE: 100/30
Soczek

miejsca 21-50 bardzo ok.
i właściwie mi tylko jedno nazwisko średnio pasuje. Duda. i nawet jeśli to jest imię na M.
reszta bardzo na miejscu.
i zdecydowanie Łukasz przed Borucem! Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.02.2021 10:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
parzymiech Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jan 2021
Post: #48
RE: 100/30
Ciekawa propozycja topu Icon_surprised

Wybory też różnorodne, pokazujące Twoje obycie Icon_smile

Niemniej obecność "towarzysza" Turskiego trochę zaburza mi odbiór. Ale dla przeciwwagi Karol "Szklane Oko" Bielecki i Michał "Promil" Żewłakow Icon_biggrin (na szczęście pamiętam go z meczy reprezentacji Polski).
18.02.2021 11:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 511
Dołączył: Nov 2008
Post: #49
RE: 100/30
EVENo napisał(a):Fabiański przed Borucem?
Boruc ratował nam tyłek w przegranych meczach... Łukasz przedłużył nadzieję fenomalnymi interwencjami... A że w karnych nie miał szczęścia (a przecież wtedy mógł wejść za niego właśnie Boruc.. gdyby nozka nie skakala)
Yacy napisał(a):Duda. i nawet jeśli to jest imię na
uwierz, że też nam się to nam nazwisko gryzlo. Ale Riverside to jednak dobry skład był.
parzymiech napisał(a):Niemniej obecność "towarzysza" Turskiego trochę zaburza mi odbiór.
Gdyby nie ów Twoim zdaniem towarzysz... i nie jego dzialania to pewnie nigdy wcześniej nigdy nie powstała by lp3. A potem PANORAMA na którą czekało się z wypiekami...
parzymiech napisał(a):Michał "Promil" Żewłakow
Uwierz, ze miałem wielki problem... czy tutaj skasować gościa, czy jednak zostać...
Bo zawsze go cenilem... za 102 mecze w kadrze. Za intelekt. Ponosi kosekwenkcje. Zrobil wielka glupote, wie o tym. Nie ja bo będę oceniał
18.02.2021 11:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 511
Dołączył: Nov 2008
Post: #50
RE: 100/30
20. Tadeusz Sznuk
19. Arkadiusz Jakubik
18. Adam Nawałka
17. Krzysztof Wielicki
16. Robert Górski
19.02.2021 12:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #51
RE: 100/30
Ciekawy top. Do tej pory nie mogę ci zapomnieć braku Dmowskiego w top 100 Wielkich Polaków 100 lecia. Ale cóż - subiektywne, więc wspaniałomyślnie wybaczam.
bear napisał(a):35. Maciej Stuhr
Wiem, że subiektywne, ale skoro jest publicznie to sobie pokręcę nosem Icon_biggrin
Nie wiem, co ten goguś tu robi tak wysoko. Strasznie mały człowiek. Niby standuper, ale jego dowcip jest taki sobie. Facet trzy razy mówił, że się wyprowadza z Polski. Bardzo nędzna postać.
bear napisał(a):Ponosi kosekwenkcje. Zrobil wielka glupote, wie o tym. Nie ja bo będę oceniał
Kto nie grzeszył - niech pierwszy rzuci kamieniem.
bear napisał(a):31. Kazimierz Staszewski
Uważam, że on powiniem być w top 10. Sądzę, że o takich ludziach jak on mówiło się kiedyś, że to demos. Ustawiony, żadnej władzy się nie boi, każdej przywali, niezależny, robi świetną muzykę, robi żywiołowe koncerty, ma świetne refleksje i przemyslenia, jest zakręconym, ale dobrym człowiekiem.
Czekam zatem na top 15

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
19.02.2021 08:22 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #52
RE: 100/30
dziobaseczek napisał(a):Uważam, że on powiniem być w top 10. Sądzę, że o takich ludziach jak on mówiło się kiedyś, że to demos. Ustawiony, żadnej władzy się nie boi, każdej przywali, niezależny, robi świetną muzykę, robi żywiołowe koncerty, ma świetne refleksje i przemyslenia, jest zakręconym, ale dobrym człowiekiem.
Wszystko się zgadza, ale mam wrażenie, że ostatnio się trochę pogubił... No ale nie on jeden zapewne.

WOLNE MEDIA!!!
19.02.2021 10:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 511
Dołączył: Nov 2008
Post: #53
RE: 100/30
dziobaseczek napisał(a):skoro jest publicznie to sobie pokręcę nosem
obstawiam, że jeszcze 3 razy się mocno wzdrygniesz Icon_wink
dziobaseczek napisał(a):Uważam, że on powiniem być w top 10.
pomijając subiektywnosć zestawienia, to warto pamiętać że obejmuje ono lata 1989-2019, a Kazik moim zdaniem najlepsze twórczo momenty miał chwilę przed tym okresem.
Poza tym...
neo01 napisał(a):Wszystko się zgadza, ale mam wrażenie, że ostatnio się trochę pogubił...
ja miałem takie wrażenie na początku tego wieku, przez prawie dekadę nie było mi z nim po drodze.
Ale jak bardzo nadal może być wpływowy, to wielu z nas przekonało się 9 miesięcy temu...


15. Jerzy Stuhr
14. Władysław Pasikowski
13. Jacek Krzynówek
12. Adam Boniecki
11. Artur Rojek


W top 10 będzie:
2 ludzi piłki
2 ludzi sportu (tej samej dyscypliny)
2 ludzi filmu
2 ludzi radia
1 człowiek gór
1 po prostu człowiek
20.02.2021 08:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #54
RE: 100/30
Stawiam, że będzie Owsiak, ale nie wiem tylko czy to człowiek radia, czy po prostu człowiek Icon_razz2 Z drugiej strony Wojtyły też bym się spodziewał (ale może to człowiek gór? Icon_razz2)

Na piłce się nie znam, więc nie będę zgadywał. Na skokach się znam, więc nie muszę zgadywać. A w filmie zaryzykuję: Kondrat i Więckiewicz. Chociaż... może Gajos?

Radio Epsilon
20.02.2021 09:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #55
RE: 100/30
15,14 - Odrzucam - Jeden wstydzi się mówić po polsku a drugi wykonuje filmy pełne wulgarności, przemocy oraz opieranie się na faktach ałłłtentycznych zupełnie odklejonych od sensu/logiki.
Artur Rojek - jest dla mnie bardzo ważny - choćby za Off Festiwal, który ma u mnie poczytne miejsce. Zatem też szkoda, że nie ma go w top 10.
Jacek Krzynówek na lekki plus, Adam Boniecki na lekki minus - ale obaj raczej mi obojętni.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
22.02.2021 01:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #56
RE: 100/30
Przecież Pasikowski nagrywa kino gatunkowe, tylko lekko inspirowane historią, ale zupełnie zmyślone. Gdyby był Anglikie, nagrałby zapewne film o Robin Hoodzie.

Stuhr nie mówi po polsku? To w zagranicznych filmach zapewne?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.02.2021 02:30 PM przez Miszon.)
22.02.2021 02:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #57
RE: 100/30
Miszon napisał(a):tylko lekko inspirowane historią,
bardzo leciutko
Miszon napisał(a):nagrałby zapewne film o Robin Hoodzie.
w nim Robin Hood byłby jak bohater Piły XD
Miszon napisał(a):Stuhr nie mówi po polsku? To w zagranicznych filmach zapewne?
tak akurat a propos dnia języka polskiego Za granicą mówię żonie na ulicy: Tylko nie za głośno po polsku

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
22.02.2021 03:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #58
RE: 100/30
dziobaseczek napisał(a):Za granicą mówię żonie na ulicy: Tylko nie za głośno po polsku
A to zachowanie, któremu się nie dziwię. Polacy za granicą zazwyczaj przynoszą wstyd, przynajmniej z moich doświadczeń. Jak nie półgłówki na emigracji, to hołota na wakacjach.

Radio Epsilon
22.02.2021 03:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #59
RE: 100/30
(22.02.2021 03:24 PM)dziobaseczek napisał(a):  
Miszon napisał(a):tylko lekko inspirowane historią,
bardzo leciutko
Czy to źle w kinie rozrywkowym?
Nie to że go bronię, to lekka rozrywka niespecjalnie w moich klimatach, ale jest to sprawne technicznie i nie mam wiekszych oczekiwań i też zarzutów.

W każdym razie dziwi jego obecność i to tak wysoko, no ale to nie mój ranking.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.02.2021 04:25 PM przez Miszon.)
22.02.2021 04:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
parzymiech Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jan 2021
Post: #60
RE: 100/30
Pamiętam piękne bramki Jacka Krzynówka. 20, 30 metrów. Poezja Icon_surprised

Artur Rojek lubiany przeze mnie wokalista, który osiągnłą bardzo dużo Icon_eek I w radiu i organizujac festiwale dla młodzieży. Można powiedzieć, że taki mecenas kultury.

Ksiądz Boniecki - niepokorny, ale uważny i roztropny w komentarzach. Nie mam już niestety prenumeraty TP Icon_rolleyes

Tadeusz Sznuk - mój ulubiony teleturniej prowadzi! Z klasą, erudycją, dowcipem...

Robert Górski - niegdyś mój ulubiony kabareciarz! Czasy się zmieniły, pomysły może skończyły, ale dorobek został!

Reszta Panów bez żadnych emocji, dobrych, czy złych. Aczkolwiek Ci, którzy coraz chętniej pchają się przed szklany ekran komentujac politycznie.... no taki młody Stuhr faktycznie irracjonalnie się zachowuje. Ojca szanuję za telewizję, teatr. Młody to taki śmiszek, król głupich komedii Icon_rolleyes


Cytat:A to zachowanie, któremu się nie dziwię. Polacy za granicą zazwyczaj przynoszą wstyd, przynajmniej z moich doświadczeń. Jak nie półgłówki na emigracji, to hołota na wakacjach.
To chyba na podstawie badań z magazynu naukowego Sajens wywiedzione.... Icon_rolleyesIcon_eek No cóż, rozumiem, że to słowa napisane może pod wzburzeniem, z racji młodego wieku i małego obycia, może jeszcze rozumku Icon_surprised Ja z bratem spędziliśmy wiele lat za granicami naszego kraju, pracując ciężko, by żyło się naszej rodzinie dobrze Icon_redface On został, założył rodzinę, daleko, bardzo daleko. Jego historia to historia na książkę, ale to inny temat. Takich jak on swego czasu było wielu. Śmiem twierdzić, że tak wielu, że nie ma możliwości, by nie łapali się w to "zazwyczaj". Tak więc coś tu nie jest tak Icon_confused Ale każdy może się zreflektować!
22.02.2021 07:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości