Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top Stacji Radiowych - propozycja
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #61
RE: Top Stacji Radiowych - propozycja
Co do RAM-u - no to tutaj nie widać tej soulowości: https://www.odsluchane.eu/top.php?r=45&m=5&y=2019
Ale, jak pisalem, maja slaba archiwizacje playlist. Wierze Ci, ze sa tam tez takie klimaty.
Tak jeszcze co do Trójki: wielu pewnie się wkurza na FOXD z zasady, ale zaczynam troche sie zgadzac, ze Trojka troche zaczyna odcinac kupony. Kiedys promowala wiecej niebanalnych utworow. Oczywiscie, one wciaz sa, ale czesto poukrywane gdzies w nocnych audycjach oraz zakamarkach glosujacego. To troche paradoks, bo od kiedy sa piosenki dnia, a nie tygodnia, to teoretycznie powinno byc wiecej miejsca na promowanie swiezosci.
07.06.2019 03:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #62
RE: Top Stacji Radiowych - propozycja
prz_rulez napisał(a):Trojka troche zaczyna odcinac kupony
"trochę" "zaczyna" xD

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.06.2019 04:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #63
RE: Top Stacji Radiowych - propozycja
Miszon napisał(a):mi się podobało Radio Centrum
Mi się też kiedyś podobało Radio Centrum. Ale to było inne RC. Icon_wink
prz_rulez napisał(a):wielu pewnie się wkurza na FOXD z zasady
Wkurza, bo FOXD jest przekonany o swojej nieomylności i traktuje rozmówców pogardliwie.
07.06.2019 06:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #64
RE: Top Stacji Radiowych - propozycja
Miszon napisał(a):Jak bywałem w Lublinie, to mi się podobało Radio Centrum (czy jakoś tak).
Ja znam rzeszowskie Radio Centrum. Kiedyś to było typowe radio studenckie, dziś to pełnoprawna radiostacja. Tak że być może że zwiększyli zasięg Icon_wink

WOLNE MEDIA!!!
07.06.2019 06:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #65
RE: Top Stacji Radiowych - propozycja
kajman napisał(a):Wkurza, bo FOXD jest przekonany o swojej nieomylności i traktuje rozmówców pogardliwie.
Właśnie, nie tyle co argumenty FOXD-a są irytujące (bo często ma rację, nie może się mylić we wszystkim), a sposób ich przedstawiania i odciąganie dyskusji na poboczne tory, gdy ktoś ośmieli się z czymś nie zgodzić.

Radio Epsilon
07.06.2019 06:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #66
RE: Top Stacji Radiowych - propozycja
AKT! napisał(a):"trochę" "zaczyna" xD
To chyba jest pewien proces. No i to nie jest tak, że nie da się nic znaleźć.
Swoją droga, ostatnio mają jakiś romans z hip-hopem. Przypomnieli sobie o nim po kilkunastu latach...
kajman napisał(a):Wkurza, bo FOXD jest przekonany o swojej nieomylności i traktuje rozmówców pogardliwie.
To pierwsze to akurat też czasami prezentujesz Icon_wink
EVENo napisał(a):Właśnie, nie tyle co argumenty FOXD-a są irytujące (bo często ma rację, nie może się mylić we wszystkim)
Jak podsumowałeś Icon_lol
EVENo napisał(a):a sposób ich przedstawiania
Te, żebym ja Ci nie przypomniał pewnych Twoich wypowiedzi Icon_razz2
07.06.2019 07:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #67
RE: Top Stacji Radiowych - propozycja
prz_rulez napisał(a):To pierwsze to akurat też czasami prezentujesz
A możesz mi napisać gdzie i kiedy?
07.06.2019 07:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #68
RE: Top Stacji Radiowych - propozycja
No nie napiszę teraz konkretnie Icon_lol Ale bywasz czasami dość kategoryczny i nieprzejednany w opiniach.
07.06.2019 08:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #69
RE: Top Stacji Radiowych - propozycja
Ale nie jest chamem.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
07.06.2019 10:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #70
RE: Top Stacji Radiowych - propozycja
Eee, Foxd już się dawno uspokoił. Teraz tylko drobne odchyły, ale te w sumie każdy ma.
07.06.2019 11:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #71
RE: Top Stacji Radiowych - propozycja
Nie wiem, już dawno dodałem do wrogów, bardzo przydatna funkcja forum.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
07.06.2019 11:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #72
RE: Top Stacji Radiowych - propozycja
Niefajna. Bo wtedy zamykasz się w swojej bezpiecznej bańce. Uważam, że dialog jest bardzo ważny, nawet z tymi, z którymi teoretycznie nie jest nam po drodze. No i chyba nie jest Ci miło, jeśli ktoś Ciebie dodaje do wrogów, prawda?
07.06.2019 11:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #73
RE: Top Stacji Radiowych - propozycja
Raz mi się zrobiło niemiło jak mnie gość chamsko obraził, stwierdziłem że nie od tego jest forum, żebym sobie psuł humor. Na żywo też raczej unikam gadania z dupkami więc nie jest to żadna bańka tylko dbanie o własne zdrowie psychiczne. Poza tym na żywo mógłbym mu w ostateczności lutnąć, forum nie ma takiej funkcji, więc zrobiłem tak jak zrobiłem i jestem z tego powodu szczęśliwy. Byłbym jeszcze bardziej zadowolony gdyby było mu z tego powodu niemiło, niestety wątpię.
Także skoro moderatorzy nie wypełnili należycie swej roli i go nie zbanowali, mogłem odejść z forum. Znalazłem trzecie wyjście i zabawiłem się w moda i go zbanowałem u siebie. Czasem jeszcze z ciekawości podglądałem jego posty, ale najczęściej prowokowało mnie to tylko do kliniecia "zgłoś post", także przestałem je podglądać i jest lepiej.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.06.2019 12:07 AM przez Miszon.)
07.06.2019 11:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #74
RE: Top Stacji Radiowych - propozycja
prz_rulez napisał(a):Ale bywasz czasami dość kategoryczny i nieprzejednany w opiniach.
Tylko to nie oznacza, że uważam, że mam licencję na nieomylność. No i na pewno nikogo nie traktuję pogardliwie.
prz_rulez napisał(a):Teraz tylko drobne odchyły
Ja tego tak nie odbieram. Owszem, uspokoił się w porównaniu z wcześniejszym okresem, ale nadal zdarza mu się odnosić do innych chamsko jeżeli pozwolą sobie z nim nie zgodzić.
prz_rulez napisał(a):dialog jest bardzo ważny, nawet z tymi, z którymi teoretycznie nie jest nam po drodze
Tylko że dyskusje z FOXDem często trudno nazwać dialogiem.
08.06.2019 02:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #75
RE: Top Stacji Radiowych - propozycja
Miszon napisał(a):Raz mi się zrobiło niemiło jak mnie gość chamsko obraził, stwierdziłem że nie od tego jest forum, żebym sobie psuł humor.
No niby tak...
...Właśnie dlatego unikam wchodzenia na sebastosa.
Miszon napisał(a):Na żywo też raczej unikam gadania z dupkami więc nie jest to żadna bańka tylko dbanie o własne zdrowie psychiczne.
Znów, niby masz rację, ale... To wszystko nie jest takie proste. Raz, że uważam dialog za coś ważnego, dwa - no to jednak jest trochę jak zamykanie innym ust. Też bym czasami chciał sprawić, żeby niektórzy ludzie przestali się odzywać Icon_lol Ale z dwojga złego wolę już pełną swobodę wypowiedzi niż dławienie tej swobody.
Miszon napisał(a):Poza tym na żywo mógłbym mu w ostateczności lutnąć
Serio byś to zrobił?... Icon_rolleyes
Miszon napisał(a):Także skoro moderatorzy nie wypełnili należycie swej roli i go nie zbanowali, mogłem odejść z forum. Znalazłem trzecie wyjście i zabawiłem się w moda i go zbanowałem u siebie.
Heh... A co jeśli to moderatorzy i administratorzy są tymi "złymi"? Wtedy już nie jest tak łatwo...
Chwilami mam wrażenie, że ludzie lubią sobie szukać takich postaci jak FOXD, bo ich w sumie jest łatwo zdeprecjonować. Gorzej tych, którzy mają w danym środowisku (nawet, jeśli to środowisko internetowe) wysoką pozycję i wpływy - ooo, wtedy to rzadko kiedy ktoś ma odwagę zareagować...
[Swoją drogą, mam to nieszczęście, że "lubię" [duży, ogromny cudzysłów] się narazić najbardziej "wpływowym" osobom w danych grupach. Ale to już temat na dłuższą rozmowę...]
kajman napisał(a):Ja tego tak nie odbieram. Owszem, uspokoił się w porównaniu z wcześniejszym okresem, ale nadal zdarza mu się odnosić do innych chamsko jeżeli pozwolą sobie z nim nie zgodzić.
Ja bym powiedział, że po prostu jest bardzo przekonany do swoich racji. Każdy z nas chyba bywa, prawda?

Heh, ale w tym momencie zrobiliśmy okroooopny off-topic.
To co, kto jeszcze głosuje? 8)
08.06.2019 04:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 619
Dołączył: Jan 2015
Post: #76
RE: Top Stacji Radiowych - propozycja
Zawsze mnie zastanawiało czy FOXDowi ktoś płaci za te wypowiedzi na forum Lp3? Co jemu daje taki "wulgarny styl"? Czy on ma z tego jakiś pożytek?
I też mam wrażenie , że forum lp3 nie jest po prostu dla niego. Jego inteligencja i nieomylność i "ogromna" wiedza oraz brak szacunku dla pozostałych użytkowników przerasta jego własne ego i nikt i nic nie jest w stanie go zmienić, nawet Kajman( pomimo wielu prób).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.06.2019 04:38 PM przez miszony.)
08.06.2019 04:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #77
RE: Top Stacji Radiowych - propozycja
prz_rulez napisał(a):Ale z dwojga złego wolę już pełną swobodę wypowiedzi niż dławienie tej swobody.
Ja też, ale mogę nie chcieć być w okolicy osób, kiedy tej swobody mogą użyć.
prz_rulez napisał(a):A co jeśli to moderatorzy i administratorzy są tymi "złymi"?
Jeszcze nigdy na takie forum nie trafiłem. Chociaż akurat na tym poprzednim zdarzało się błądzić.
prz_rulez napisał(a):Ja bym powiedział, że po prostu jest bardzo przekonany do swoich racji.
Przekonanie do swoich racji nie upoważnia do obrażania kogokolwiek. A jemu zdarza się to często i do tego ma talent do prowokowania innych.
miszony napisał(a):Czy on ma z tego jakiś pożytek?
Jeszcze większe przekonanie o swojej wyższości.
miszony napisał(a):przerasta jego własne ego
Tu bym poplemizował, bo mam wrażenie, że nie doceniasz jego ego.
miszony napisał(a):nawet Kajman
Ja ostatnio tylko zapełniam sobie czas dyskusjami z nim. Zdaję sobie sprawę, że on jest niereformowalny.
08.06.2019 06:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #78
RE: Top Stacji Radiowych - propozycja
prz_rulez napisał(a):Swoją droga, ostatnio mają jakiś romans z hip-hopem. Przypomnieli sobie o nim po kilkunastu latach...
lepiej późno niż wcale Icon_wink
za 20 lat zaczną grać trap, a travis scott będzie w twc xD

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.06.2019 08:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #79
RE: Top Stacji Radiowych - propozycja
Póki co "Old Town Radio" weszło na siedemnaste miejsce polskiej listy airplay. Jak widać chwyciło w końcu i słowiańskie radiowe rynki.

Anyway - ktoś jeszcze planuje zagłosować? Icon_smile
18.07.2019 01:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #80
RE: Top Stacji Radiowych - propozycja
Jeżeli nie głosowałem to Trójka.
18.07.2019 01:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Parytet polskich nagrań w stacjach radiowych i co dalej? thestranglers 14 3 415 23.02.2020 07:21 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości