Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 637
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP notowanie 637
[Obrazek: 1e6875e0.jpg]

EDYCJA 21 NOTOWANIE 637 DATA 13-04-2009

[glow=blue] L / L /07 LOVE ETC - Pet Shop Boys[/glow]

01/01/04 STAY THE NIGHT - Alcazar
02/03/16 HOT STUFF - Elize
03/02/06 UNDRESS TO THE BEAT - Jeanette
04/05/05 CAN'T YOU FEEL IT - Elize
05/04/07 EH EH (NOTHING ELSE I CAN SAY) - Lady GaGa


06/08/02 FUNKYTOWN - Alcazar
07/10/02 MY MY ME AND MY - Alcazar
08/NE/01 MAKE U SWEAT - Pronto
09/09/13 SILLY REALLY - Per Gessle
10/NE/01 DIRTY ROAD - David Loi


Tak jak od czasu reaktywacji po raz kolejny wielkanocne notowanie nie w niedzielę, a w poniedziałek. Tym razem w czołówce pewne ruchy a właściwie zamiany miejsc. Starszy utwór Elize zamienił się z kawałkiem od Jeanette natomiast jej ostatni singiel z najnowszym hitem Lady GaGi. Pet Shop Boys obronili swą pozycję i z 78 punktami wkraczają na listę wszechczasów - na razie do grupy SILVER HITS. Niemniej za tydzień może być zmiana lidera bo Alcazar naciska coraz bardziej. Dwa jego następne hity też odnotowały awanse. Z hitów na najnowszej płycie Alcazara do prezentacji na liście nadaje się jeszcze HARLEM NIGHTS oraz WE KEEP ON ROCKIN, który swego czasu był grany na katowickiej Planecie, ale jakimś cudem ominął moją listę. Niemniej nie chcę, żeby listę zdominował jeden wykonawca, choć już dwa lata temu też w notowaniu wielkanocnym aż cztery utwory na 11 miał Basshunter. Dwie nowości pochodzą w tym tygodniu z katowickiej edycji listy TOTAL CHART Planety FM.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
13.04.2009 11:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
lider nieprzerwanie najlepszy, bo reszta mój drogi do wymiany Icon_wink
14.04.2009 10:10 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #3
 
kolej_grzesiek napisał(a):Pronto
Różnie może się kojarzyć, niekoniecznie muzycznie Icon_mrgreen

[Obrazek: kleschko.png]
15.04.2009 07:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
kolej_grzesiek napisał(a):lider nieprzerwanie najlepszy, bo reszta mój drogi do wymiany Icon_wink
Cichaj Icon_razz2
Numer jeden baaaardzo mi się podoba Icon_smile2 Choć może już nie tak bardzo, bo się trochę osłuchał. Ale przy pierwszym przesłuchaniu to było jedno wielkie ŁAŁ.
Czy masz może mp3ki z tymi nowościami?
19.04.2009 10:45 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości